Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@Hang


To prawda. W Bękartach i Django, a także mniej popularnych filmach bohaterowie przez niego grani mieli wiele wspólnych cech. Ale dla mnie ta jego jednowymiarowość jest poniekąd zaletą. Bardzo lubię ten styl. On jest stworzony do ról tego rodzaju i to mu najlepiej wychodzi.
 
hehe :D

6 sezon ma być dopiero późną jesienią tego roku :(
Wiadomo, że będzie też 7 sezon.

Oby ten serial miał tyle odcinków co Moda na Sukces :-)
 
Co do Waltza, to mi strasznie podobała się jego rola w filmie Polańskiego ostatnim, tylko nie pamiętam juz tytułu, Rzeź bodajże? Fajnie grał, tego ojca, co wsztko na wyjebce, tylko robota i robota :)
 
Polecam również serial The Walking Dead.



Film Never Back Down 1 i 2, Undisputed 1-3 oraz Braveheart.
 
Huehuehue







Ja polecam komuś Ojca Chrzestnego, Pulp Fiction, Władcę Pierścienia, Sami Swoi, Killer i Miś.







Mam nadzieję, że pomogłem.
 
Nie polecam nikomu sugerować się Oskarami. Niedorzeczności w przyznawaniu tych nagród można szukać ze skutkiem rokrocznie, a już przyznanie raptem jednego Oskara i to jeszcze w kategorii w której wykluczone były amerykańskie "perełki", dla Miłości Haneke, to już jawna kpina.
 
Poradnik Pozytywnego Myślenia- zazwyczaj wolę komedie, ale chciałem zobaczyć te Oscarowe filmy i .... sie nie zawiodłem. Film świetny, rola Lawrence genialna, jestem na świeżo po obejrzeniu, teraz daję 9/10.
 
Nie wiem dlaczego ludzie się podniecają tak tym filmem. Lawrance poprawnie zagrała, ale nic specjalnego. Pokrzyczała trochę, potrzęsła cyckami bez stanika i wielka gwiazda się narodziła. Słabo. Druga kwestia, że nie miała za dużej konkurencji bo dziewoje się w tym roku nie popisały, filmy w których zagrały też bez rewelacji. Za to w kategorii męskiej wszyscy oprócz Coopera zagrali świetnie i dość ciężko było wskazać jednoznacznego zwycięzce (jak dla mnie Phoenix). Oscary z roku na rok tracą na wartości w moich oczach. 20 lat temu to było jeszcze coś, ale teraz wielu aktorów wspomina w wywiadach, że im nie zależy etc. Nie dziwie się gdy kolejny rok z rzędu wygrywa film/aktor/ka w pro-amerykańskiej produkcji.
 
Bardzo się cieszę, że Waltzowi przyznano Oscara. To znakomity aktor. W Bękartach Wojny i Django był genialny


Nic dodac nic ująć i pomyśleć że w jego wieku ( 56 lat ) osiągnął taki sukces. Ja osobiście nigdy wcześniej o nim nie słyszałem ale rola w Bękartach była zajebista a w Django poprostu jeszcze bardziej podniósł poprzeczkę.
 
Lot/Flight - 7/10. Film niby o locie ale nie o locie. Ciekawie przedstawiona historia, trochę wątków humorystycznych, trochę akcji, momentami nawet trzyma w napięciu, no i brawurowa rola Denzela, aktorstwo na najwyższym poziomie, bezbłędna mimika. Warto zobaczyć.
 
Zdobywca oscara w kategorii krótkometrażowa animacja.



http://vimeo.com/60095878











_______________






"The Hobbit: An Unexpected Journey" (2012) DVDRip.XviD-SPARKS
 
Lawrance poprawnie zagrała, ale nic specjalnego. Pokrzyczała trochę, potrzęsła cyckami bez stanika i wielka gwiazda się narodziła.


@Hang



Narodziła się kiedy dostała nominację za rolę w Winter's Bone, a już w Burning Plain pokazała niezły potencjał. Do tego dziewczyna ma zaledwie 22 lata i wg mnie jest chyba najbardziej ludzka z wszystkich gwiazd Hollywoodu. Wystarczy poczytać czy obejrzeć kilka wywiadów z jej udziałem i ma się przekonanie, że jest niezwykle naturalną dziewczyną z cudownym poczuciem humoru, bezczelną ale z dystansem do samej siebie z ogromną charyzmą no i do tego piekielnie utalentowana aktorka z niej jest.



554874_423052421114197_1702913612_n.jpg








Co do tegorocznej konkurencji to mylisz się, Emmanuelle Riva zagrała rolę życia w Miłości, ale jak wiadomo nie od dziś, Oscary rządzą się swoimi prawami. Phoenix rzeczywiście zagrał genialnie w Mistrzu, ale na co miał liczyć jak Day-Lewis dostaje wcześniej wszystkie możliwe nagrody? Chociaż jego mina "mam wyjebane, kiedy ta impreza?" rozwala system :-)



m13457189,PHOENIX.gif
 
tegoroczne Złote Maliny

NAJGORSZY FILM:
"Saga "Zmierzch": Przed Świtem. Część 2"

NAJGORSZY REŻYSER:
Bill Condon - "Saga "Zmierzch": Przed Świtem. Część 2"

NAJGORSZA AKTORKA:
Kristen Stewart - "Saga "Zmierzch": Przed Świtem. Część 2", "Królewna Śnieżka i Łowca"

NAJGORSZY AKTOR:
Adam Sandler - "Spadaj, tato"

NAJGORSZA AKTORKA DRUGOPLANOWA:
Rihanna - "Battleship: Bitwa o Ziemię"

NAJGORSZY AKTOR DRUGOPLANOWY:
Taylor Lautner - "Saga "Zmierzch": Przed Świtem. Część 2"

NAJGORSZA OBSADA:
"Saga "Zmierzch": Przed Świtem. Część 2"

NAJGORSZY SCENARIUSZ:
"Spadaj, tato"

NAJGORSZY REMAKE, SEQUEL LUB ZRZYNKA:
"Saga "Zmierzch": Przed Świtem. Część 2"

NAJGORSZA EKRANOWA PARA:
Mackenzie Foy i Taylor Lautner - "Saga "Zmierzch": Przed Świtem. Część 2"

:)
 
@up <- aż się gęba sama cieszy jak widzę wszędzie Zmierzch, zmierzch, zmierzch i zmierzch...
 
I chyba Stallone malinę za rolę w którymś z Rockych dostał albo się mylę.



P.S. Spadaj, tato był chujowy, ale żeby dać wyróżnienie dla najgorszego aktora Sandlerowi podchodzi pod zbrodnie.
 
No właśnie, nie wiem kto to wybiera. Gdyby mieli rzetelnie wybrać najgorszy film to na pewno znaleźliby nie coś znanego i hollywoodzkiego, tylko jakąś bezładną produkcję klasy Z której się nie da obejrzeć.
 
kilkoro z nich nawet nagrodę odebrało , min Sandra Bullock , która dzień później otrzymała oscara :)
 
The.Hobbit.An.Unexpected.Journey.2012.720p.BluRay.x264-SPARKS



The.Hobbit.An.Unexpected.Journey.2012.1080p.BluRay.x264-SPARKS
 
The Americans - Świetny serial. Poczatek serii jest zepsuty muzyką w momentach akcji, ale z odcinku na odcinek robi sie coraz ciekawiej i coraz brutalniej.
 
Back
Top