Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Znam gościa, który nie gra w gry od kliku lat a obejrzał całego gamplaya do TLoU, do tego cutscenki w tej grze sprawiają, że ogląda się je lepiej niż 90% dzisiejszych filmów. Ja grę przechodzę już drugi raz, a tym co nie mieli okazji polecam zobaczyć właśnie ten film, który ma się niedługo ukazać. Wszelkie post apokaliptyczne produkcje wymiękają xD
 
"Harakiri" (1962) - kapitalny film, nigdy zbytnio nie interesowałem się Japonią czy jej kinem, ale to mogę śmiało każdemu polecić. Przy czym nie jest to film na rozluźnienie.
 
Polecam Pacific Rim, całkiem fajny monster movie. Ze względu na efekty jedyny sens to obejrzenie go w kinie.



7/10
 
Polecam filmy starsze, z mojej listy. Tytuły na zamieszczonym obrazku



73051651118290366860.jpg
 
Byłem na Pacific Rim i powiem jedno - POLECAM! Ja podszedłem do tego filmu z zajawką i się nie zawiodłem... muszę obejrzeć jeszcze raz. :D
 
Kurwa, faktycznie. xD Retaliation to dwójka, obejrzałem wczoraj i od jedynki na pewno gorsze. Szczególnie bardzo mało bylo zabawek, chyba im się hajs skończył na efekty przez payment dla obsady...
 
Ostatnio zaliczylem pare filmow, z tych bardziej znanych to:



Lista Schindlera 7.5/10



Kac Vegas 3 -tragedia - 3/10



Jackie Brown 6.5/10



Jablka Adama 8/10



Zycie jest piekne 8.5/10



Dawno temu w Ameryce 8/10



Teraz planuje obejrzec Gangi Nowego Jorku, Pianiste
 
Gangi Nowego Jorku polecam, jeden z najbardziej niedocenianych filmów i jak dla mnie najlepsza rola w dorobku Daniela Day Lewisa. W podobnym klimacie jest też serial Copper
 
G.I. Joe: Odwet - 6/10. Moim zdaniem trzyma poziom, są fajerwerki, jest Dwayne i Mi się podobał choć oglądałem na 3 razy.
 
"Mistrz" - bardzo dobry, ale niestety lekki zawód, chociaż warto zobaczyć chociażby dla kilku scen czy muzyki.
 
Bolt --- to wytłumacz mi o co chodzi tak naprawdę w tym filmie? Bo ja chyba jestem za tępy na takie kino jednak, nuda dla mnie, oprócz gry Żakłina Feniksa to nic mi tam się nie podobało i kompletnie nie wiem o czym ten film był? Był gościu ze swoją sektą, przyjęli Żakłina i co dalej?
 
Jeden z nowych filmów polecam Syberiadę Polską http://www.seans24.pl/film/52622-syberiada-polska/
 
Drogówka (2013) mega film przedstawiający w jakimś stopniu realia polskiej policji, wyróżniający się spośród reszty polskiego badziewia. Filmy W. Smarzowskiego nie należą do przeciętnych
 
Back
Top