Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Infernal Affairs (Piekielna gra (2002) ) Gliniarze z Brooklinu ( 2009) ... ale jak lubisz takie kino to pewnie widziales
 
Bogowie ulicy zbierają świetne recenzje. Sam osobiście jeszcze nie widziałem.



No i jak kino policyjne to tylko Pitbull ;)
 
piekielnej gry nie widzialem, dzieki :)



pittbulla mam wszystkie odcinki i kinowke na kompie :D



tajemnice sa mega
 
End of Watch (Bogowie ulicy) zajebisty. Mega soundtrack, a Gyllenhaal z Pena odwalil kawał dobrej roboty.
 
RED - 6/10. Coś na kształt Niezniszczalnych tylko z większym jajem, nieklejąca się fabuła i nieistotna ale nie po to ten film został zrobiony...typowy na 2L Coli + 1kg Popcornu. Aktorzy wywiązali się ze swoich ról brawurowo, oczywiście mowa o starej gwardii...



Colombiana - 7/10. Kobieta Kot na ostro i to bardzo ostro, albo Hitman
w spódnicy jak kto woli + siostra głównego bohatera Uprowadzonej
. Naprawdę solidne kino akcji w kompletnie niecukierkowym klimacie. Pokaz siły, sprytu, inteligencji, zaskoczenia, a do tego wszystko z klasą i polotem, zdecydowanie polecam...
 
amatorska produkcja, nieźle im wyszło nawet muszę przyznać, pomijając głupkowate dialogi to całkiem sprawnie zrobione
 
maczos idz ale z kumplem nie z dupa .... najlepsze momenty jak młody i stary McCline "rozmawiaja" i .... umowa na 2 lata .... akcja czasem przypomina Bonda na wesoło ( z mniejszym budzetem - chociaż ??? hmm ) .... i ta rosjanka mmmmm ;D



maczos jak draznia Cie filmy z przesadnym fartem głównych bohaterow to nie idz ;) ...
 
policyjne, ale nie jakies banalne gowno





Brudny Harry



Bannion



Francuski łącznik



Nietykalni (1987)



48 godzin



Bullitt



Z nowszych to może:



Dzieci Triady







Na razie nie przychodzi mi nic więcej do głowy. Jak potrzebujesz więcej lub coś mniej znanego, to pisz.
 
Ja ostatnio byłem na "nieulotne". Cały czas czekałem aż się rozkręci, dlatego zdziwiłem się, kiedy był koniec.
 
Szacun że jeszcze komuś się chce oglądać polskie filmy, ja już się dawno poddałem (poza Smarzowskim i Koterskim).


Btw obejrzałem Zero dark thirty i End of watch - oba b. dobre. ZDT dobrze się ogląda, tylko końcówka, poza tym że dobrze zrobiona, mi nie pasowała (spoiler) - tak to przedstawili że niby Sealsi zabijali tylko tych mieszkańców co sięgali pierwsi po broń, w samoobronie, a tymczasem w rzeczywistości po prostu weszli i zabili wszystkich jak psy co jak dla mnie nie jest do końca ok i nie ma tu łatwego happy endu. Dobrze że chociaż sam koniec filmu był bez amerykańskiej flagi i triumfalizmu.


End of watch - dobry film, zwłaszcza dialogi i aktorstwo, może nie super realistyczny (a chyba chcieli żeby tak wyszło - konwencja "nagrywania z ręki") ale i tak daje radę.
 
Który film nominowany do Oscara według was jest najlepszy?



Oglądałem tylko Django i tak myślę czy warto reszte ;p







Hobbit mi się podobał, ale nominacji nie dostał. Ale to raczej wina tego, że to jest pierwsza część z trzech.
 
Większość widziałem i naprawdę szału nie ma, chyba Argo uznałbym za najlepsze. Zero Dark Thirty też da się obejrzeć, Nędznicy też jeszcze ok, a reszta to kiepsko. No i podobno jeszcze Bestie z południowych krain są dobre. A "Miłości" nie oglądałem bo wk* mnie takie kino ostatnio :p
 
@Ziggy - gadasz głupoty;) Polskie kino jest całkiem spoko. Teraz tylko przeżywa nalot romantycznego gówna ze Szycami i Karolakami(chociaż tego pierwszego uważam za całkiem spoko;).



Ostatio z Polskich oglądałem "Kreta" - Końcówka troszkę mi nie przypasowała ale tak ogólnie to pozytywnie sie zaskoczyłem. Gra tam właśnie Szyc i Marian Dziędziel.



------



Nietykalni - Świetne francuskie kino. Dawno nie oglądałem tak dobrej produkcji. Wzruszająca opowieść przepełniona humorem oparta na prawdziwej historii. Polecam zdecydowanie każdemu.
 
Hmh "Kreta" nie oglądałem więc nie wiem. Może też tak jest że coś się zmienia w naszym kinie, ale mimo wszystko to nie przypadek że nasze filmy nie dostają się na żadne festiwale. Jak dla mnie najpierw niech się nauczą kręcić od strony technicznej a potem niech się biorą za ambitne tematy, bo póki co mamy pełno poważnych "artystycznych" filmów których nie da się obejrzeć.
 
panowie pomóżcie znaleźć napisy do tego:



7505885.6.jpg




wersja Chasing.Mavericks.2012.720p.BluRay.x264.YIFY, Video FPS: 23.976, 751mb, 1:56:29
 
tak o polskie mi chodzi, szkoda bo miałem ochotę przy tej pogodzie coś nakręcającego w tym stylu obejrzeć



przy okazji :



the-impossible-poster.jpg




szału nie ma, dałem radę obejrzeć, nic więcej
 
Chodzi o filmy o surfingu? Zawsze możesz obejrzeć coś innego:



Tu masz dobrą liste:



http://www.imdb.com/list/Vtj1HkTQqj0/
 
Back
Top