Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Są tutaj fanatycy filmów kręconych kamerą? jak np Blair Witch Project,Rec,Kwarantanna itp itd? macie coś nowego?
 
Cloverfield



może i nie nowe, ale fajne.



Oglądałem też jakiś o egzorcyzmach, ale to, że nie pamiętam tytułu znaczy, ze słaby:)



no i Grave Encounters, dla mnie jeden z lepszych.



aha, i chyba jeszcze Tunel dawał rade
 
Encounters widzialem jedynke jak i dwojke kozak, Tunel tak samo tez dobry.



@EDIT



AAA no i podałeś Projekt Monster klasa sama w sobie tez widziałem :P
 
Nie no wiadomo, zazwyczaj pierwsze częsci są lepsze ale wedlug mnie dwojka tez dawała rade.



Coś odemnie jak nie widziałeś, filmy takie średnie.



Paranormal Activity/Entity - wszystkie częśći



V/H/S



Apollo 18



@EDIT



Dla ludzi co są fanami filmów/seriali typu Walking Dead ogólnie o zombie mam jeden serial 5 odcinków ale według mnie najlepszy jaki kiedykolwiek ogladalem o zombie, wgniata w fotel.



Dead Set



http://www.filmweb.pl/serial/W+domu+zombie-2008-491355
 
nie widzialem V/H/S, zapodam. Paranormala nie widzialem ostatniej czesci, bo jest co raz gorzej. ale rezyserska wersja jedynki byla kapitalna
 
Szkoda że nie ma nic ciekawego kręconego kamerką a jak coś wychodzi to totalny badziew.



Pozostaje Czekać na Rec 4
 
Don Jon - 8/10. Mi się bardzo podobał bo doszukałem się innych przekazów w tym filmie niż te demonstracyjnie komunikowane. Naprawdę jest tam wiele więcej niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Dobry film z drugim dnem. Polecam.



Riddick - 7/10. Dobry ale "Kroniki" lepsze w/g mnie. Tak czy siak warto luknąć.



White House Down
- 7/10. Bardzo fajny, dobra gra aktorów, świetna rola córki głównego bohatera, sporo akcji, z poczuciem humoru w stylu "Zabójczej broni"
które uwielbiam.
 
@Szpila, @Yagiel, ja V/H/S nie polecam. Przy zajebistych dwóch częsciach RECa, VHS mi nie podeszło. Straszny gniot jak la mnie. O REC 3 nie ma co gadać, totalna kaszana, nawet nie włąćzaj - tym bardziej, w 3/4 filmu odeszli od "nagrywania i obrazu z kamery". Ma byc rec4? ;O
 
Panowie Larsa von Triera filmy w jakiej kolejności byście polecali obejrzeć? Który najlepszy?
 
Rec 1,2,4 - są tego samego scenarzysty/rezysera.



Rec 3 - jest zupelnnie kogos innego i zrobione dla jaj że tak powiem.



 
Był już ktoś na Wilku z wall street? Jak na razie same zachwyty, wszyscy sikają po nogach podczas seansu, nawet czytam, że to najlepszy film Scorsese od czasu Chłopców z ferajny. Spodziewałem się dobrego filmu, ale chyba nie aż tak.
 
byłem wczoraj.



nie uważam czasu za stracony, jednak spodziewałem się więcej.



z jednej strony melanż pełną gębą- tu jest się z czego pośmiać, z drugiej dramat gościa, który nie zdążył w życiu powiedzieć sobie stop.



di caprio- bardzo dobra rola.
 
a co do Di Caprio to ostatnie kilka lat rozpierdolił wszystkich aktorów swoimi rolami...



Gatsby, Django, Wyspa Tajemnic, Incepcja jeszcze sie gdzieś tam J. Edgar przewinął (film średni ale rola bardzo dobra) i do tego jeszcze teraz ten Wilk... (to są filmy tylko z okresu od 2010 do 2013)
 
A Grawitacja to - jak słyszałem - film dobry pod wzgędem efetów, a gniot z fabułą, gdzie gra cały czas tylko 2 aktorów.
A ile w kosmosie żyje ludzi lub znalazłoby się w nim w jednym miejscu i czasie? 10, 20? Bez jaj.

Z kilku obejrzanych w ostatnim czasie nowszych i starszych filmów:

- "Hours" (2013) - gdzieś to już widziałem. Nudne, a obejrzałem tylko z ciekawości, w jakich to filmach grał Paul Walker.

- "Grown Ups 2" (2013) - rzeczywiście, lepszy od jedynki.

- "Rounders" - fajna historia, ale scenom pokerowym dużo brakuje do zajebistości
 
Grawitacja to jest masterpiece o czym rozpisałem się na 215 stronie tego tematu :-)



Jest już Rush.2013.1080p.REPACK.Bluray.x264-EVO poprzednie relki od EVO (720 i 1080) były zjebane.
 
Pod jakim względem masterpiece?



Oprócz zajebiaszczych efektów (bardzo podobała mi się animacja ognia), to w tym filmie nie ma nic godnego uwagi. Przewidywalny scenariusz, beznadziejne dialogi śmierdzące typowym amerykańskim patosem. I jeszcze >>>SPOILER<<<< >>>ALERT<<< dżordż poświęcił się dla benadziejnej Bullockowej. Najgorzej wydane 20zł od wielu lat (w kwestiach kinowych).
 
@Wieri

Od każdego filmu - niezależnie od gatunku - oczekuję tego by wciągnął mnie w swój świat. Grawitacja właśnie to zrobiła i to w taki sposób; że jeszcze kilka dni po seansie byłem pod wrażeniem. Pomimo banalnej fabuły; pomimo przewidywalności; pomimo pewnej "ckliwej" zagrywki zastosowanej przez Cuarona by popchnąć akcję do przodu - ten film wciągnął mnie totalnie w wykreowany przez siebie świat. Moje postrzeganie przestrzeni kosmicznej zostało na nowo zdefiniowane. Można poczuć ten bezmiar kosmosu i pustkę. Co do aktorów... powiem tak - zarówno Sandra jak i George nie popsuli mi przyjemności z oglądania tego spektaklu i o to chyba chodziło...
Po raz pierwszy od dawna poszedłem do kina i poczułem magię :)

wicej tutaj -> http://cohones.mmarocks.pl/topic/filmy-co-obejrzec-a-co-omijac-szerokum-lukiem/page/215
 
Wiadomo, każdy ma inny odbiór. Dobrze, że Tobie się podobał :)
Ja obejrzałem Elizjum, fajne kino akcji, w stylu Dystryktu 9 (ten sam reżyser). Nie wymagalem wiele od tego filmu i dzięki temu nie zawiódł mnie.
Ostatnio obejrzałem też Kraine Lodu. Swietna bajka, boski dubbing Mozila. Jeśli macie młodsze pociechy, to dobry pretekst na obejrzenie disneyowskiego filmu.
 
Oglądał ktoś już "Prachunki"? Mam na jutro możliwość kupienia biletu za 10 zł i nie wiem, czy z wujasem nie pojedziemy.
 
dzis przypadkiem obejrzałem "Vicky, Cristina, Barcrlona" i doszedłem do wniosku, że jeszcze bardziej chcę mieszkać w Hiszpanii... Penelope jest boska :-)
 
Ostatnio na namową dziewczyny obejrzałem "Jeździec znikąd" i jak dla mnie dno. Kilka śmiesznych fragmentów a cała reszta nudna i tylko czekałem aż się skończy... 4-/10
 
Hobbit z dubbingiem jest, ale ten dubbing to jest wersja dźwiękowa z kina wklejona w dvdrip, wg mnie lepiej poczekać na napisy, które na dniach powinny juz byc :)
 
The Revenant / Powrót trupa za 10 minut na Comedy Central - ponoć bekowa czarna komedia o której nigdy nie słyszałem, a którą warto zobaczyć.
 
z seriali do Breaking Bad naprawde wymiata numer 1 jak nic , 2. Skazany na śmierć , 3. Gladiator . Ostatnio naszło mnie na filmy wojenne ( najlepiej wzruszające :-) ) Cos jak Szeregowiec Ryan . ( Ogladalem juz Jarheads , Cienka czerwona linia , Pearl Harbour , Sniper , Wrog u Bram tyle sb przypominam na ta chwile ) Polecicie cos dobrego ? ;>
 
Oglądał ktoś kamerdynera ?




Jeśli chodzi Ci o "The Butler", to właśnie oglądam.




Ostatnio naszło mnie na filmy wojenne ( najlepiej wzruszające
lol.gif
)


Top Gun! :-)
 
Back
Top