Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Jakim cudem utrzymali w tajemnicy produkcję Fantastic Four? :O W sumie poprzednia wersja była tak mahonkowa, że może nikogo nowa nie interesowała.

 
Niedługo ma się ukazać trailer do "Ted 2". Podobała mi się jedynka, po dwójce spodziewam się jedynie skoku na kasę (chciałbym się mylić)

 
So-won aka Hope - sponiewierał mnie ten film, normalnie bomba emocjonalna i jakiś dziwny efekt zaszklonych oczu. Koreańczycy mają patent na granie na ludzkich uczuciach. Czuję się jak po "czołowym zderzeniu z autem", naprawdę ciężka historia, choć na swój sposób bardzo piękna.
8+/10
 
@Gambit
Masz namiar na napisy (najlepiej angielskie) do So-won aka Hop? Bo NapiPr mi nic nie znajduje.

@down
Dzięki.
 
Last edited:
Dwójki zawsze są gorsze :) tak z ciekawości - znacie jakiś film, w której 2 jest lepsza od 1?
 
Dwójki zawsze są gorsze :) tak z ciekawości - znacie jakiś film, w której 2 jest lepsza od 1?

No chociażby Kapitan Amerika z 2014 jest lepszy od tego z 2011. Thor 2 również...

Ale to jest trochę inny typ filmów, z takich normalnych byłoby ciężko mi coś znaleźć.
 
o tak, 2 Terminatora dużo lepsza :) A tak poza tym to ciężko mi coś jeszcze znaleźć. Może Ojciec Chrzestny? chociaż 1 też zajebista :)
 
Kwestia gustu. Ja wolałem jeszcze "żywą" Replay i ekipę z Vasquez, Hicksem i Bishopem ;-)

No, ale 2 lepsza niż 1? (bo po to ten przykład) :-)
 
Za dzieciaka uważałem, że Za Szybcy Za Wściekli są lepsi niż Szybcy i Wściekli, teraz nie wiem sam jakie mam uczucia.

Ale jeden przykład z pewnością... Kilerów Dwóch jest lepsze niż Kiler!
 
Kwestia gustu. Ja wolałem jeszcze "żywą" Replay i ekipę z Vasquez, Hicksem i Bishopem ;-)

No, ale 2 lepsza niż 1? (bo po to ten przykład) :)

Oglądałem niedawno wszystkich "Obcych". Cieżko porównać ze sobą 1 i 2. W pierwszej części mamy więcej klimatu i takiej aury tajemniczości, za to drugi przypomina bardziej film akcji.

"Kwestia gustu", jak to napisałeś ;) ja dałem obu 8/10
 
Grzechu, a czy Tobie czasami sufit na łeb się nie spadł? Nie ma opcji, w drugiej części sam Siara wygłasza więcej kultowych tekstów, niż łącznie padły w całej jedynce!

P.S. Oba filmy mają u mnie 10/10.
 
Back
Top