Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Oj tam, jak nie widziałeś to skąd możesz wiedzieć czy jest dobry. To akurat nie jest jakaś debilna komedia dla nastolatków (no może miejscami) także warto dać mu szansę. Btw też lubię Tarantino i braci Coen ale kolega pytał o nowsze komedie.
 
Oj tam, jak nie widziałeś to skąd możesz wiedzieć czy jest dobry.




Widziałem, jakbym nie widział to bym się nie wypowiadał. ;)




Btw też lubię Tarantino i braci Coen ale kolega pytał o nowsze komedie.


Ale oni cały czas robią filmy ;)
 
A, to ok. Napisałeś że trzymasz się z daleka, więc myślałem że z góry założyłeś że to głupie teen - comedy i nie warto oglądać. No ogólnie film może szału nie robi ale z nowszych to nic lepszego nie widziałem. A Tarantino i Coeni robią dalej filmy, ale nie komedie :) Poza tym Coeni coś ostatnio słabiej przędą jak dla mnie.
 
A Tarantino i Coeni robią dalej filmy, ale nie komedie :)




Czarne komedie, najlepsze co może być :)








Poza tym Coeni coś ostatnio słabiej przędą jak dla mnie


Jak dla mnie trzymają poziom, oczywiście ciężko przebić fargo czy Big Lebowski, ale na tle innych filmów to wyróżniają się dosyć znacznie. (jak dla mnie :) )
 
Nie przesadzajmy z tymi ocenami na FW, wystarczy mieć znajomych którzy mają dobry gust filmowy i czekać na ich oceny xD
Wczoraj w nocy w TV obejrzałem końcówkę hiszpańskiego horroru Napaść - film z gatunku home invasion, nie wiem czy warto obejrzeć go w całości, jednak ostatnie pięć minut (oglądałem 10 ^^) wskazują na mocny shit.

Hansel.and.Gretel.Witch.Hunters.2013.DVDRip.XviD-NYDIC

The.Place.Beyond.the.Pines.2012.DVDSCR.XviD.AC3-PTpOWeR (ja pierdole :-))
 
Gambit jest juzerem dnia dzisiaj. Mi właśnie uratował wieczór oboma tymi filmami. :)
 
Puszczam Spadaj Tato-jak się okaże @$$@$% pomimo waszych dobrych recenzji to ubije. Na szczęście porto wjeżdża na stół więc pewnie trochę pomoże.
 
Spadaj Tato całkiem, całkiem ale to trzeba lubić Sandlera. Mi tam podchodzi taki humor. nietykalni to mega film i też dawno się tak nie uśmiałem jak podczas seansu.



Polecam wszystkim http://www.filmweb.pl/film/Cztery+lwy-2010-502713 ;)
 
@Arlovski Byłem na Nietykalnych w kinie i oglądąłem na bluray. Dla mnie przezajebisty film.
 
The Place Beyond the Pines to chyba najlepsza rzecz jaka widzialem w tym roku.



Cooper i Mendelsohn zajebisci.
 
Nie widzę innego sposobu na rozwiązanie tego problemu niż ustawka przy okazji którejś gali. :D
 
Mobius, nastaw się na ciężką walkę, co najmniej do pierwszej krwi xD

Hansel i Gretel daje radę, choć miałem cichą nadzieję, że będzie jeszcze krwawiej to i tak nie jest źle. W podobnym klimacie raczej gorszy od Van Helsinga, ale lepszy od Brothers Grimm.
Tak się zastanawiam jak to się stało, że po Hurt Lockerze uważałem Rennera za przyszłość holiłudu a teraz w kolejnych rolach jest co najwyżej karykaturalny i ogranicza się do jakiegoś chrząkania ...
Na koniec najlepsze czyli Gemma we krwi, Gemma w obcisłych skórzanych spodniach, Gemma w pidżamie - chyba wszystkie moje mokre sny zawarte zostały w tym filmie, ucieszyłbym się na kontynuację.
Mocna 6

14y4lkk.gif
 
@Gambit - Takie role teraz wybiera, coś za coś, kredyt sam się nie spłaci ;) Nie zmienia to faktu, że jest bardzo dobrym aktorem, co udowadniał raz za razem, szczególnie na początku swojej aktorskiej przygody. W takich tytułach jak "North Country", "12 and holding" czy przede wszystkim w mrocznym "Dahmer" zaserwował nam aktorski majstersztyk.
 
Jak tam reamke "Evil Dead", ktoś może widział ? W sobotę chyba wybiorę się na to + Iron Man 3 więc swoją opinię klepnę.
 
Na nic innego w walce o Gemmę nie liczę. :)
Też sobie kilka razy przewinąłem tę scenę z gifa. :D

Btw też ostatnio oglądałem Jacka Reachera i też uważam, że jest całkiem spoko.
 
Jak tam reamke "Evil Dead", ktoś może widział ?


Nic szczegolnego. Chcialbym napisac cos wiecej, ale niespecjalnie jest co... Ot, po prostu duzo krwi i brutalnosci,za to malo sensu i logiki... Nie widzialem oryginalu tak, ze nie wiem jak nowa wersja ma sie do pierwowzoru, ale jak dla mnie kasa na bilet zmarnowana...
 
Ciekawy event w multikinie,



widzę, że mmarocks jest jednym z partnerów,



widział ktoś któryś z tych filmów, szczególnie fighting fear?



600807_10151568261511492_1481232168_n.jpg
 
Back
Top