Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Mój Rower jakościowo spoko, nie ma tylko początkowych i końcowych napisów + audio 2.0 stąd nie otagowali relka DVDRipem.



PS rośnie w siłę, wydają DVDRipy przed premierą w Polsce, ale jak to mówią nie ma Karolaka i Adamczyka, czy to na pewno polski film?
 
Dobra, nadchodzą walentynki i czy się chce czy nie trzeba coś poświęcić... Zna ktoś może jakieś w miarę ambitne komedie romantyczne? Skoro i tak będę musiał coś obejrzeć to wolałbym coś znośnego.
 
Ja tak czekałem jak idiota na napisy do Here Comes The Boom i tak bym czekał do usranej śmierci...wybrałem poprzez NProjekt wyszukiwanie alternatywne i były...taka sprawa!
lol.gif


Od tygodnia już chyba są:-) Lektor też.



Zna ktoś może jakieś w miarę ambitne komedie romantyczne?



The Marrying Man
 
Kłopoty z blondynka (My sassy girl), jeden z bardziej ambitnych romansów jaki widziałem to Zaklęte serca (Mozart and the Whale), Prawie jak miłość (A lot like love) też spoko.
 
Sala Samobójców - Ja piernicze co za gówno. Możliwe spojlery. Emocjonalnie rozchwiany chłopek dla zabawy przelizał się z ziomkiem. Na studniówce. Potem podczas treningu judo kućka mu stanęła i zapaskudził majty. Wieść ta szybko się rozniosła na fejbukach i innych internetach więc nasz emokoleszka całkiem odciął sie od realnego świata i postanowił niewychodzić z pokoju a czas marnował na przebywaniu w sieci(coś jak kaczka). Znalazł tam wsparcie kobity która w sumie była jeszcze bardziej pomylona niż on. Rozmowy z psychologami/psychiatrami nic nie dawały więc jego stary postanowił być trochę hardcorem i urwał mu od internetu. Kabel od internetu(emo ziom pewnie by wolał inny kabel ale cóż. Życie mił ciężkie). Ostatecznie po opuszczeniu pokoju udał się na balety gdzie tabsy nasenne popił browarem i pierdolnął w kiblu. Mama naszego bohatera zalogowała się do tej interetowej gry i opowiedziała o tym zdarzeniu jego e-kumplom. KONIEC!
 
Dzięki za info, ale albo jestem ślepy, albo te strony pojebane jakieś są, bo wkleiłem do wujka google'a ten tytuł i wypluwa mi tylko 2-3 pozycje gdzie są cudownie wszystkie informacje tylko ni ch..a nie ma żadnego linku do samego filmu. :D
 
Lugasek a masz jakieś dobre źródło kopii mini hd (te lekkie mkv) do których bez problemu można znaleźć napisy ewentualnie są to wersje z lektorem (starszy czasami też chce coś obejrzeć) i nie jest to chomik ?;p



Co do napisów o które prosiłem znalazłem dopasowane ;d na napi projekcie z którego miałem 5 innych wersji napisów które nie pasowały... dziwne.
 
http://300mblinks.com/



No, a wersje z lektorem to każdy polski warez np. darkwarez.pl







@Mobius



Trzeba poczekać jak wyseedują. Dopiero potem ktoś przerzuci:-)
 
No polkie stronki obskoczyłem i ciężko tam o wersje miniHD nawet te z napisami, czasami coś się trafi ale z rzadka.
 
Polska jest 100 lat za murzynami:-) Nawet jak znajdziesz mini-hd to jakość i tak będzie żałosna. Jeśli chcesz małe ripki w hd, to tylko zagraniczne, np. na stronie którą podałem Ci wcześniej.
 
Ja tam się dziwie jakim cudem GHunter trzyma konto na Polish Source, albo kto mu daje zapki :-)



Jak już ściągać Mój rower to lepiej relek z dźwiękiem AC-3 i z ciut lepszą rozdziałką 720 x 304 (1,37 GB)
 
Ja tam się dziwie jakim cudem GHunter trzyma konto na Polish Source, albo kto mu daje zapki
lol.gif





Też mnie to dziwi:-)








Jak już ściągać Mój rower to lepiej relek z dźwiękiem AC-3 i z ciut lepszą rozdziałką 720 x 304 (1,37 GB)


klik
 
Szkoda lugasek, że nie udzielałeś się tu wcześniej gdy miałem ostre parcie na azjatyckie produkcje (właściwie to mi nie przeszło) - ciężko dostępne na torrentach (nie mówię tu o prywatnych trackerach) - być może z Twoimi wtykami zaoszczędziłbym sobie kilku godzin nerwów :]
 
Mój Rower - 6/10. Trzeba się utożsamić z bohaterem/bohaterami żeby ten film się naprawdę spodobał. Ja myślałem, że to będzie komedia-komedia, a nie komediodramat. Można obejrzeć z nudów...
 
Here comes the boom - jak dla mnie całkiem przyjemny film do obejrzenia, lekko naciągane 7/10 ze względu na temtykę MMA. Świetna rola Sonnena :)
 
Oglądnąłem w końcu najnowszego Batmana. Jestem bardzo zadowolony, choć nie jest to najlepsza część trylogii. Wszyscy zachwycają się Hardym. Owszem bardzo fajnie zagrał Bane'a. Ten głos nadał mu niesamowitego charakteru. Oczywiście głupi nie jestem. Wiem, że to bardziej zasługa ton nałożonych efektów niż Hardy'ego. Niemniej jednak brawa dla niego. Dla mnie numerem jeden szwarccharakterów zostaje Heath Ledger z jego Jokerem.
 
lugasek-- patrzę, że Ty jak cactus wszytko wiesz, to nie wiesz czy jest już Obława albo Pokłosie?
 
Pokłosie - 20 marca.
Obława - 28 lutego.

Te filmy raczej na VOD nie wyjdą, zatem trzeba czekać do premiery na DVD.



Ciekawe zdanie ułożyłeś:-)
 
w końcu mnie dopadła "Drogówka" ; ), ci co lubią Smarzowskiego będą zadowoleni, nie wiem czy film trochę nie przekombinowany pod względem techniki kręcenia, duża część fabuły i takich wtrącanych retrospekcji kamerą z ręki albo stylizowanych na jakieś komórkowe nagrania. Mi to nie przeszkadzało, natomiast wydaję mi się, że takie ujęcia mogą wpłynąć u niektórych na skupienie i odbiór filmu Ale jak zwykle świetnie przedstawiona historia. 8/10 dam ze spokojem



"Nietykalni" 2011, nie przypadł mi ten film do gustu, nie rozumiem co autor miał na myśli, tzn rozumiem : ) ale nie widzę w tym filmie nic wyjątkowego. Tak sobie porównałem go trochę (odrzucając wątek czarnego uciskanego społeczeństwa we Francji) do "Zapach kobiety",( który jest świetnydla mnie 10 jak nic) i niestety "Nietykalni" oceniam dużo słabiej.
 
Back
Top