Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Mad Max w świecie Zombie:)



Wyrmwood- jutro premiera



https://www.youtube.com/watch?v=yFrGrH5zfbg&list=UUSxQjbbZtTl1XdvVbg_l1uw



7635812.3.jpg
 
Jakieś półtora roku temu po raz pierwszy widziałem trailer tego Wyrmwooda i mocno się nakręciłem. Ciekawe jak film będzie się prezentował.
 
Ja na wieczór potrzebuję jakiejś śmiesznej i w miarę nowej komedii, bo koleżanka sobie zażyczyła, ktoś coś poleca?
 
Wczoraj na wieczor zapuscilem sobie odmóżdżacza - nowe transformersy i w trakcie filmu zauwazylem, ze tem film trwa ponad 2 godziny! To byla męczarnia, nie polecam.
 
Dla mnie Transformersi zostali zarznięci efektami. Animowanemu pełnometrażowemu nie dorastają do pięt :)



BTW chciałem obczaić wczoraj jakąś komedię, wybór poszedł na coś co dostało nagrodę na Sundance Festival, czyli "Frank"... Film jako dramat dosyć dobry, ale jako komedia bardzo średni... 6,8/10.
 
Jakiś dobry film na nudne, niedzielne popołudnie? Najlepiej nowsze produkcje, akcja, thriller lub jakaś komedia. Pomóżcie :-)
 
Mnie strasznie zmęczyły już 3-e Transformersy gdzie po prostu w nudny sposób nawalai się monotonnie przez 40 minut. Efekty fakt ok ale na 4 wogóle nie mam ochoty. Pozatym bez Megan Fox to już nie to samo.
 
Zgadzam się co do nowych Transf., w połowie zorientowałem się że jeszcze drugie tyle do końca... i sobie odpuściłem reszte. Takie rzeczy trzeba lubić.
 
http://www.filmweb.pl/news/Uwaga%21+Producent+%22Niezniszczalnych+3%22+idzie+po+10+milion%C3%B3w+pirat%C3%B3w-107367



Widzę to tak - film sprzedał się słabo, więć szukają innego źródła zysku.
 
Apropo Niezniszczalnych 3 właśnie przed chwilą skończyłem oglądać.W sumie fajne,dobra obsada i wg mnie najlepsza rola Banderasa :D rozjebał mnie strasznie tym hiszpańskim akcentem w angielskiej mowie
 
Akce z Rondą nie były złe. Fajne sceny walki miała, dialogu za dużo jej nie dali więc swoim prosiakowatym ryjkiem nie straszy. Ronda w "Niezniszczalnych" takie 6/10 i serduszko na filmwebie.
 
Bardzo dobry film niedługo będzie :-)



http://www.filmweb.pl/news/Zapomnijcie+o+%22Rekinado%22%21+Czas+na+po%C5%82%C4%85czenie+lawy+i+tarantuli%21-107404
 
Byłem w kinie Femina na MIasto '44-poza paroma scenami dla mnie zenującymi polecam..cholera chwycił mnie za gardło nie powiem.. a po ostatniej scenie nikt z sali nie wychodził przez długi czas.
 
Ja czekam, aż ukażą się ripy. Czekam na ten film z wielką niecierpliwością, bo takie polskie filmy chce oglądać
 
Ale to nie to samo, uwierz mi.Na niektóre filmy trzeba pójść do kina.Zamiast butelki na weekend przeznacz hajs na bilet :).Jednego kolege namówiłem i powiedział że łzy poszły przy niektórych scenach-chyba to dobra recenzja :D
 
Ostatnio w kinie byłem w 2008 na Lejdis, aż wstyd się przyznać, miałem wtedy niewybredny gust. Wiem że nie to samo, przemyśle sprawe, film jest interesujący bo tematyka II WŚ bardzo mnie interesuje. W Kamienie na szaniec też było kilka scen niepotrzebnych, ale ogólnie film bardzo dobry, dlatego cieszy mnie, że robią kolejne filmy o losach II WŚ na okrągłe rocznice



Powstanie Warszawskie też widziałeś
 
Recenzja bez spoilerów!



Miasto '44
(2014) - byłem na pokazie premierowym w ostatni piątek. Niech nie zmylą Was trailery i słodki plakat ze sloganem "Miłość w czasach apokalipsy". Cała historia jest fantastycznie przedstawiona - młody ludzie bawią się powstaniem przez pierwsze dni, potem zaczyna się walka już nie tyle o zwycięstwo, co o przetrwanie. Po dość "lajtowym" początku do głosu dochodzą naprawdę brutalne sceny morderstw, samobójstw, egzekucji cywilów oraz dobijania rannych. Jedynym malutkim minusem były dla mnie matrixowe wstawki ze "slow motion". Film wyciska łzy z oczu, nie tylko u kobiet. Nie zabierajcie przypadkiem małych dzieci (podstawówka), jeśli szkoła będzie chciała je zabrać, to zdecydoanie się temu sprzeciwiać. Nie boję się stwierdzenia, że według mnie to najlepszy polski film od wielu lat. Iść do kina, nie żałować tym razem kasy! 10/10
 
Back
Top