Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

To gratuluje, u mnie net niestety nie pozwala na tak duuuuże pliki, półtora dnia musiałbym poświęcić, a poza tym na dysku wiele miejsca nie zajmuje. A co do filmu to również polecam, mi się wcale nie dlużył, bo jeśli film jest z sensem to warto
 
Żeby było jasne, ja nie mówie że wstawki nie da się oglądać, ale dla mnie HD musi trzymać jakieś standardy. Przy filmie ponad 3h gdzie plik ma wagę 5 gb to pewnie bitrate ma około 3500 więc zdecydowanie za mało, a że plik jest zrobiony x264 mkv to nie czyni go od razu "prawilnym" HD :-)
 
Hang, EoT oglądałeś z chińskimi krzakami czy z jakimś uciętym obrazem? Bo widzę, że tylko to jest. Za tydzień premiera na iTunes, więc chyba jeszcze się wstrzymam...
 
Z krzakami, kopia jak najbardziej ok. Video : 7 (momentami birate nie daje rady, i mało detali w czerni), Audio: 9. Byłem przekonany, że film mi się nie spodoba, dlatego brałem to co jest, ale film jest na prawdę świetny i może skusze się raz jeszcze w BR 1080p na TV.
 
Obejrzane:



Dog Pound / Poprawczak - 8/10 - Główny bohater, zajebista gra aktorska, mimika twarzy mistrzowska jak się wkurwia :D Napierdzielanki sporo także się Wam spodoba.



Sąsiedzi(2014) - 8/10 - Dobra komedia. Motyw z wielką domówką obok pary z dzieckiej. Są jaja.
 
Nie słuchać trolla, najlepsza komedia tego roku. Przez cały film idzie się śmiać :)
 
Nie słuchać trolla


mahoniusz, rozumiesz słowa których używasz? :-)



Dzisiaj chyba seans nowej "Godzilli", nie wiem czy się lepiej nie znieczulić czymś. Podejrzewam, że od siódmego roku życia mi spadła tolerancja na takie filmy, no ale czuję przymus obejrzeć nowe przygody mojego ulubionego bohatera z dzieciństwa.
 
Potrzebuje jakiś film na weekend do oglądnięcia z kobitą. Wymagania niewygórowane - w miarę nowy i żeby nie była to ociekająca oczywistością komedia romantyczna typu on się zakochuje ona się obraża, on o nią walczy, happy end.
 
Bolt --- na Godzille radziłbym się znieczulić, bo w sumie objerzałem ostatnio i stwierdziłem, że hujowa, a oglądałem po trzeźwości, ale może Tobie podejdzie :)
 
cRe - The Fault in Our Stars. W sumie nowy, w zeszłym tygodniu wyszedł na blurayu 8.2 na imdb i na filmwebie.
 
mając trochę czasu obejrzałem pare filmów,

Niesamowity Spider-Man 2 - jedynka mi się bardzo podobała, a druga część tak jakoś mi nie podchodziła, wogóle mi się nie podobało jak został zrobiony Harry Osborn, ale za to końcówka i śmierć Gwen pierwsza klasa, no i ten motyw z ojcem Gwen co się pojawiał dla Parkera też na + 6,5/10

X-Men Przeszłość, która nadejdzie - fajnie pokazane młode lata profesora i innych i ogólnie kilka ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, no i końcówka że dla Wolverine się udało i ciekawi mnie bardzo jaka będzie następna część Jean i Cyklop będą żyli ?zobaczymy, podobno w 2016 roku kolejna część . 7,5/10

Godzilla - nie wiem co napisać o tym filmie, z jednej strony podoba mi się zrobiona Godzilla ale z drugiej brakuje tego czegoś. 6/10
 
Godzilla - film, w którym prawie nie ma Godzilli. 110 minut nędzy i głupiej fabuły (nie głupiej w fajny sposób jak stare Godzille) i 10 minut Króla robiącego porządek. 2/10 za fajny projekt Gojiry. Trzeba było się znieczulić :(
 
Boyhood - powiem krótko ARCYDZIEŁO i pierwsza 10 która wystawiłem filmowi wyprodukowanemu w XXI wieku :-)



Linklater jesteś wielki :-)
 
Możesz coś więcej powiedzieć? Bo fabuła z opisu wydawała się dość prosta- dorastanie chłopa, więc zdradź coś więcej :)
 
@Mojso



Dla mnie była to niesamowita podróż do czasów dzieciństwa, czasów dojrzewania, praktycznie każdy z nas będzie mógł się utożsamiać z głównym bohaterem i przeżyciami których doświadczył.. Film ciągnie się prawie 3 godziny, ale w ogóle nie odczuwałem, żeby mi się jakoś dłużył, gdy miałem się zaśmiać to autentycznie się śmiałem, gdy miałem się wzruszyć to miękłem. Linklater z wyczuciem prowadzi historię, ale za to jakim efektem. Świetnie gra na emocjach, nie ma jakiegoś pompatyzmu, ale wyczuwalny luz. Do tego urzekł mnie ten cały projekt w praktyce powierzony siedmiolatkowi, który równie dobrze mógł nie wypalić, a okazał się strzałem w 10. Młody aktor naprawdę dał radę, ale prym wiedzie Hawke, który przez te wszystkie lata przechodzi niesamowitą metamorfozę.



Ten film jest jednak przede wszystkim obrazem o przemijającym czasie, ukazującym jak kruche jest nasze życie i jak ktoś to fajnie porównał - życie to pojazd zmierzający nieuchronnie w jednym kierunku gdzie po przekroczeniu pewnego etapu wrzuca wyższy bieg i kolejny ...



Dużo filmów oceniam pod wpływem chwili, ale Boyhood wytrzymał próbę czasu (przespana noc) i pozostał jednym z najlepszych filmów jakie widziałem.







BTW.



X-Men.Days.of.Future.Past.2014.1080p.WEB-DL.x264.AC3-ZIKAS
 
Teraz już wiem, że muszę obejrzeć Boyhood. @Gambit lepiej powiedz jak bardzo rozczarowała cię Godzilla, bo chyba się jeszcze o niej nie wypowiadałeś :-)
 
ostatnio oglądałem:



Most wanted man - jeden z najlepszych filmów jakie widziałem w osttanich latach. na początku wydawało mi się chujowe ale w głab filmu coraz lepiej i zajebista końcówka



Grawitacja - największy syf jaki widziałem ever.
 
Back
Top