Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Wczoraj byłem na Godzilli. Chyba jestem stary. Nowa Godzilla nie ma tej magii jak kiedyś. Film do obejrzenia. Bez szału. Jakoś wydawało mi się, że za mało było Godzilli w tym filmie.
 
Bo było mało Godzilli. Już te średnio ciekawe stwory miały więcej czasu na ekranie. Niestety film był dla mnie sporym rozczarowaniem. 6/10
 
Pewnie jeszcze leży na PS, ale za kilka godzin pojawi się na warezach.



Fajny wysyp klasyków w BDRipach



The Usual Suspects



Reservoir Dogs



Braveheart



American History X
 
Oglądnąłem Robocopa i jak dla mnie nie był taki zły jak go przedstawiano.Widomo, że przewidywalny itp, ale fajnie się ogldało. Natomiast Wilk z Wall Street dla mnie słaby. Di Caprio zagrał super, ale reszta ciągnęła się jak flaki z olejem. Tylko dlatego, żejestem chory i leżę w domu to dociągnąłem go do końca, inaczej bym odpuścił. No i byłem w kinie na Powstaniu Warszawskim - ciężko było mi pojąć, że film był kręcony w tamtych czasch.Nie umiem określic, czy fajny, czy nie, czy dobry itp - po prostu trzeba go zobaczyć. Udało się tak, że w kinie...byłem sam z dziewczyną, więc salę mieliśmy dla siebie, a po seansie skapnęliśmy się, że prawie nie rozmawialiśmy. To jacy ludzie kiedyś byli silni to szok.
 
http://www.filmweb.pl/news/Odkrywamy+tajemnice+%22Jurassic+World%22-105048







po opisie wnioskuje, że tą część będzie trzeba omijac szerokim łukiem...co nie zmienia faktu, że i tak to obejrzę:-)
 
Punktem zwrotnym w opowieści jest moment, gdy na wolność wydostaje się niebezpieczny potwór będący genetyczną krzyżówką tyranozaura, raptora, węża i mątwy.


Mocny żart. Nie wierzę, że to prawda. No kurwa nie uwierzę, póki nie zobaczę. To brzmi jak "Straszny Film 12", z JP nie ma nic wspólnego. :-)
 
Punktem zwrotnym w opowieści jest moment, gdy na wolność wydostaje się niebezpieczny potwór będący genetyczną krzyżówką tyranozaura, raptora, węża i mątwy.




Dalej jest jeszcze lepiej




Do walki z nim stają dobre dinozaury (wśród T-rex i raptor) wytresowane przez bohatera ...






Jerry-Seinfeld-No-Thanks-and-Leave.gif
 
Ehhh amerykańce chyba nigdy się nie nauczą. Na Godzille idzie się oglądać rozpierduchę i walkę potworów. Oni stworzyli film katastroficzny. Walki potworów prawie nie było, Godzilla też prawie się nie pojawia. Jakbym chciał oglądać amerykańskich żołnierzy to bym poszedł na film o amerykańskich żołnierzach. Jeszcze ten aktor z Kick-Assa... gorszego aktora już chyba nie mogli zatrudnić.







http://www.filmweb.pl/news/Odkrywamy+tajemnice+%22Jurassic+World%22-105048



O Chryste Panie jeszcze to.
 
Mam nadzieję, że ten opis Jurassic World to jest kurwa żart. Krzyżówka t-rexa, raptora, węża i mątwy? WTF? Na deser wytresowane dinozaury.
 
Mógłby ktoś znaleźć dla mnie napisy do filmu "Goodbye World" ? Ktoś polecał pare postów wyżej więc pobrałem ale napiprojekt po raz pierwszy mnie zawiodło, wygooglować też mi się nic nie udało.
 
Tapped Out sredniak, duży plus za Andersona, Lyoto i Krzyśka w waznych rolach, ale całości raczej dość daleko do produkcji takich jak np never Back Down czy w ogole Warrior.
 
@Brasil



A gdzie ty to oglądałeś jak na FIlmwebie data premiery 31 Maja 2014 ??



:-)



http://www.filmweb.pl/film/Smak+zemsty-2013-665797
 
Tapped jest w dobrej jakości ale napisów nie ma:



http://i63.fastpic.ru/big/2014/0519/14/9b4717efcb74aacf9993329f62204b14.jpg
 
Co do premiery Tapped to na IMDB jest taka informacja. Czyzby Brasil złapał sie na wersję z Brazylii? :D



hjvtcbk
kq-xootxcjtrnqtytphxzma.jpg
 
Na poprzedniej stronie napisałem, że jest już w necie, a teraz takie HALO :-)



Nikt mnie nie czyta xD







@gojilla



też w weekend się wybieram, nie martwią mnie tutejsze oceny bo wiem, że będzie świetnie
 
@maryjan u mnie propsy... Godzilla bohater świata, jebać Supermanów i inne dzifiki ;) masa=siła kurwa ;)
 
A pomoże mi ktoś znaleść napisy do tego Tapped out po angielsku. Bo mam problem



Z góry wielkie dzięki.



:-)
 
@up Dwa filmy bardzo podobne do siebie :P



Zarzuci ktoś jakiś ciekawy film akcji lub thriller :P
 
"7" mahon jeśli nie oglądałeś... a z akcji to "Raid"... poza tym to oblukaj "ludzką stonogę 2", też trzyma w napięciu.
 
Back
Top