Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Lugasek mnie uprzedził. Bez oglądanaia Trailera wiedziałem, że to on bo sporo newsów o filmie i ma on grać jakiegoś Kapitana czy coś w ten deseń.
 
Big Love - chyba nigdy jeszcze nie czułem się tak zażenowany jak podczas oglądania jakiegoś filmu jak miało to miejsce dziś. Aktorzy to takie nieprzekonywujące drewna, ze pies który grał w tym spektaklu powinien udzielać im korepetycji. Niby jakiś sens w tej historii jest, pomysł niby też no ale na to się w ogóle nie da patrzeć. Najgorszy polski film jaki widziałem w życiu. Na plus cycki.
 
@Arlovski oglądalem to z jedna panna ... pamietam jak powiedziala " kolezanka mi mowila , ze sie tam ostro je4&$bia " ;] (godzine pozniej)... gdzie przy tych "ostrych scenach " ja pialem ze smiechu a ona byla oniesmielona ;] .... film słaby ....



wczoraj bylem na filmie LOT z Danzelem - polecam



dzisiaj na filmie MAMA szkoda kasy na taki film w kinie ....
 
Sponsoring-z żoną prawie się posikaliśmy ze śmiechu na scenie...sikania na twarz naszej "eksportowej" gwiazdki. Jak ona tak kariere zaczyna to prędzej skończy w tureckim burdelu niż w Hollywood.







PS Do sceny sikania przewijane na podglądzie bo tak ch...e.







Cycki na plus.
 
Za namową obejrzałem "wyjazd integracyjny", ja pierdolę ciśnie się na usta, syf, syf, syf, ja rozumiem że trzeba pieniądze zarabiać ale tak żenującego filmu (słuchy chodzą, że podobno kogoś śmieszył) nie widziałem w życiu. Na dodatek Frycz w takim gównie i paru innych aktorów.



Odradzam stanowczo, staram się filmom punktów jakoś matematycznie nie dawać ale tu zdecydowanie 1/10



Znalazłem coś co z chęcią potwórzę:



MPW-59177




jest na torrentorg, tutaj jakby ktoś nie miał konta (usunąć wszystkie spacje pomiędzy gg i wszystkie przed Wstep_Wzbroniony) :



http://www.g g.pl/dysk/U12UuPWm409TUl2UuPWmr9Q/ Wstep_Wzbroniony_-_Trespass_%201992%20_%5BDVDRip%20XviD%5D_%5BLektor_PL%5D%5BTorrenty.org%5D.torrent



dobre kino akcji z lat 90, polecam
 
zapowiada się kolejna , po Evil Dead 3, ciekawa kontynuacja



48268.4.jpg




ktoś zgadnie ?



przy okazji część obsady "Machete Kills"



Danny Trejo - Machete



Mel Gibson - Luther Voz



Alex Vega - KillJoy



Jessica Alba - Sartana



Lady Gaga - La Chameleon



charlie sheen - President of USA
 
Gambit ? To jest film od Smitha ?? Czy jakiś shit ? W sumię wątpie w sprzedaż praw do postaci ale pierwsze słysze o tym filmie, czy to może jakaś krótkometrażówka ?
 
Kurwa sok z żuka najbardziej rezjący film.. Do dziś się go boje, a horrory mnie nie ruszają.


ps. Jest już drogówka dostepna nie TS?
 
Ja oglądałem pierwszy raz jak miałem z 6-7 lat może i był straszny o_0 do dziś pamiętam scenę jak poręcz zamieniała się w tego strasznego typa ... 20 lat i dalej to pamiętam :-) o czymś to świadczy (wiele scen zapadło mi w pamięć).
 
Ja oglądałem pierwszy raz jak miałem z 6-7 lat może i był straszny o_0 do dziś pamiętam scenę jak poręcz zamieniała się w tego strasznego typa ... 20 lat i dalej to pamiętam
O_O.gif
o czymś to świadczy (wiele scen zapadło mi w pamięć).


Chyba, że tak. Ja w dzieciństwie, bałem się wielu filmów, ale w pamięci utkwił mi tylko jeden, OMEN:-) Po obejrzeniu, chodziłem obsrany chyba przez miesiąc:-) Jak chcecie zepsuć swojemu dziecku przychike, to puśćcie mu ten film. Chociaż współczesne dziecko pewnie by wyłaczyło po 10 min i powiedziało, że film jest nudny. Po czym poszło do swojego pokoju, i odpaliło sobie w necie kolejną część piły...
 
Back
Top