Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Pamiętam jak oglądałem 18lat temu (kojarzę kiedy bo wtedy wujas miał wesele, a ja siedziałem w domu i oglądałem :) ) po raz pierwszy Łowcę Jeleni, na VHS. Ja pintole, ale czasy :D Dzisiaj mam problem z wysiedzeniem na jakimkolwiek filmie bez przerw na kawę/wc/cokolwiek etc, a tutaj siedziałem zahipnotyzowany przez 3 godziny. Arcydzieło.
 
Takedown.The.DNA.of.GSP.2014.DVDRip.x264-G3LHD



"Nowy" Hobbit to bardzo fajny film, lepszy od jedynki - przyjemnie sie oglądało. 8/10



Knights of Badassdom - nie jest źle, fajna geekowa obsada, szkoda, że nie poszli bardziej w komedie i wyszło średniawo 5/10
 
ja się strasznie wynudziłem na Łowcy... mimo że de Niro jest no1.


bo trzeba ogląać w skupieniu! ;-)a tak naprawde to zalezy na co liczyłeś.Tylko ma ukrytych przesłan ten film ze masakra!
 
Snowpiercer - mi się oglądało bardzo dobrze ten film. Ciekawy, a wyrzeczenie Curtisa było zaskakujące. Dobre, mocne akcje. Film miał coś przekazać, zobrazować i wydaje mi się, ze to mu się udało. Polecam każdemu, nie tylko fanom kina post-apo 7/10
 
tak się skupiałem, że aż prawie zasnąłem, co ciekawe dużo moich znajomych miało takie odczucia po Taxi Driver, a jarali się tym Łowcą ja mam zupełnie odwrotnie.
 
Łowca mega kult, pierwszy raz tez mnie wynudzil, za drugim razem juz wiedząc zeby inaczej sie na to nastawic obejrzalem z zapartym tchem.
 
Snowpiercer - mi się oglądało bardzo dobrze ten film. Ciekawy, a wyrzeczenie Curtisa było zaskakujące. Dobre, mocne akcje. Film miał coś przekazać, zobrazować i wydaje mi się, ze to mu się udało. Polecam każdemu, nie tylko fanom kina post-apo 7/10


Żartujesz prawda? Beznadziejny scenariusz i totalnie idiotyczny pomysł z samowystarczalnym pociągiem perpetum mobile? Najbardziej idiotyczny film tego roku.



max 2/10
 
@ Zgadzam się. Pojechali po kosztach i wyszła kaszana. W kinie mnie na tym nie spotkasz. :-) Zastanawiam się, czy Noe będzie na poziomie i warto wydać dwie dyszki...
 
Wczoraj oglądałem mega zboczony film. Jeśli ktoś lubi takie klimaty. Polecam oglądać z dziewczyną lub samemu :D



 
Czekam na to :



http://www.imdb.com/title/tt1791528/



P.T. Anderson ekranizuje Pynchona <3
 
W końcu skusiłem się na Igrzyska Śmierci. Spodziewałem się strasznego gówna, dlatego mnie to przyjemnie zaskoczyło
 
Może ktoś polecić jakiś ciekawy dokument o MMA poza: Choke, Takedown, o McGregorze, 20 lat UFC, o Dustinie Porierze.


@axl widziałem :(
 
Back
Top