Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dziś albo jutro na moim telewizorze zawita Więzień labiryntu - czy ktoś już widział? Jak obejrzę napisze moje wrażenia XD
 
Ja obejrzałem sobie Purge Anarchy. Frank Grillo i jego laska z Kingdom zachęcały dodatkowo. Przesada ten film, ale oglądało się spoko ;-)
Wieźnia labiryntu wczoraj oblukałem, może być, zawsze to jakiś inny nieograny pomysł, ale chyba nie wykorzystano do końca jego potencjału.
 
Dziś albo jutro na moim telewizorze zawita Więzień labiryntu - czy ktoś już widział? Jak obejrzę napisze moje wrażenia XD
Dobry film. Byłem w kinie i dobrze się bawiłem, polecam.
 
Ale tego sie nie da ogladac w takiej kopii. Obrzydliwe to wyglada. Lepiej poczekac na BR albo pojsc do kina na jakis tani wtorek za 13 zl :D
 
Zawsze czekam na jakieś BR ripy, na jakichś dziwnych jakościowo/pociętych (Gość :( ) wersjach nie chce mi się za bardzo oglądać, a filmów do obejrzenia mam na liście ponad 300, w tym sporo klasyki i staroci, także zero presji na jakieś nowości.
Dzisiaj może "Obywatela roku" obejrzę.
 
Jak ktoś ogląda na lapku lub małym monitorze to wydaje mi się, ze wersja jak najbardziej oki, zresztą jak się pamięta czasy rmvb to taki screener wydaje się elegancji :] No i jak czytam tutaj posty kilku osób, które oglądają filmy online lub ripy z polskich warezów od BIDY czy innych typków to tym bardziej wystarczy.

ozZ0WW4.jpg


Właśnie skończyłem Elize Graves - nie wiem jakim cudem na imdb w polu gatunek ma wpisane thriller, bo pierwsze 15 minut to czysta komedia (obchód po psychiatryku). Sam film taki sobie, uwielbiam Kate w sukniach, a tutaj jakoś jej walory nie były odpowiednio eksponowane, chyba nadszedł czas aby odświeżyć sobie Nawiedzonego :]

6-/10

@gojilla, Grzechu pewnie wrzucił info w ramach ciekawostki ...
 
Dlaczego nie dodacie się na film-webie do znajomych? Samymi rekomendacjami z 2500 ocenionych tam filmów zajął bym te 478 stron. Dziwny temat, gdyż szalenie niepraktyczny.
 
@Kutulu
Nie wszyscy mają profil na Filmweb. Tutaj również można prowadzić konwersację na różne tematy etc. Nie wiem w jaki sposób ten temat jest "niepraktyczny".

Pojawiło się:
Dracula.Untold.2014.1080p.WEB-DL.AAC2.0.H264-RARBG
 
Last edited:
Cthulu ma rację, ja już nawet ze znajomymi nie rozmawiam o filmach, tylko siedze na filmwebie i oceniam. No i żony do kina nie zabieram, bo przeszkadza mi w odbiorze filmu i nie jestem pewien jaką ocenę wystawić i dlaczego taką niską :(
 
Deliver us from evil - 2014. Dobrze się oglądało połączenie kina sensacyjno-policyjnego z egzorcyzmami :) Eric Bana w roli głównej, a gra też Sean Harris, główny bohater serialu Southcliffe ;-)
 
@pyrazgr, Też nie mogłem się odnaleźć jak sprawdzałem wczoraj coś :)

A teraz pare słów o wczorajszym filmie zwanym "Więzień labiryntu" - w pierwszym momencie myślałem, że to gniot. Praca kamery w pierwszym ujęciu nie zbyt dopracowana przez co myślałem, że wkopałem się po uszy, na szczęście było tak w pierwszej scenie przynajmniej najbardziej widoczne. Co mogę powiedzieć o tym filmie, jest całkiem przyjemny, oglądało mi się go dobrze - ciekawi mnie jak wypada na tle książki bo niestety nie było mi dane najpierw przeczytać. Czepiać można się w paru miejscach, jednak polecam obejrzeć bo jest ciekawie zrobiony i fabularnie też mi przypadł do gustu. Ogólnie otwarte zakończenie - wiec może być ciekawie. Jednak co mnie obawia to, że brak gwiazd dużego ekranu może negatywnie wpłynąć na publiczność pod względem oglądalności. Fajne było to, że aktorzy to głównie serialowi bohaterzy, co dobrze moim zdaniem wpłynęło na całokształt.
 
10690238_961037330577845_1571833984355203728_n.jpg



jaram się!!! ale dopiero 6 November 2015...

wielki powrót Blofelda??? yesssss
 
Last edited:
No nie sądziłem,że ktoś się przyjebie do tego tematu, już nawet porozmawiać o filmach nie można z kumplami z forum:)
 
Deliver us from evil - 2014. Dobrze się oglądało połączenie kina sensacyjno-policyjnego z egzorcyzmami :) Eric Bana w roli głównej, a gra też Sean Harris, główny bohater serialu Southcliffe ;-)
Bardzo podobała mi się scena w zoo ;)

Ostatnio obejrzałem The Raid 2 i jakoś mnie natchnęło aby obejrzeć inne filmy z głównym aktorem.
http://www.filmweb.pl/film/Merantau-2009-505944 obejrzane, jest kilka fajnych scen walk ale nie ma takiej "sieczki" jak we wyżej wspomnianym.
Dziś w planach http://www.filmweb.pl/film/Człowiek Tai Chi-2013-638036
 
Back
Top