Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Out of the Furnace - spodziewałem się filmu niezłego, a dostałem świetny. Może dlatego, że lubię taki lekko "zepsuty" klimat. Szkoda tylko, że Rodney nie poszedł do TUFa, wszystko mogłoby się potoczyć inaczej... :-)
 
Owszem, może w paru miejscach naiwna, ale mi podeszła. Przy czym się nie nastawiałem na jakieś zwroty akcji itp. Raczej na taką "bratersko - mścicielską" historię.
 
Bolt to samo miałęm z tym filmem, bardzo pozytywnie jeste,m zaskocozny, bo nie spdoziewałem isę, że ten film jest tak dobry. Myślałęm, że to jest typowe kino akcji, fabułą jak tysiace innych, straciłbrata i musi isę zemścić po prawdzie sięgnąłęm tylko dla Chrisa Balea bo bardzo lubie tego aktora. Ale przedstawienie obydwu postaci elemt psychologiczny i usytupowanie akcji naprawde bardzo do mnie rpzemówił.



Moim zdaniem film jest swietny pod względem technicznym i śiwetnie oddana jest atmosfera, na ewentualne łatwizny fabularny mozna spokojnie przymknąc oko. Włąsńie to jest niesamowite w tym filmie jak dla mnie, że reżyser i autorzy na tak prostym i znnym scenariusz wyciągnęli tak wiele, świetnie opowiedzili historię scena p oscenie i całkeim wiarygodnie, pozornie w tym filmie sie niewiele dzieje, ale przedwszystkim autorzy postawili na realizm sytacji, a nie na rozpedzoną akcję i to im isę udało, film jest naprawdę na wysokim poziomie i ma w sobie coś co sprawia, że t apozorna monotonnia przykuwa uwagę. Klimat niepowtarzalny przedmieść Ameryki, upadku fabryk i beznadzieji ludzi żyjacych w kiepskich warunkach. Film jest dokłądnie taki jalk powinien łącznie z fabułą, grą aktorów i rotrzygnieciem,
 
No i Harrelson w roli skurczybyka ciała oczywiście nie dał. Jakbym kiedyś usłyszał jego głos na ulicy to bym się autentycznie przestraszył. Jest go mało, ale przyćmił Bale'a. Aktor wcielający się w Rodneya zresztą też świetnie wypadł.
 
Ciekawi mnie tylko jak rozumieć zakończenie, bo jednak mimo wszystko bohater powinien trafić do więzienia, a widzimy do w krókim ujeciu jak siedzi przy stole prawdopodobnie w swoim domu. ja to rozumiem tak, że wykonałzadanie zemściłisę, kara zostałą dokonana, odbiegnie cie od wszystkich norm, tak ise miało stac, miał prawo pomścić brata. Takie ostatnie ujecia i przedstawienie go jako osoby, któa postąpiła słusznie i nie liczy się co go czeka potem czy zostanie postawiony przed sądzem, zaprowadzenie sprawiedliwości, to tylko chodziło, tak naprawde w oczach widza ma pozostać człowiekiem, któy postąpiłsłusznie dokonał jedynego włąściwego wyboru.



Troche zmyślam, moze to nie miało niczego takiego znaczyć, ale mimo wszystko po coś się ta scena pojawiła.
 
SPOILERY :







Ja to odebrałem jako to, że zemsta, nawet jeśli była jedyną opcją, to nie dała mu spokoju. Natomiast fakt, że nie znajduje się w więzieniu nie odegrał w moim odczuciu większej roli. Może chodziło o to, że jest w domu, który kojarzy mu się z bliskimi - dodatkowy ból.
 
Zapowiada się, że jedna, kolejna część Godzilli to mało:

Po olbrzymim sukcesie reboota (film krótko po premierze ma już na koncie 216 mln dolarów przy 160 mln budżetu i na pewno zarobi sporo więcej) studio Legendary Pictures zapowiedziało nakręcenie "Godzilli 2" i "Godzilli 3". Za reżyserię nadal odpowiadałby Gareth Edwards.



Póki co trudno określić datę premiery, ale zważywszy na brak scenariusza do sequela i zaangażowanie Edwardsa na zapowiedziany na grudzień 2016 spin-off "Gwiezdnych Wojen", nie wiadomo, czy wyrobi się on wcześniej z pierwszą "Godzillą", czy też premiera zostanie przełożona na 2017 rok lub później
 
Panowie jak nowe x-meny? Warto iść do kina? Ostatni Wolverine to dla mnie porażka, First Class bardzo mi się natomiast podobał. Zwiastuny Days of Future Past zachęcaja no i oczywiście Lawrence :-), ale czy nie wyszła chujnia jak z Wolverinem, gdzie zwiastun też mi się podobał.
 
Ja tylko komedie romantyczne oglądam, bo taki ze mnie wrażliwy chłopaczek i lubię happy endy bez cumshota na twarz. :-)



Ostatnio "To tylko seks" i o dziwo było lepsze niż zakładałem i całkiem zjadliwe. Przekonałem się odrobinę do Mili Kunis, bo nigdy jakimś wielkim fanem nie byłem.
 
@Nameless

zalezy jakie komedie lubisz, jesli nie widziales tych to polecam:
New Kids Turbo, Jeszcze wieksze dzieci 2, Anchorman 2, Millerowie i oczywiscie Jackass - Bezwstydny dziadek :-)

Moze nie sa to wybitne filmy ale idzie sie posmiac :-)
 
Fanatyk niezły film, o podobnej tematyce to jeszcze Romper Stomper z takich dostępnych. edit, This is England jeszcze
 
@up Romper kozak, Crowe już od młodych lat miał to coś... Uwielbiam tego aktora. Fanatyk to ten z młodym Goslingiem? Jeśli tak to oglądałem. Ogólnie lubię filmy w klimacie Nazioli/Skinów...



edit:



Holenderski "Skin" też daje radę.
 
@PioTRTek



nie ma co porównywać Wolverine z X-men, to zupełnie inna liga, Jak na razie praktycznie wszystkie opinie są na plus, wszyscy są zachwyceni, ponoć lepszy od First Class i ogólnie najlepszy obok X2 film o mutantach.



http://www.rottentomatoes.com/m/x_men_days_of_future_past/
 
@PioTRTek - godna kontynuacja First Class... i w sumie całej reszty ;) Bardzo fajnie spaja wszystkie części. Koniecznie czekać na scenę po napisach!
 
ze skinów zdecydowanie najlepsze AM X oraz Romper, reszta slabsza trochę, jest jeszcze Russia 88, dość realistyczny film o jak nazwa wskazuje rosyjskich skinach.
 
Homefront - 4/10. W sumie nie spodziewałem się dużo lepszego kina, ale Stathama widziałem już w lepszych filmach tego typu.
 
ze skinów zdecydowanie najlepsze AM X oraz Romper


nie do końca, swego czasu jak polonia1 zaczynała podbijać kablówki to wyemitowała dwa świetne filmy włoskiej produkcji, tytuły-zabij nie pamiętam, ale dobre filmiska sam bym powtórzył ale trzeba by przeryć filmweba albo jakieś włoskie strony, może któryś user pamięta tytuły ? produkcja około 1990
 
@gojilla, lugasek by się musiał pofatygować chyba, pozdro : ) postaram się poszukać ale ciężki temat
 
Jak nie chcesz szukać żyjących torrentów to takie filmy zawsze są na chomiku xF



http://chomikuj.pl/dziasza88/FILMY+skinhead
 
a tych filmow to w ogole nie znałem, ale juz mnie zaciekawiles, starsze włoskie produkcje maja to do siebie ze sa czesto mega dobre ale w ogole prawie nie znane.
 
Back
Top