Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dzięki. Cargo i W stronę słońca nie znam.



Z innej beczki - Raid oglądałiście? Różne opinie słyszałem na ten temat i co jakiś czas się motywuje aby zobaczyć.
 
axl, dobrze że przypomniałeś mi o BadGrandpa. Mam to gdzieś. Każdy poleca, ale brak czasu.
 
Raid mi podszedł. Taki porównywalny z filmami akcji końca lat 80 ("stary" Seagal, van Damme, itp) tylko brutalniejszy i jakby akcja szybsza. Czysta rozwała w sumie. Mi tam przypasował.
 
Raid polecam, jeden z najlepszych filmów akcji jakie widziałem. Zero efektów specjalnych, choreografia walk na najwyższym poziomie, duża brutalność. Amerykańskie filmy ze stathamami po nim tylko śmieszą. Niedługo wychodzi dwójka, która podobno przebiła część pierwszą.
 
Amerykańskie filmy ze stathamami po nim tylko śmieszą.


@ old snake co ty chcesz od Jasona? Ostatni Homefront z nim bardzo udany. Poza tym bardzo lubię tego aktora. Oby seria Raid nie skończyła jak Ong Bak...
 
Ja do Jasona nic nie mam. Lubìę go za niektóre role, ale dla mnie filmy akcji z nim są wszystkie takie same. Filmy ze stathamami miało bardziej znaczyć amerykańskie filmy akcji z ostatnich lat.
 
I, Frankenstein (Ja, Frankestein) - ekhm, dno. Efekty specjalne od biedy mogą być, ścieżka dźwiękowa też daje radę. Totalne zero, jeśli chodzi o fabułę i logikę. Na koniec jeden gość wybucha i bum - wszyscy źli giną :-). Film nie jest długi, a znudził mnie niemiłosiernie. Jeśli chodzi o całokształt, to jest to taki niedorobiony Underworld dla dzieci, bo nawet kropli krwi w tym filmie nie uświadczycie. Słabizna, nawet do odmóżdżenia się nie nadaje 2/10.







Wyżej padł tytuł : Event Horizon. Film wcisną mnie w fotel. Horror SF z lekkim podłożem psychologicznym Polecam z całego serca :-).
 
nie wchdze na codzien to tego tematu i nie chce mi sie przewijac stron,ale ogladal ktos juz nowych 300stu ? jak wrazenia ?
 
Co do wspomnianego Homefront ze Stathamem to ja osobiście nie polecam. Dawno nie widziałem z nim jakiegoś lepszego filmu [biorąc pod uwagę w jakich występuje]. Wczoraj po 22 leciał Przekręt i mimo, że znam ten film na pamięć to i tak zerknąłem:) Uwielbiam, tak samo jak Porachunki. Więc jeśli chodzi o jego występy czy też ogólnie rzecz biorąc filmy w których grał to są moje dwa faworyty. Na Revolwerze się zmęczyłem oglądając kilka lat temu.
 
Lubie bardzo Stathama i generalnie sporą część jego filmów mógłbym oglądać na okrągło, ale Homefront o dziwo położył mnie spać, przysypiałem podczas tego filmu.
 
Byłem wczoraj na nowych 300. Średni film, taka marna kopia pierwszej części. Poza kilkoma scenami walk i Evą Green za dużo zalet w nim nie znalazłem. Te wszystkie spowolnienia, przemówienia bitewne, komiksowy klimat w pierwszej części mogły się podobać, ale tutaj to za dobrze nie wyszło. No i Sullivan Stapleton to nie jest Gerard Butler.
 
Kurde ostatnio oglądałem film dokumentalny o jakimś kolesiu, który podawał się za zaginionego syna i rodzina w to uwierzyła, z 2013 film, ale nie pamiętam tytułu kompletnie, może ktoś oglądał i kojarzy?
 
@Hang



Upsss... :-) Więc musisz to koniecznie obejrzeć, bo ja zrozumiałem zakończenie tak: "W tej chwili skończył się nam budżet i pomysły" xD.
 
@mess



Dla mnie ten film jest 14594 na liście do oglądanie, ale to nie o to chodzi. Po prostu nie spoileruj bo kiedyś i Ciebie to spotka i zrujnuje Twój dzień.
 
This is England - nie porwał mnie, może to kwestia za dużych oczekiwań. Film niezły z kapitalną rolą Grahama.
 
Nowi 300 - jesli komus podobała sie pierwsza czesc druga warto obejrzeć, niemniej troche odgrzewany kotlet bo nic nowego tam nie wymyslili [komiksowo wyrezyserowane, walka, flaki, dużo hojraków z kaloryferami na brzuchu i naciągany wątek miłosny]. Takie 6/10.
 
A ja tam nawet lubię spoilery, ale to kwestia gustu. Może nie tyle lubię, co mi to wisi i powiewa. Jak film mnie zaciekawi, to będę się przy tym dobrze bawił tak czy inaczej :-). Ale rozumiem też wasze podejście.



Obejrzałem (i pewnie nie ja jeden) już tyle, że praktycznie wiem, jak dany film będzie wyglądał pod względem fabuły. Najsympatyczniejsze do oglądania są oczywiście te, których motto brzmi: "Zabij wszystkich i uratuj świat". No ale nawet w tym przypadku wypada mieć jakieś chociaż pseudologiczne wyjaśnienie. W nowym Frankensteinie tego zabrakło.
 
Non - Stop (2014) - pomysł dobry, jednak wykonanie nie było nadzwyczajne. No i ta końcówka.... do tego kilka rzeczy było przewidywalnych i schematycznych. Mimo wszystko, oglądało się ten film dobrze, dlatrego oceniłbym go na dość naciągane 6/10
 
Nie przepadam za remake'ami, ale skusiłem się na nowego Dredda. Cieszy,że to jednak nie jest remake, bo odnawianie historii nie wypada za dobrze. Sam film mnie zaskoczył, bo uważam,że był dobry a spodziewałem się kaszany. Fanom tego typu kina z lat 90 powinien się podobać - jest ten morczny i zimny klimat, jest brutalnie no i jest badass :)



A teraz lecimy z Maczetą 2 :)
 
Poważny człowiek - nie jest to najlepszy film Coenów jaki widziałem (a poza nim widziałem 2), ale jest dobry, motyw muzyczny prawie tak dobry jak w Fargo nawiasem mówiąc. Zakończenie bardzo ładnie wpasowało się w klimat.
 
Back
Top