Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Uniwersalnego Żólnierza za małolata widziałem setki razy, chyba tylko T2 widziałem więcej razy. Oba katowałem na VHS od wujka ;d
 
Logan w moim rankingu nerdów straciłeś właśnie pare punktów. Na czele dalej mr Cloud który jest moim niedoścignionym wzorem
 
Narobiliście mi ochotę na



TC 2000



images








Szpony Orła



images








i Amerikanin z Shaolin:)



americanshaolin.jpg
 
Poultrygeist: Night of the Chicken Dead / Poultrygeist: Noc kurczęcich trucheł (2006)



Poultrygeist (2008).jpg




.::INFO::.



http://www.imdb.com/title/tt0462485/



http://www.rottentomatoes.com/m/poultrygeist-night-of-the-chicken-dead/



http://www.filmweb.pl/film/Poultrygeist%3A+Noc+kurcz%C4%99cich+truche%C5%82-2006-229938







.::TRAILER::.



20130330144342.jpg




Na miejscu indiańskiego cmentarzyska zostaje wybudowana restauracja Chicken Bunker. Oczywiście nie mogło się to obyć bez konsekwencji. Duchy Indian postanawiają zemścić się za zniszczenie ich miejsca spoczynku.



kaufman21.jpg




T R O M A. Mówią wam coś te litery? Jeśli tak, to już wiecie czego się spodziewać po tym filmie. Jeśli nie, to pokrótce przybliżę wam o co chodzi. Troma - wytwórnia filmowa parająca się produkcją filmów niskobudżetowych. Początkowo zajmowali się komediami erotycznymi, ale z czasem przerzucili się na horrory, co wyszło im na dobre. Niektóre produkcje tej wytwórni, są przez fanatyków kina klasy B (w tym mnie) uważane za kultowe. Poultrygeist: Night of the Chicken Dead
to jeden z ich ciekawszych projektów.



Połączenie musicalu z gore, to jest coś! Jakby tego było mało, bohaterów atakują zmutowane kurczaki. Cały film to przerysowana i okraszona toaletowym humorem satyra na amerykańskie społeczeństwo. Na ogromną pochwałę zasługuje bardzo dobra charakteryzacja kurczaków oraz świetne efekty gore, nie ma to jak ręczna robota ;).







Ocena: 7/10







ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-pelna.png
ocena-%20pusta.png
ocena-%20pusta.png
ocena-%20pusta.png
 
Def - oddawaj punkciki, nadrobiłem !



Uniwersalny Żołnierz: Powrót to straszny gniot. Jedynka znacznie lepsza. Ale są nieśmiertelne high kicki w wykonaniu Van Damme i M.J.White'a. Właśnie sobie przypomniałem najbardziej eksploatowany film na kasecie VHS z mojego dzieciństwa:



http://www.filmweb.pl/film/Ślepa+furia-1989-12080
 
Circle of Pain



7300277.3.jpg








Film z udziałem prawdziwych zawodników mma m.in: Heath Herring, Kimbo, Frank Mir(oskarowa rola:-))



- scenariusz do dupy



- historia głównego bohatera do dupy



- pompatyczne momenty. No na prawdę wzruszające.



- gra aktorska do dupy



- zakończenie przewidywalne i do dupy. A sama końcówka głównego pojedynku jest tak bardzo do dupy że szkoda słów.



- sceny walki do dupy



+ są cycki



+ no i zawodnicy mma



Zmarnowane 1,5h. Polecam!
 
Szukałem ang subów, ale jeszcze nie ma także z oglądaniem na razie się wstrzymuje. Wiele osób mówiło, że świetny film, zobaczymy. Jak do poniedziałku nie pojawią się ang suby to oglądam bez :)
 
Widział ktoś może Lords of Salem Roba Zombie? Właśnie wyszedł na torrentach, a film mam na oku już jakiś czas.
 
Obejrzalem wczoraj Movie 43. Jak ktos lubi absurdalny, amerykanski humor to jak najbardziej polecam... Mnie osobiscie zmaizdzyl Hugh Jackman (nie bede pisal dlaczego zeby nie psuc zabawy) i Gerard Butler :-)
 
Ja już oglądałem Lords of Salem. Dwa najlepsze określenia wg mnie: pojebany i dupy nie urywa. Jak ktoś lubi klimaty Roba Zombie to może się spodoba, mi do gustu najbardziej przypadła muzyka, co akurat nie powinno dziwić.
 
Ja widziałem Lords of Salem i jestem rozczarowany. Niskobudżetowość tego "dzieła" bije drzwiami i okniami, chociaż udało się kliukrotnie stworzyć mięsisty, ciężki klimat. Przegadany, przedłużany na siłe film z kiepskim scenariuszem. Spodziewałem się, że to nie będzie gore albo inny slasher, ale i tak film nudzi i męczy niemiłosiernie. Żona Roba (kolejna jej główna rola w filmie Rob-a, ciekawe dlaczego ? :) ) była bardzo nieprzekonywująca w swej roli. 4/10 za momenty, ale spodziewałem się więcej.







Co do Movie 43 to film jest kiepski. Dwie dobre sceny (restauracja z Jackmanem i "wychowywanie" dziecka z Naomi) nie uratowały tej nędzy i rozpaczy. 3/10
 
Movie 43 - Przerósł mnie ten film, po trailerze spodziewałem się zwariowanej komedii a dostałem gówno w sreberku, do tej pory zachodzę w głowę jakim cudem udało im się przekonać do udziału w tym shitcie tyle gwiazd 3/10



Co do Zombiego to miałem na niego fazę po obejrzeniu House of 1000 Corpses, jednak było to szmat czasu, jeszcze za dzieciaka xD Teraz jakoś ciężko mi zrozumieć artystyczną duszę Roba ...
 
ja tromy nie trawię ale ten film o kurczakach zajebisty podobnie jak "toksyczny mściciel 4 - citizen toxie' (poprzednie 3 party mi nie podeszły ale ta wymiata i poziomem humoru wg mnie przebija wszystkie czesci scary movie ;D)
 
Maniac słaby, nie umywa się ten rimejk do oryginału z 1980 niestety. Na minus wg mnie to ze widzimy wiekszosc rzeczy oczyma maniaka, jak dla mnie słaby pomysl.
 
Chyba jedynie go to wyróżnia. Można przez chwilę wczuć się w Frodo. Po jakimś czasie to nuży bo wszystkie morderstwa są "takie same" pod pewnym względem. Ogólnie rzecz biorąc - rozczarowanie.
 
Back
Top