Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Maniac - 6,5/10 - nie jest źle, fajne efekty gore i praca kamery.



Lords of Salem - rozczarowanie, nie tego spodziewałem się po Robie Zombie, nudny i przegadany - 5/10



Texas Chainsaw - 3/10 , akcja filmu to bezpośrednia kontynuacja fabuły z oryginalnej Texas Chainsaw Massacre. Film jest wielkim nieporozumieniem z mnóstwem niedopowiedzeń i niedociągnięć.







Wciąż czekam na jakiś dobry horror w starym stylu i nadzieję pokładam w remake'u Evil Dead. Może wam udało się wykopać jakąś perełkę wśród ostatnich produkcji ?
 
zes sie przyjebal hang. jak na kogos kto nie mieszka 10 lat w PL to i tak niezle mi idzie z ortografia. tym bardziej patrzac na to, jakie niektorzy tu kwiatki wypisuja. a tak poza tym, dzieki za propozycje
 
VIDEODROM (1983) - przy pierwszym podejściu zaliczyłem niezły mindfuck. Dziś przypomniałem sobie Videodrom i podeszłem do niego z większym dystansem i uwagą. No i muszę powiedzieć, że film jest zajebisty. Świetnie zrobiony, a przesłanie w dniu dzisiejszym dużo bardziej akutualne niż 30 lat temu. Film świetny, ale polecam podejśc do niego w skupieniu i uwadze, bo inaczej jest ciężko :D



Teraz zamierzam brać się za resztę filmów Cronenberga, jak narazie widzialem tylko poza Videodromem m.in. Scanners, Muchę i Potomstwo.. chyba trzeba się będzie zabrać za naked Lunch, czyli kolejny film który kiedyś próbowałem obejrzeć ale nie dałem rady przez totalny mindfuck ;D
 
Jak tam Ajron Men 3 ? Nie wiem czy chce mi się iść do kina. Ktoś zachęci lub zniechęci ?
 
Nie oglądałem jeszcze nowego Irona, ale słyszałem, że oglądalność ma zajebistą. Na rottenie oceny ma lepsze niż dwójka, ale gorsze od jedynki. Ja pójdę, choćby ze względu na Downeya Dżuniora, który ostatnio niszczy system.


Edit: Przypomniało mi się jeszcze, że oglądałem parę dni temu horror Mama. Ma dosyć niskie oceny, ale mi się podobał. Hiszpańska szkoła, więc raczej postawili na klimat i historię. Mało straszy i pewnie dlatego niskie oceny, ale jak ktoś lubi takie horrory zamiast siekanki to powinien być ok.
 
Obejrzałem film "Drogówka" i nawet dobrze się to oglądało. Wkurwiony Topa dał radę.
 
Posucha teraz z filmami, ale kinomaniak dał dobrą recenzję filmowi "Niepamięć" z Cruisem. S-F, walka z robotami, niby niegłupia fabuła = może nie być złe. Niestety na torrentach same camy jeszcze.
 
Co do Ironmana 3 osobiście mi sie podobał. W filmie już od poczatku coś sie dzieje a nie dopiero w połowie jak w niektorych tego typu filmach. Są pewne niedociagniecia na tle świata Marvela i jest to pewien minus. Film zawiera jak na film "akcji" duża dawke humoru a i efekty sa dobrze zrobione. Trojka jest napewno lepsza od dwojki .



Polecam
 
Panowie, jaka jest dobra komedia, ale z tych nowszych? Podajcie kilka tytułów jak możecie, najlepiej,żeby nie była romantyczna.
 
Ostatnio całkiem niezłe okazało się Spadaj tato oczywiście wersja z napisami ;d Jeśli ktoś lubi filmy Sandlera to napewno się spodoba plus mega rola Vanila Ice'a ;d Dziewczyna mojego kumpla też spoko ale to już romantyczne jednak wysoka kategoria wiekowa robi z filmu też całkiem niezłą komedię (oczywiście nie muszę mówić o tym, że film trzeba obejrzeć z napisami). W ogóle jak komedie to tylko z napisami ;d No i majstersztyk, Nietykalni, franzucka komedia z lekką domieszką dramatu o przyjaźni oparta na faktach, gorąco polecam :)
 
Nietykalni fajni,ale nie widzę tam nic śmiesznego, ciężko nazywać ten film komedią, moim zdaniem to jest bardziej dramat.



Spadaj, tato - jako fan Sandlera, stwierdzam,ze ten film to jeden z najgorszych w których grał.



Dziewczyny mojego kumpla nie oglądałem :)
 
Jack & Jill to najgorszy film Sandlera, dla mnie Spadaj tato było mega ;) zresztą wystarczy poczytać opinie na filmwebie, są skrajnie podzielone. Recenzatn był pozytywnie zaskoczony, ja tam też ;) Nietykalni biją humorem aż miło ;) scen dramatycznych masz całe nic, całość bardzo zgrabnie zrobiona, ja tam miałem niezły fun oglądając ten film ;)
 
Opinie na filmwebie piszą debile, i te opinie są zawsze podzielone. Od "10/10 bo fajne efekty" po "daje 1/10 bo niezgodne z prawami fizyki".
 
No w sumie trochę w tym racji co nie zmienia faktu, że dla mnie film był naprawdę spoko ;) akurat mi takie poczucie humoru podchodzi.



BTW. Hubi jeśli Ci się spadaj tato nie podobało to może odpuść sobie jednak Dziewczyne mojego kumpla ;p film nie taki sam ale w podobnym stylu utrzymany.
 
Przepraszam - opinie na filmwebie w zauważalnej większości piszą debile.
 
Ja też uważam, że Nietykalni to full komedia. Pierwszy film od - no właśnie, od kąd? - na którym autentycznie ryczałem ze śmiechu :D
 
Jakub, ja tak samo, chociaż nienawidzę francuskiego to płakałem ze śmiechu, szczególnie pamiętam scenę w teatrze (czy gdzie to było)
 
W takim układzie macie specyficzne poczucie humoru, bo ja może kilka razy sie uśmiechnąłem. Ryczeć ze śmiechu to przy Killerze, Killerach dwóch, "Chłopaki nie płaczą" mogłem :)
 
Mnie ostatnio w miarę rozśmieszyły dwie komedie - Get Smart i 21 Jump street. Onion the movie jest jeszcze zajebiste ale to już chyba trochę lat ma.



Edit: Nietykalni to film obyczajowy z akcentami humorystycznymi. Problem solved :)
 
Back
Top