Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ja bym mając wybór szedł też na wersję z napisami, dubbing jedynki był beznadziejny, nie dało się tego ogladądać, a z napisami już całkiem inna bajka.
 
Ja się zastanawiam, czy przez skupienie na napisach, nie stracę jakoś na całej scenerii i filmie. Z drugiej strony, dosyć dobrze ogarniam angielski, więc też sporo zrozumiem.
 
osobom lubiącym od czasu do czasu obejrzeć jakiś horror odradzam "Come out and play", tak bzdurnego zachowania bohaterów dawno nie widziałem, do tego wieje nudą nawet przy energicznym przewijaniu 2/10



Grown ups 2 - faktycznie lepsze od pierwszej części, polecam 7,5/10
 
Ja obejrzałem ostatnio Don Jona i jestem rozczarowany. Myślałem, że film sięgnie trochę głębiej w męską psychikę. Owszem była kilka śmiesznych scen, ale całościowo to film nie jest jakoś warty uwagi.



Ostatnio leciał też na Canale+ Hobbit, którego obejrzałem w perspektywie wybrania się na 2 część do kina. Wrażenia po pierwszej części mam mieszane. Na pewno jest to dzieło gorsze od trylogii Władcy Pierścieni, charakteryzacja krasnoludów jest jakaś taka nieralistyczna, efekty specjalne momentami kuleją (np. brodzący w złocie Smaug - czy jak mu tam), a całość za mało epicka. Niemniej jednak można sobie obejrzeć :)



Teraz czekam na 47 roninów, bo zapowiada się to całkiem ciekawie.



https://www.youtube.com/watch?v=DwYhrgDc1uE
 
Don Jon bardzo fajny film, który jednak traci wiele pod sam koniec, wygląda jakby JGL stracił pomysł na zakończenie. Oglądając Don Jona stało mi wciąż przed oczym 500 Days of Summer ze względu na gorycz przedstawionej rzeczywistości.
Bite 7/10

 
To nie mi się podoba film, w którym facet przez jego połowę trzepie sobie kite
smile.gif


Bo mam do tego stosowny dystans? Hubi , nie musisz się z tym kryć!
 
Don Jon-film dobry - wazne sprawy opowiedziane w bardzo lekkostrawny sposob.



Jak na pełnometrażowy debiut rezyserski to rewelacja.
 
Jako nowy kolega na forum, patrzę, że próbujesz zabłysnąć rozmieszaniem grupki poprzez głupie docinki w stronę innych, nie wychodzi Ci to :-) Jeszcze te riposty jak w podstawówce, w stylu "chyba Ty".
 
Jak na pełnometrażowy debiut rezyserski to rewelacja.
Swoją drogą, taki autorski film to jest złoty biznes. Braff (ten od Scrubs)w filmie z sobą w roli głównej i według własnego scenariusza napisał sobie sceny, gdzie będzie całować się z Natalie Portman. Levitt w tym samym schemacie postanowił umieścić się w pikantnych scenach ze Scarlett J.
Też kiedyś napiszę własny scenariusz! :)
 
Dla mnie dubbing w Hobbicie był spoko, chociaż sam jestem wyznawcą napisów, to akurat w tym przypadku nie czuło się tego dubbingowego dyskomfortu.
 
Don Johna jeszcze nie widziałem ale jest na sieci dobry film o podobnej tematyce "Shame" tylko wydaje mi się że jest w cięższym klimacie.
 
"Shame" to jeden z moich ulubionych filmów. Tematyka rzeczywiście jest zbliżona, ale w Don Jonie jest to tak niesamowicie spłycone (albo banalnie przedstawione), że nie można porównywać tych dwóch filmów. Don Jon to komedia z jakimś tam morałem i zwróceniem uwagi na problem mężczyzn w kwestii związaków. "Shame" to dramat psychologiczny o wyobcowaniu jednostki w społeczeństwie oraz o niezdolności do "poprawnego" (stereotypowo) odczuwania uczuć.



Właśnie wypożyczyłem "Elizjum" oraz "Pionek", zobaczymy co to będzie.
 
Wczoraj w końcu obejrzałem "Obecność", i dziś znowu naszła mnie ochota na jakiś horror. Możecie mi polecić coś dobrego, najlepiej z ostatnich kilku lat.
 
@Thai - Insidious 1 i 2 jest dobry, Domek w środku lasu, Gabinet, Baby Blues (2008), Rytuał, pierwsza część Ostaniego egzorcyzmu jest niczego sobie, I spit on your grave, world war z, Collector i Collection, czyli jego kontynuacja(czesc druga z rozpędu bardziej), Raven jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopiszę
 
collection z 2012 imo mega beznadzieja, ja od siebie polecę i saw the devil, oraz frozen, z tym ze to bardziej thrilery ale mozna podpiąć je pod horrory.
 
Miałby ktoś może napisy do "Runner Runner [2013]HDRip XviD-SaM[ETRG]" ? nigdzie ich nie mogę znależć :/
 
Obie części Insidious są całkiem spoko. Szczerze mówiąc chyba pierwszy raz widziałem 2 część horroru, która w sensowny sposób rozwijałaby wątki z 1-ej części.
 
Hobbit: Pustkowie Smauga - bardzo dobry film. Oglądałem w 3d z napisami. I nie wiem, czy to 3d nie zepsuło mi czasem trochę klimatu, bo jestem nieprzyzwyczajony do takiego oglądania i momentami było ciężko. Jest trochę więcej akcji niż w pierwszej części, był smok no i były elfy. Smok im wyszedł zajebiście. Film skończył się w dobrym momencie.



Wnioski? Moje oczy nie są przyzwyczajone. Elfy to przekozaki ;>
 
3D jest fajne jak jest dobrze wykorzystane (Zycie Pi, Grawitacja) może oglądałeś wersje 48 fps i przez to ciężko Ci się oglądało?



BTW,



The.Hobbit-The.Desolation.of.Smaug.2013.DVDSCR.XVID.AC3.Hive-CM8
 
Nie wiem jaką wersję oglądałem. Pod koniec się już lekko męczyłem. Może to też wina okularów?

The.Hobbit-The.Desolation.of.Smaug.2013.DVDSCR.XVID.AC3.Hive-CM8


Ja bym kurwa nie wytrzymał 3 godzin z filmem nagrywanym kamerą w kinie ;o



A Grawitacja to - jak słyszałem - film dobry pod wzgędem efetów, a gniot z fabułą, gdzie gra cały czas tylko 2 aktorów.
 
Bez przesady, to nie jest wersja z kamery :p



Sample -> http://www.putlocker.com/file/8DF2194B8413C60E



na małym monitorze daje radę, ale i tak czekam na 1080p
 
Całkiem niezła jakość tego hobbita ;)



Ja dzisiaj obejrzałem, podobał mi się, naprawdę fajny! Już się nie mogę doczekać następnej części. A dubbing Azoga jest wprost genialny, uwielbiam głos tego aktora co pod niego podkłada :)
 
Właśnie teraz, na Polsacie leci film pt. Red Belt, zdaje się, o MMA. Ciekawostką jest fakt, że scenarzystą i reżyserem filmu jest David Mamet, znany i ceniony scenarzysta i dramaturg.
 
Back
Top