Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Hehe. Seagal nie rezygnuje:-)



4hmdfdfsswoLVvy7l.jpg








Ciekawe czy będzie miał dublera do podnoszenia telefonu.:-)







130128113632343926.png
 
Ostatnio trochę więcej czasu, więc obejrzałem dwa filmy. Lincoln, jak dla mnie troche nudny, wiem, że on miał po prostu opowiedzieć historię i tyle, ale troche przereklamowany i liczba nominacji do Oscar-ów nie wiem skąd się wzięła. Obejrzałem, bo wypadało, ale szału nie ma:-) Drugi film to Argo, tutaj historia zupełnie inna. Bardzo mi sie podobał. Afflec robi bardzo dobrą robotę będąc za kamerą i szkoda, że nie wyreżyseruje 7 częsci Star Wars.



Lincoln 5/10



Argo 8/10



W najbliższym czasie do obejrzenia: Seven Psychopaths, Life Of Pie, Wściekłe Psy, To nie jest kraj dla starych ludzi i Zero Dark Thirty.
 
Wczoraj nadrobiłem Matrixy i... im dalej tym gorzej.



Matrix 8.5/10 świetny naprawdę polecam



Matrix Reaktywacja 7/10



Matrix Rewolucje 6/10
 
A tak nawiązując do braci/rodzeństwa:-) Wachowskich, co sądzicie o Atlasie Chmur? zacząłem oglądać, ale w ogóle nie mogłem się wciągnąć... Nie dokończyłem jeszcze, ale może warto? Do tego momentu, do którego obejrzałem jak dla mnie za szybko film przenosił się w różne epoki i nie widziałem elementu, któryby je jakoś łączył. Jakie są Wasze odczucia?
 
Nie wiem, nie oglądałem. Ale ja, jak zaczynam oglądać film, to oglądam go do końca. Choćby nie wiem jakim był gównem. Potem nie mam takich dylematów jak ty:-)
 
Zapytałem tak z ciekawości, bo oglądałem z dziewczyną, ona usnęła na początku, ja po półtorej godziny :-) Pewnie go skończe w najbliższej przyszłosci
 
Atlas Chumr - widowiskowy, ciekawy film. Nie jest to jakieś wybitne kino ale spoko, można śmiało obejrzeć. Każdemu nie przypasuje, czas trwania filmu też może wydawać się "ciut" długi :)



mały of:@ Jokeer - świetny awatar...Brak słów.
 
Właśnie skończyłem oglądać Skyfall... no kurwa ja Bonda tak uwielbiam, że daję 9/10. :D
 
Zastanawiasz się czy warto wybrać się na "Niemożliwe" do kina? Kilka argumentów pod tym adresem, zapraszam:



http://cnotakrytyksienieboi.blogspot.com/
 
To, że mam jego podobiznę w awatarze to nie znaczy, że go ubóstwiam..



Ale zgadzam się, że może być kontrowersyjny, więc mogę go zmienić, nie ma problemu:-)
 
Nie wyznaje zasady, że mając coś za awatar trzeba to uwielbiać. Poprostu lubię wszelkie podobizny na koszulkach itp.



Dobra, to nie jest temat o moim awatarze, jeśli ktoś został nim urażony to przepraszam.
 
Ale wracając do tematu, To nie jest kraj dla starych ludzi, jakie oceny wystawiacie?
 
Żygać się już chce od tej jego facjaty wszędzie...



To nie jest kraj dla starych ludzi - 10/10 na filmwebie ode mnie, zdecydowanie jeden z moich ulubionych filmów, choć ja raczej nie szczędzę tych dziesięciu gwiazdek jak już coś mi się spodoba. Rola Bardem świetnie zagrana.



EDIT:



Apropos matrixów wiedzieliście że już nie ma Braci Wachowskich tylko jest Rodzeństwo Wachowskich? :D


lana-wachowski-copy.jpg


Larry... czy też Lana Wachowski, to teraz Transsexualista za którego metamorfozą i prywatnym życiem, kryją się wszystkie negatywne zmiany w matrixie, a przynajmniej tak twierdzą zagorzali fani pierwszego filmu :D Gdzieś w necie jest cała strona traktująca o filozofii Matrixa i o tym jak zmienił się cały obraz wraz z tą przemianą Larrego...
 
Skończyłem właśnie całą serię filmów Jamesa Bonda.
Sean Connery FTW !

Dobrze, że to był (Skyfall) ostatni film z Danielem Craigiem w roli 007.

Moja propozycja na nowego Jamesa Bonda:

2wptg91.jpg


http://www.filmweb.pl/person/Gerard.Butler
 
Ehh jednak podpisał kontrakt na 5 filmów.................. Więc jeszcze 2 filmy z nim...........
 
wg mnie Craig jest idealny do tej roli. Podobały mi się wszystkie części z nim póki co. Do Pierce'a Brosnan'a nie mogłem się przemóc - za bardzo lalusiowaty w mojej ocenie do tej roli. Swoją drogą Butlera też bym widział jako następcę, ale póki co Craig niszczy system
 
Back
Top