Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Komodo jest chociażby na youtube.











Do pobierania trudno dostępnych filmów, polecam program MFM. Wiele razy mi pomógł.



klik







Napisy pl do filmu tutaj:



klik







Gdybyście mieli jakieś problemy z obsługą programu to piszcie.
 
A właśnie, znacie jeszcze jakieś dobre B-movies? Zwłaszcza z gatunku "gumowy potwór atakuje ludzi". Ja mogę z ręką na sercu polecić The Giant Claw, Blob i Godzilla: Giant Monsters All Out Attack.
 
@Lugasek, tym programem pliki się pobiera pojedyńczo ? więcej niż jeden film na raz nie da rady ? i na jakiej zasadzie to pobiera ?tzn. skąd ?
 
Możesz pobierać kilka filmów na raz. Po prostu musisz otworzyć program kilka razy. Seriale pobiera automatycznie, ustawiasz i sam pobierze Ci cały sezon. Program pobiera pliki z hostingów wideo, veehd itp. sam się loguje, używa proxy, żeby omijać limity itp. Sam pobiera napisy. Dobra rzecz.







Radze przed pobraniem obejrzeć wideo(opcja otwórz), żeby nie nadziać się na jakąś shitową wersje.







Kiedyś stworzyłem coś podobnego, do megavideo. No ale strona upadła i program też.
 
Kiedyś stworzyłem coś podobnego, do megavideo
miałeś zakusy aby zostać Kim DotComem ?:-) dobry program, mam nadzieję że nie wpuściłem przy okazji konia trojańskiego pod strzechę:-) problem mam z tym podglądem, domyślnie mam kmp player i nie bardzo chcą oba współpracować
 
Żle sformułowałem zdanie. Chodził mi o to, że zrobiłem podobny program, który pozwalał pobierać z megavideo bez limitu. Co do podglądu, to po prostu zmień player. Najlepiej na VLC, u mnie działa dobrze. W ustawieniach pierwsza opcja, tam wybierasz ścieżke do playera.
 
Du bi quan wang da po xue di zi / Master of the Flying Guillotine (1976)

poster.jpg


.::INFO::.

http://www.imdb.com/title/tt0072913/

http://www.rottentomatoes.com/m/master_of_the_flying_guillotine/

http://www.filmweb.pl/film/Du+bi+quan+wang+da+po+xue+di+zi-1975-157681



.::TRAILER::.

master-of-the-flying-guillotine.jpg



Fung Sheng Wu Chi jest wielkim mistrzem sztuki władania latającą gilotyną. Pewnego dnia dostaje wiadomość, że dwóch jego uczniów zostało zabitych przez jędnorękiego wojownika. Postanawia odszukać i zabić wszystkich ludzi odpowiadających opisowi tego człowieka.

masteroftheflying005.jpg



Co tu dużo pisać, po prostu coś pięknego. Dobra choreografia walk Świetne, wyraziste postacie. Uśmiech na twarzy wywoła na pewno Tajlandczyk Nai Men. Cały film wręcz kipi od ciekawych nieszablonowych rozwiązań. Dla miłośników kina kopanego pozycja obowiązkowa.




Ocena: 7/10



ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena- pusta.png
ocena- pusta.png
ocena- pusta.png
 
O ten film to jest jeden moich ulubionych kung fu - flicks. Rozpierdalanie kurczakow granatami, jednoręki bokser, mistrz tajskiego bosku i mściwy mistrz latającej gilotyny, coś pięknego :) Najlepszym numerem jest to że główny zły bohater paraduje sobie jak gdyby nigdy nic w szarfie ze swastyką (w azji to jest odwieczny symbol szczęścia czy coś). Ogólnie poza pewnymi dłużyznami które można przewinąć, to film wymiata.
 
Feast / Krwawa uczta (2005)



926468-20130301-P2JjsE.jpg




.::INFO::.



http://www.imdb.com/title/tt0426459/



http://www.rottentomatoes.com/m/feast/



http://www.filmweb.pl/film/Krwawa+uczta-2005-210050







.::TRAILER::.



feast.2.jpg




Gdzieś na amerykańskiej pustyni w przydrożnym barze, spędza sobie miło czas grupka osób. Niestety nie wybrali sobie najlepszego dnia na biesiadowanie, ponieważ w okolicy grasują poddenerwowane istoty pozaziemskie.



feast2.jpg




Tytuł filmu doskonale oddaje czym jest ta produkcja. Po prostu UCZTA. Masa świetnych dialogów, wyśmiewanie wszelakich konwencji i form, ten film to prawdziwa jazda bez trzymanki. Efekty gore jak i projekty potworów stoją na dobrym poziomie. Na deser otrzymujemy jeszcze urocze dziewczyny ubabrane w życiodajnej posoce. Czego chcieć więcej? Oczywiście, można psioczyć, że z czasem ataki potworów stają się przewidywalne przez co sceną brakuje napięcia Można się doczepić do tego, że film nie jest pod żadnym względem innowacyjny. Wszystko to już gdzieś widzieliśmy. Ale jednak pojedyncze składniki tego filmu zostały wymieszane z takim wyczuciem i smakiem, że nie pozostaje nam nic tylko siąść i zacząć się zajadać.







Ocena: 8/10







ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena- pusta.png
ocena- pusta.png
 
[lingwista mode on]
ScenOM Lugasek, scenom. :)
[lingwista mode off]

A żeby nie było offtopa - fajne cycki. :D
 
Hehe. Lenistwo, word nie podkreśli to człowiek już nie sprawdzi.:-)







PS Cieszę się, że ktoś to w ogóle czyta.:-)
 
Po plakacie, jestem prawie pewny, że już ten film widziałem, ale za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć o co w nim chodziło. Pierwsze co mi przyszło na myśl to Jeepers Creepers, nie zmienia to faktu ze zaciekawiłeś mnie tym film i z chęcią go sobie zobaczę/przypomnę.



@lugasek



fajna inicjatywa, jednak to forum o mma i większośc postów nt filmów ogranicza się do stwierdzenia super, fajny, słaby, do dupy. Nie lepiej na kmf uderzyć?
 
Film ma dwie odsłony,ale z tego co pamietam to dwójki lepiej nie ogladac. Scena jaka zapamietalem, to przytrzasniecie kutasa drzwiami :D
 
"Scena jaka zapamietalem, to przytrzasniecie kutasa drzwiami :D"
Nie wiem dlaczego, ale tak mnie to rozśmieszyło, że aż monitor sobie oplułem. :D
 
Nie wiem dlaczego, ale tak mnie to rozśmieszyło, że aż monitor sobie oplułem. :D




W filmie jest wiele, dużo zabawniejszych scen:-)




fajna inicjatywa, jednak to forum o mma i większośc postów nt filmów ogranicza się do stwierdzenia super, fajny, słaby, do dupy. Nie lepiej na kmf uderzyć?


Nie przesadzaj, to że skleciłem kilka zdań i wstawiłem obrazki nie czyni ze mnie recenzenta.
 
Death Race 2000 / Wyścig śmierci 2000 (1975)



death-race-2000-1975.jpg




.::INFO::.



http://www.imdb.com/title/tt0072856/



http://www.rottentomatoes.com/m/death_race_2000/



http://www.filmweb.pl/film/Wy%C5%9Bcig+%C5%9Bmierci+2000-1975-11835







.::TRAILER::.



carradine-death-race-2000.jpg




Graliście w Carmageddon? Jeśli tak, to już wiecie co jest grane. Jeśli nie, to przybliżę wam z grubsza fabułę tego filmu. Jest rok 2000, minęło 21 lat od kataklizmu nazwanego w filmie • wielką katastrofą • . Bardzo popularne stają się krwawe wyścigi. Kierowcy rywalizują ze sobą o to, kto dojedzie pierwszy do o mety, ale walczą także o zdobycie jak największej liczby punktów, które otrzymują za przejeżdżanie ludzi.



sly.jpg




Cóż mogę napisać o tym filmie? Jeden wielki kicz, cały film kipi od niesamowitych pomysłów. Wszystko w tej produkcji jest przerysowane do granic możliwości, czasami ocierając wręcz o groteskę. Trudno coś zarzucić temu filmowi, bo oceniając go przez pryzmat konwencji jest to dzieło idealne. Bez wątpienia jest to klasyk kina klasy B, dziś już nie robi takiego wrażenia jak kiedyś, ale nadal jest to pozycja godna polecenia.







Ocena: 7/10







ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena- pusta.png
ocena- pusta.png
ocena- pusta.png
 
fajne recki Lugasek. Tak z ciekawości sprawdziłem sobie ten film na filmwebie, później wszedłem(oj zboczki:D) w Sylwestra i moim oczom ukazała się świetna statystyka tego pana. Obejrzanych 21 tytułów, średnia ocen 8.
Magia:-)
 
@Arlovski

U mnie "stalowy" przy 15 filmach ma notę 5,6 aczkolwiek mocno podciąga mu tą ocenę 9 za "Twarz na ekranie" w Man in Black :)





@Adib



28 Days Later...
Angel Heart
Jacob's Ladder
Shutter

Te polecam. Chociaż horror to bardzo szeroka gama filmów i musiałbyś doprecyzować. Powyższe filmy są po części horrorem i oceniam je wysoko przez to, że mają świetny klimat co w tej kategorii filmowej moim zdaniem jest bardzo istotne.
 
Jak za łebka uwielbiałem wszystkie filmy z Van Damme, tak "Uniwersalny Żołnierz" mi umknął. Wczoraj nadrobiłem. Nawet może być, na wyłączenie mózgu i przeżarcie paczki chipsów w sam raz.
 
[strike]A mi tam się podobał ten film. Choc nie da sie go chyba traktować jako kontynuacji trylogii. W ogóle Andrzej jako cyborg mi pasuje hehe :) [/strike]



Zaraz, zaraz, Ty chyba nie mówisz, że wczoraj pierwszy raz widziałes Uniwersalnego Żołnierza??
 
Tak, właśnie to mówię. Tak jakoś wyszło. Dziś biorę się za dwójkę.
 
Do dwójki to weź jeszcze z pół litra bo mozę być ciężko :D I uważaj którą dwójkę oglądasz , bo jest Uniwersalny Żołnierz II(bez JCVD) i US:Powrót (już z JCVS). JCVD jest jeszcze w US III:Reaktywacja i w US:IV Dzień Sądu. Pozostałe tytuły to jakieś VHSiaki, które osobiście pominąłem.
 
"Bunnyman" (2011) UNRATED.BDRiP.XViD-LiViDiTY

Grupa przyjaciół wraca z szalonego weekendu, który wspólnie spędzili w Las Vegas. W trakcie podróży powrotnej spostrzegają, że śledzi ich mężczyzna w przebraniu królika, który kieruje pięciotonową ciężarówką.


no i kto tu mówi o powielaniu schematów xD
 
Back
Top