Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dary Anioła: Miasto Kości - wybrałem się do kina tylko ze względu na siostrę. Książki nie czytałem, a film był dla mnie przewidywalny. Kilka absurdów (wiem, że to fantasy, ale to nie o takie rzeczy chodzi) czy nieścisłości. Całkiem dobra końcówka. Film oceniam na naciągane 5/10, ale to jest tytuł tylko dla fanów tej serii.

Jeff Bridges zajebiście gra tego agenta kowboja :D
To ciekawe, bo słyszałem tylko krytyczne opinie dotyczące jego gry aktorskiej.
 
A.Hijacking.2012.LIMITED.BDRiP.X264-TASTE



mocne noty na pomidorach i metacritic, chyba warto mu się bliżej przyjrzeć.
 
Ścieżka strachu - braci Coen równie dobra



Zawód gangster - oparta na faktach historia gangsterów z Essex, produkcja Brytyjska to każdy fan kina powinien zobaczyć
 
R.I.P.D. - nuda, fatalny scenariusz, w niczym nie zaskakuje, nieśmieszny. Bridges zagrał poprawnie, Reynolds jak zwykle bezbarwny. 3/10 za całość i oglądać jedynie po kilku browarach.







A Hijacking na pewno sprawdzę (scenariusz i reżyseria człowieka, który tworzył skrypt do Polowanie/Jagten). Jescze przez weekend postaram się zobaczyć Blood (http://www.filmweb.pl/film/Blood-2012-635545) bo występuje tam kilku bardzo lubianych przeze mnie aktorów.
 
Maczeta - fajny, ale w tej konwencji lepszy "Tylko strzelaj". Za to Michelle Rodriguez :-)
 
@RenatoLaranja: Jest gdzieś na forum wątek z dokumentami. Mogę polecić: Sugar man, Chasing ice, The Impostor, Grizzly man, Touching the void, Senna, Fog of War, Restrepo, Why do we fight, Tillman story, Food inc., Riding Giants, the Union.
 
Polecam (tematyka różna): Niezupełnie hollywood, Sugar Man, Incydent w Oglala, Senna, Indianie na ekranie, They killed Sister Dorothy, Home S.O.S Ziemia, the Union, Zatoka delfinów, Murderball gra o życie, Grizzly Man i przede wszystkim polski Wojownik
 
Now You See Me - 7/10. Naprawdę dobry film, tak tłuste robienie w ch*ja ludzi, że się w pale nie mieści. Scena przesłuchań kozak, Oceans Eleven level Hard.
 
Byłem wczoraj w kinie na Millerach. Dla mnie mega komedia, tak się dobrze bawiłem że masakra, ale w sumie może temu że teraz mam dużo problemów i musiałem się odstresować, i taki zajebisty film, piweczko, kumple zrobił swoje.







I jestem po seansie Icemana. Najpierw obejrzałem te materiały na jutubie, które ktos polecał, a potem film. Shannon zajebiście zagrał, ale dalej jestem w szoku, co to za koleś jest.... Tak w bani zryte mieć, to jakaś masakra.
 
Ja obejrzałem ten film co polecał Dooży&Grooby, czyli: "Now You See Me" Ode mnie 8/10. Trochę, jakby to nazwać, naiwny. Ale ogląda się bardzo przyjemnie.
 
Iron Man 3. Trochę rozczarowanie. Humor w tym filmie wymiata ale wg mnie to najgorsza część. No nic, czekamy na czwórkę ;)
 
W Iron Manie 3 cały film kradnie Ben Kingsley i to by było na tyle ;p Wczoraj na C+ Film 2 bodajże oglądałem "Romana Barbarzyńcę". Świetna komedia animowana, można ją nawet potraktować jako parodię filmów takich jak Władca Pierścieni czy 300 (motyw Krona). Wódka niewidka, elf Lameras i królowa amazonek na wielkim propsie ;d
 
Straszny film 5 i A hounted house. Nie popelnijcie mojego bledu i nie marnujcie na to czasu. Jak kogos strasznie korci niech obejrzy zwiastun i wystarczy.
 
Oglądałem straszny film 5, rozczarował. Jak poprzednie części trzymały poziom i były nawet śmieszne to zgadzam się z tym, że nie warto na tą część marnować czasu.
 
Scary movie to 1 i 2 były ok. Ale może dlatego że znałem parodiowane filmy. W 3 też znałem ale ich nie lubiłem, więc i parodia słaba. 5 też widziałem, ale parodiowanych filmów już nie, więc nie wiem które gorsze.
 
Oglądałem ten cały A haunted house i jakiegoś wielkiego dramatu nie było. Widziałem masę gorszych parodii. No ale jak kogoś nie bawi głupkowaty humor i "pierdzące" żarty to nie ma czego szukać. Kolejny plusik jest taki, że po prostu lubię Marlona Wayansa (Shorty ze wspomnianych tu Strasznych Filmów 1 i 2)
 
może być nice, dobrego azjatyckiego(zwłaszcza południowokoreańskiego) kina nigdy dość,



a gdzie jest ta wersja? z ang napisami?
 
korkociag, będzie Ironman 4, może i 5,6, jeżeli Robert się zgodzi, ale twierdzi, że męczy go już ta rola i woli grać razem z innymi Avengersami w filmach, jednak $ zmienia zdanie ludzi często.
 
Back
Top