Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@EXSite ja też za często nie bywam-a jak jestem to raczej na filmach tarantino,rodrigueza, na prometeuszu itd itd. Wpadłem na pomysł ze jak nocuje u kolegi to mozemy się wybrać do Kina Femina z powodu jego zamknięcia by mogła powstac kolejna biedronka.A w ostatni weekend grali tylko ten film,nie widziałem nawet trailera-nie wiedziałem co się spodziewać.I ogólnie z kumplem stwierdzilismy ze było warto jak cholera wydac hajs a nie zassyać później z torenta.Właśnie dzisiaj namówiłem kolejne 4 osoby a ja pewnie pójde jeszcze raz (nigdy wczesniej nie byłem 2 razy na tym samym filmie) z bratem by mu pokazać i zmusić do refleksji/Nikogo nie naciskam tylkoo gorąco polecam :) P.s nie oglądałem PW ani Kamieni na szaniec ale teraz pewnie nadrobię







P.s2 moze kogoś z innych rejonów Polski to nie zachwyci ze to film tylko o powstaniu Warszawskim, ale wierzcie mi ze nie o to tu chodzi.
 
No ja dzis sie wybieram wlasnie do CinemaCity na Miasto44 i sie juz nie moge doczekac. Opisze wrazenia jak wroce. Natomiast co do "Kamieni na szaniec". Film wedlug mnie zajebisty z jednym minusem. Brak Alka w tym wszystkim. Kurwa juz wiecej czasu filmowego mialy dziewczyny Rudego i Zośki niż jeden z trzech głównych bohaterów. Troche to bylo slabe, ale tak to film "must see".
 
Oglądałem kilka nowych produkcji dramato-komedie, ale to nie czyste komedie o które pytałeś. Z komedii nowych nieznam teraźniejszych filmów, na FW poszukaj jest lista, gatunkami można dużo wyszukać
 
No i bylem, obejrzalem i niestety jestem troche zawiedziony. Sceny z deszczem krwi i czastek ludzi po wybuchu stawiacza min absurdalna strasznie. To samo te slow motion śmiechowe. Stefana ukazali jako cipę, która nie umie zabijać. Za to Biedronce to mógłbym oddać serce w każdej chwili:-) Według mnie "Kamienie na szaniec" jest lepszym filmem bez hollywodzkiej pompy.
 
Uwaga Uwaga ! Bardzo wysoka ocena !
http://www.filmweb.pl/film/D%C5%BCej+D%C5%BCej-2014-673293


2,4/10 Chyba gorszego filmu Polskiego nie było.
 
Twardy:

Sceny z deszczem krwi i czastek ludzi po wybuchu stawiacza min absurdalna strasznie.


Ale tak było,tylko wiadomo że przesadzili :)



Jakby co to łap:







http://www.wykop.pl/link/2171826/sensowne-wyjasnienie-niejasnosci-w-filmie-miasto-44/
 
HAAHHA Grzechu dobra wygrałeś :D


Ja na miasto 44 idę z moją kobieta w Piątek. Tak że zrecenzuję !
 
Chociaż jest jeszcze gorszy,



http://www.filmweb.pl/film/Yyyreek%21%21%21+Kosmiczna+nominacja-2002-33245



są jeszcze gorsze, ale to takie gdzie np 1 osoba głosowała i oceniła na 1, więc ciężko to brać pod uwagę.
 
widze, ze nie czaisz Grzechu, razem z Boltem podajemy ci jednego z najlepszych recenzentów polskich shitów na yt, a "Mietek>>>>>>>szambo zwane polskim youtubem" wskazuje, że Mieciu jest w chooj ponad tym co zarzucają masy. Do tego wymieniasz tytuły, które Mietek recenzował... Pondro #kulastyle
 
Jak się nazywał ten film co niby aktorzy spotykali się co parę lat(?) i nagrywali kolejne sceny? W kinach już tego nie ma?
 
@Andrzej
Chodzi Ci o to ?

http://www.filmweb.pl/film/Boyhood-2014-629125

Grzechu szybszy o 15 sekund. God DAMN IT !
 
@Przemek



Jasne, że wiem o tym wybuchu na Kilińskiego. Tylko przersowanie tej sceny jest dla mnie absurdalne. Gęsiówka ni chuja nie wyglądała jak obóz koncentracyjny. Dałoby sie znaleźć kilka takich dziwnych rzeczy.
 
Byłem z dziewczyną tydzień temu na Boyhood w kinie, i bardzo mi się podobał. Nie ma szans żeby podczas seansu nie utożsamiać z bohaterem, każdy znajdzie w tym filmie jakiś moment ze swojego życia. Film długi trwał 2,5h, ale ogląda się lekko :-)
 
Jasne, że wiem o tym wybuchu na Kilińskiego. Tylko przersowanie tej sceny jest dla mnie absurdalne. Gęsiówka ni chuja nie wyglądała jak obóz koncentracyjny. Dałoby sie znaleźć kilka takich dziwnych rzeczy.


Oczywiście,też parę razy łapałem za głowę-ale jest pare scen że aż ściskałem pięść.Jak ta z bratem i matką,beznadziejną sytuacją na koniec + sama końcówka.''pomoc'' francuzów i anglików na tle wojny na ulicach itd..To mnie wzieło i to pamietam a nie ten pocałunek itd.
 
Back
Top