Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

PRISONERS SPOILER !!!











Hang, czepiasz się, to i tak najlepszy amerykański thriller ostatnich lat. Lepsze takie zakończenie niż twist z rozdwojeniem jaźni Wolverine'a :-)
 
PRISONERS SPOILER !!!











Hang, czepiasz się, to i tak najlepszy amerykański thriller ostatnich lat. Lepsze takie zakończenie niż twist z rozdwojeniem jaźni Wolverine'a
lol.gif


Prisoner spojler?! Prisoner spojler?!
 
Nie walić spoilerów, psujecie zabawę... chociaż już nie mi.







Godzinę temu skończyłem Labirynt. Świetny thriller. Jedyne co mogę zarzucić to fakt, że pan detektyw wyglądał i miał tiki jak psychopatyczny morderca... :-) Pozycja obowiązkowa i 7/10.
 
Prisoners - 7/10. No dobry film ale żeby się nad nim rozpływać aż tak to nie.
Mocny, pierwsza klatka z prezentacją obitej mordy tego "niemowy" mocna, jego wątek w ogóle mocny. Winnego szybko odgadłem, gdy podali datę pierwszych porwań.
Dobry film, klimatyczny, momentami mocny, bez oczywistego zakończenia, lekkie napięcie, lekka niepewność, warto obejrzeć.



Pacific Rim
- 7/10. Dla fanów Daimosa itp to pozycja obowiązkowa, mi się film podobał choć na fabule wiesza się psy jakby to był film zrobiony w tym celu. Efektowne kino akcji dla fanów nie tylko prastarych azjatyckich animacji ale też Godzilli czy Transformersów. Oglądałem w 3D i tą formę zdecydowanie polecam.



Wolverine - 7/10. Nie pamiętam dobrze "Genezy..." ale chyba lepszy, inny niż sie spodziewałem ale dobry. Podobał mi się i czekam na X-Men 4 bo to będzie duże nawiązanie do "Pierwszej klasy" która była najlepszą częścią jak do tej pory.
 
Lincz - polski film oparty na faktach, bardzo dobrze przedstawiony jak na tak krótki czas trwania wyszło dobrze. Oglądając ten film i patrząc co ten recydywa wyprawia ludziom, wcale im się nie dziwie że postanowili wziąść sprawy w swoje ręce, psy jak zwykle tam gdzie są potrzebni zwykle ich nie ma. Będąc na miejscu tych ludzi z Włodowy zrobiłbym dokładnie tak samo, zwłaszcza że recydywa był zdolny do wszystkiego co najgorsze. Szkoda, że tak krótki obraz to był, jestem przyzwyczajony do filmów ponad 2 godzinnych, a tu tylko 80 minut. Co do treści w nim zawartej jest dosłownie wszystko tylko w przyśpieszonym tempie
 
Labirynt ok, ale bardzo szybko szlo sie polapac kto porwal corke.


NIE POLECAM adwokata z Bradem Pittem i Cameron Diaz. Ludzie wychodzili z kina podczas seansu a i mojej pannie cos takiego chodzilo po glowie
 
@maryjan



Miałem nieszczęście oglądać. Słabizna. Rodriguez bez Quentina przy dupie nie potrafi nakręcić nic porządnego.
 
Machete Kills [2013] HDRip


maryjan, przecież ten relek już od ponad tygodnia jest w necie :-)



Co do filmu to słaby, ma tylko dwie zalety



1. Tekst "Machete don't tweet"



2. Miss San Antonio :-)
 
Link jest, ale czy z tym filmem to już nie wiem xD



7.dnó.hřóchů.2012.DVDRIp.XviD.AC3.CZ



http://datoid.cz/JpBFjn/7-dni-hrichu-2012-drama-czdab-avi



https://shareprofi.com/hu4gsnrris85
 
Tylko drugi link jest dobry, bo w pierwszym wymaga rejestracji do plików powyżej 1 GB.

maryjan, czyżbyś niedawno oglądał Muži v naději i wpadła Ci w oko Vica? :-)

Vica-Kerekes.gif
 
@maryjan



Zerknąłem teraz, bo jutro może mnie nie być. Niestety jest tak jak się spodziewałem. Nie ma co liczyć nawet na angielskie napisy :/



Dešťovó vóla



7 dni hrichu



Isteni mószak - jeszcze za wcześnie, dopiero co premiera była :)



Klikasz żółty przycisk Stóhnout, potem przepisujesz kod z obrazka i znowu żółty przycisk Stóhnout.







Polecam pobierać przez manager pobierania np. FDM, bo to duże pliki, w razie czego możesz sobie zatrzymać pobieranie i dokończyć później.
 
W końcu polazłem do kina. Obejrzałem film pt.: "Don Jon". Arcydzieło to może nie jest, ale bez wyrzutów sumienia mogę powiedzieć, że film sam w sobie jest zajebisty. Niezłe dupeczki, ciekawa fabuła - ogólnie, to nie żałuję keszu wydanego na bilet. Wszystkim gorąco polecam!:)
 
@lugasek poszukuje filmów Hitchcocka, do pobrania na dysk. Chodzi mi o wersje PL.720p.BDRip.XviD.AC3. Szukam dwa filmy szczególnie, Dial M for Murder (1954) i Rope (1948) ale reszta też mile widziana. Widziałem już -Okno na podwórze, Północ - północny zachód, psychoza, ptaki i zawrót głowy. Jakbyś gdzieś znalazł to daj znać
 
Bez jaj. Jakieś trudno dostępne rzeczy to mogę pomóc poszukać, ale Hitchcocka? Przecież takie klasyki to można znaleźć w 10 s. bez żadnej wiedzy.



Ostatni raz :)



klik
 
WIdizałem pare dni temu coś godnegop polecenia "Koliber", taki nawet dynamiczny film z Jasonem Stathamem znanego z takiego filmów jak Transporter czy Adrenalina. Film dobrze sie ogląda ale niestety co jakiś czas musimy oglądać Agate Buzek ;p
 
Back
Top