Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Jeśli bliska Twojemu sercu jest maksyma z mojego podpisu, to polecam Nekromantik. Miłość wszak niejedno ma imię, a po takim seansie w taki czy inny sposób - na pewno poruchasz.
 
@Hubi



Zapach kobiety(1992), Al Pacino, Chris O'Donnel, zajebisty



Cztery pokoje(1995), cztery historie z jednym wspólnym bohaterem, boyem hotelowym, niezła jazda : )



Więcej czadu(1990), powinien ci się spodobać
 
Nie widziałem. Nadrobię w wolnej chwili. "Zpach kobiety" bardzo dobry.
 
"Cztery pokoje" bardzo dobre. Każdy reżyser z tego co kojarze to miał do wyreżyserowania jedną z czterech histoii. W tym Quentin Tarantino i Robert Rodriguez.
 
Czemu uznaliście,że ja chce romantyczny film :-)? Luźny klimat to taki w sensie,że mozna przy tym się wyluzować ;):-)
 
Dobra wiadomość jak ktoś lubił kinomaniaka na tv4 - wprawdzie programu nie przywrócono do tv ale koleś otworzył swój kanał na youtubie i wrzuca tam recenzje.
 
Polecam w takim razie Shrink(Całe życie z wariatami). Podszedł mi klimat tego filmu może i Tobie się podoba.



Big Lebowski. Dude, musisz to sprawdzić :-)
 
@ Arlovski: Popieram, nie ma bardziej luźnego filmu niż Big Lebowski.



Btw luźny film to szerokie pojęcie, to ma być komedia, sensacyjny, coś klasy B? Jak dla mnie najbardziej luźne są filmy w stylu Godzilla kontra Ghidorah itp. :) A z nowszych i normalniejszych to polecam "Sessions", w sumie mimo tematyki też można to uznać za w miarę "luźny" film.
 
Dziś byłem w kinie na filmie Wojciecha Smarzowskiego "Drogówka" i powiem wam że całkiem niezły film im wyszedł. Jest tam troche ciemnej prawdy ale i pare ciekawych wymyslonych intryg ;)
 
Jeśli ktoś się zastanawia nad "Wrogiem Numer Jeden" to serdecznie polecam.



Oglądał ktoś "Flight" z Denzelem Washingtonem?
 
Wracając jeszcze do tych nieszczęsnych lektorów, wczoraj siedzę sobie w domu i z braku laku zacząłem oglądać na Canal + Take Me Home Tonight, komedia z kolesiem który grał Erica Formana w That '70s Show. No więc w pewnym momencie pada tekst "Jesus Christ, dad!", który tłumacz przetłumaczył na "Czy ty jesteś Jezusem Chrystusem, tato?" myślałem, ze spadnę z fotela :-)

Sam film w paru momentach daje radę i jest całkiem niezły 6-/10

Wczoraj zmuciłem też 30 Days of Night, kurcze ciągle jak oglądam ten obraz to wydaje mi się, że miał on tak zajebisty potencjał (świetny komiks, miejscówka w Barrow) jednak po fenomenalnej akcji mordu ukazanej z lotu ptaka, całe napięcie i klimat powoli wyparowują, a film zjeżdża po równi pochyłej.
Nie zmienia to faktu, że uwielbiam ten tytuł, jest brutalnie i krwawo, a w powietrzu latają fucki i flaki, mmimo wszystko jeden z najlepszych filmów o wmapirach w ostatnich latach - 7+/10 (nie licząc Zmierzchu of course^^)
 
Tak,mi również się podobał. Super klimat. Do dwójki nawet nie podchodzić bo profanacja straszna.
 
Obejrzalem wczoraj Hansel i Gretzel. Akcja wartka, dobrze sie oglada i co mnie troche zaskoczylo (in plus) dosyc brutalny. Jas i Malgosia z przymruzeniem oka albo i dwoch :-)
 
Sam Raimi ogłosił , że poza produkcją nowego Evil Dead , zajął się też wyreżyserowaniem Army of Darkness 2 . jeszcze niech namówi na występ w tym drugim filmie Bruca Cambella i będzie pięknie :)
 
Army of darkness 2?? Ale jako kontynuacji pierwszej części czy nadchodzącego evil dead? Ash jest tylko jeden:)
 
To nie jest kraj dla starych ludzi - mistrz



Nie wiem czemu ja tego nie obejrzałem wcześniej
 
Ja niedawno obejrzałem Ojca Chrzestnego. Też ogromnie żałowałem, że wcześniej nie oglądnąłem . Jeden z najlepszych filmów wszechczasów. Kopalnia miażdżących tekstów.
 
A ja obejrzałem Polską Obławe. Podobał mi się, na początku za bardzo nie wiedziałem ocb przez montaż filmu, ale jak zaczaiłem, to dobry film. Nie arcydzieło, ale też nie gniot.
 
Z tego co się orientuję, to reżyser nowego remake'u Evil Dead zdradził, że już pracują nad sequelem. Natomiast Raimi ma zabrać się za AoD i co najważniejsze - Campbell w roli Asha :-)



couldoaqrd.gif
 
Obejrzałem 4 części laleczki chucky. Zaraz biorę się za piątke. Pierwsza i druga część spoko, trójki mogłoby nie być, czwórka dobra parodia i komedia :D
 
Back
Top