Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

https://www.youtube.com/watch?v=IrI_5bSytxw



może być ogień. już po tym zwiastunie widać nawiązania do realnych wydarzeń, m.in. Leppera czy Blidy.



reżyserem typ który zrobił Pitbulla.
 
myślałem, że ekranizacja statków to było przegięcie,a tu mnie hollywood zaskoczyło



http://www.filmweb.pl/news/%C5%BBarty+si%C4%99+sko%C5%84czy%C5%82y.+%22Tetris%22+trafi+do+kin!-107559







pytanie co będzie następne? bierki?



albo wisielec w stylu piły :D
 
[strike]link nie działa.[/strike]



ahh dobra, sorry. nie zauważyłem :-) tak daleko na boki się nie rozglądam.
 
Apropo Olgi, to była we wtorek u Kuby i jakaś taka dziwna z niej babka. Ruchałby oczywiście, ale jakaś taka dziwnie przymulona , nie wiem. To odnośnie "Służb specjalnych" - może za bardzo w rolę weszła - wuj wie? Wuju, wiesz? ;)
 
Czuje, że te "Służby" to nawet do Pitbulla pełnometrażowego nie będą miały startu:(



Czekam na Wołyń, Smarzowskiego. To będzie dobiero kolejny, dobry, polski film.
 
W internetowej wypożyczalni pojawiły się:



X-Men.Days.of.Future.Past.2014.1080p.BluRay.X264-AMIABLE



Sex.Tape.2014.1080p.BluRay.x264-GECKOS
 
I AM ANDRZEJ KMICIC



chyba sie wybiore na Potop :-)



z tego co widze to napisał że Służby spodobają się fanom Pitbulla, więc nie wiem czy aż taki pojazd abstrahując od tego co mówił w tym filmiku.
 
Odnośnie "American Sniper" to polecam książkę "Cel Snajpera" właśnie Chrisa Kylea, dla mnie bardzo ciekawa pozycja. Chłopak bardzo chwali nasz Grom, że różnice w trenigu w porównaniu do Navy Seals są kosmetyczne (innaczej się osłaniamy jak wychodzimi zza rogu itp.), zresztą latał z naszymi chłopakami na misjach. Ironnia losu przeżyć kilka lat na wojnie gdzie jest nagorda za twoją głowę a zginąć zastrzelonym przez swojego towarzysza broni u siebie na farmie.
 
@ Instinct: masz na myśli wpis na fejsie w profilu "kinomaniak"? Troche mnie to rozwaliło bo to nie jest oficjalny profil Pietrasa tylko fanowski. Także nie wiem kto to napisał ale chyba nie widział recenzji bo w tej kinomaniak zjechał film po całości i dał 3/10. Chyba że to miał być ironiczny wpis :)
 
no tak, ogarnąłem że są 2 profile dopiero jak już napisałem komentarz i nie mogłem zedytować.



ja tak czy inaczej się wybiore, bo temat ciekawy i trailer mnie zachęcił
 
Była już premiera "Annabelle", czyli film poprzedzajacy "Obecność". Miał ktoś przyjemność go oglądać? Po komentarzach na FB widzę, że ludzie narzekali na niego. Ja sobie sciągnę i tak. No i jeszcze Chucky bedzie w produkcje jakoś wciągnięty?
 
@Ja oglądałem...


"Służby specjalne" (2014)


Film jest strasznie nierówny i mega zagmatwany. Trzeba uważnie oglądać, a i tak w kilku miejscach nie idzie ogarną, co się dzieje. Na plus wątek UBeka i "Susła", wątek "Białka" taki nijaki, ten trzeci z "kolesiem od Talibów" zjebany przez wkurwiająco irytującą żonę. Tak prawdę mówiąc, zmarnowali potencjał tego filmu. Zaczyna się fajnie, potem wszystko się plącze i jest tylko gorzej. Brak w tym filmie jakiejś spójnej myśli przewodniej. Spodziewałem się petardy, a dostałem niestety kilka małych kapiszonów. Nie miejcie wielkich nadziei. 4/10
 
Mess oglądałeś film Pitbull? Było podobnie, ten facet nie wie jak w jednym filmie upchać wszystko co chce pokazać. Ja najpierw oglądałem film Pitbul i myślałem że to padaka, a potem obejrzałem serial i odleciałem. Może Służby wyjdą też w 10 odcinkach...
 
22 jump street - jest beka ale juz nie taka jak w pierwszej czesci, na wesoly wieczor w sam raz.



Sin City (Sin.City.A.Dame.to.Kill.For.2014.HDRip.XviD-SaM[ETRG]) - kozak, mnie wciagnal, ladnie historie sie przeplataja, jak najbardziej polecam.



Think Like a Man Too - idz pan wchuj, film dla czarnych...
 
Z ostatnio widzianych :



Obława - sam temat ciekawy, ale realizacja zupełnie mi nie leżała, szczególnie przekombinowane retrospekcje. Czegoś tu zabrakło, ale plus za podjęcie takiej tematyki.



Truposz - a to dla odmiany mi się bardzo podobało.
 
Arlowski oczywiście że wiem, jestem fanem Barszczyka.:-) Chodzi mi o to że z filmu zrobili 1 sezon. Rozszerzyli po prostu materiał i dopiero wtedy miało to ręce i nogi.
 
Back
Top