Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ill Manors - dobry film brytyjski.



Państwo w Państwie - islandzki, całkiem spoko, też motyw przeplatania się wątków różnych bohaterów.
 
Draft Day-dla fanów filmów sportowych bardzo polecam. Z tym że uprzedzam-nie ma meczy, treningów ani nawet pojedyńczych akcji.
 
Ja wczoraj wrzuciłem najnowszych Xmenów w 1080 i nie powiem, poczułem się troche jak dziecko :) Dało się wczuć w klimat Marvela. W tematyce bardzo dobry film
 
Tez sobie zrobiłem rewatcha DoFP na TV i ależ to jest zajebisty film, stawiam go chyba na równi z X2 (chociaż tego oglądałem już ze trzy lata temu więc warto odświeżyć) i uważam za jedną z najlepszych ekranizacji komiksowych. Ech ogromna szkoda, że Singer nie zrobił The Last Stand i mam nadzieję, że przez te jego problemy z nieletnimi chłopcami FOX jednak nie wyrzuci go i pozwoli reżyserować Apocalypse.



Masu, trzeba było czytać mojego posta na poprzedniej stronie to być wiedział, że jest już dobra wersja xD
 
Gambit - Singer został oczyszczony z zarzutów po tym jak udowodniono, że w czasie kiedy rzekomo molestował chłopca był zupełnie gdzieś indziej., sam oskarżający po tym wycofał swoje zeznania.
 
słowik, wiem o tym, ale smród pozostaje, zresztą parę dni temu jakiś kolejny dzieciak złożył rzekomy pozew xD Wytwórnie kalkulują na wszelkie możliwe sposoby czy taki "rozgłos" nie wpłynie na przychody z ich filmu, jednak nowa część X-Menów notuje świetny wynik. Już teraz to ponad 700 mln czyli o ponad połowę więcej niż Frist Class i to najlepsze liczby jeśli chodzi o filmy o mutantach.
 
Ta wczesniejsza wersja, co Hang pisal, tez nie miala krzaków... tzn. Byly krzaki,ale takie zatluszczone,ze nie bylo. Ale skoro piszecie, ze jest lepsza kopia niz tamta, to lece wypozyczyc!
 
dajcie link do edge of tomorrow do torrenta bez chińskich znaków, bo coś nie moge znaleźć :>
 
torrentz.eu



Edge.of.Tomorrow.2014.1080p.WEB-DL.x264.AC3-EVO



lub



Edge.of.Tomorrow.2014.720p.WEB-DL.x264.AC3-ZIKAS



Linka nie wrzucę, bo zaraz Logan skasuje xD



@midern, to jakieś siajowe wersje :-)
 
@Aqua, [strike]masz linki, ale bez generacji



[strike]http://rapidgator.net/file/d8e657740c397264354fce33943cf749/Edgftmrw7rwrp-HD3D.rar.html[/strike]



http://uploaded.net/file/u956qw2b/Edgftmrw7rwrp-HD3D.rar[/strike]



Nie doczytałem, że torrenta. My mistake.
 
Cold in July - nie żadne tam zachwyty, ale przyjemny seans. Szkoda tylko, że Dane wypada przy swoich dwóch kumplach po prostu słabo, nawet jeśli miał być tylko spokojnym panem, który wplątał się w aferę.
 
The Rover (2014) The.Rover.2014.720p.BluRay.x264.YIFY



TRA GE DIA nudny jak flaki z olejem, przebrnlem przez film dzieki przewijaniu w momentach w ktorych chcialem wyjebac temu uposledzonemu typowi ze zmierzchu - czyli co 10 minut. najgorszy, najnudniejszy i z najbardziej wkurwiajaca gra aktorska film od dawna... polecam masochistom lub najebanym do nieprzytomnosci. mysle, ze film sprawdzilby sie przy torturach. gdybym byl na tym scierwie w kinie to wstalbym i wyszedlbym z kina po 15 minutach.
 
Toś mnie zaniepokoił, bo całkiem dobre opinie słyszałem i nawet na liście do obejrzenia mam. No nic, dobrze, że w razie czego mam na niej jeszcze 260 innych filmów :-)
 
[strike]Wojownicy [/strike]Strażnicy Galaktyki, czy coś taiego juest już dotępne w dobrej jakości?



Chyba sobie ściągnę Edge of Tomorrow, Transformer 3 i tych Strażników w 1080p jak będzie i zrobię wieczór/nockę z efektami specjalnymi na większym ekranie :)



Dziękóweczka Gzechu.
 
Back
Top