Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@lugasek



Powiem, że akurat ten główny motyw mi sie średnio podoba



ale przy takich: "The Flower of Carnage" "The Grand Duel" czy "Bang Bang" Nancy Sinatry to mnie ciary przechodzą jak przy harmonijce z "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie" - nie będę już tu wrzucał bo nie ten temat, jak ktoś będzie chciał to sobie znajdzie :P
 
Safe House, takie sobie, można obejrzeć ale po kilku h się zapomina. Django cały czas siedzi w łepetynie. Właśnie nie rozumiem tego, że ludzie narzekająna Django. Muzyka, zbliżenia, humor, cały Tarantino. Co ciekawe oglądając Django miałem wrażenie, jakbym oglądał film braci Coen, których uwielbiam jeszcze bardziej od Quentina. Może dlatego tak mi się spodobał.
 
Silver Linings Playbook polecam. Naprawdę fajnie się ogląda, nie miałem większych nadziei związanych z tym filmem i pozytwnie się zawiodłem. Przy okazji coraz bardziej przekonuję się do Jennifer Lawrence, bo jakoś jej specjalnie nie lubiłem wcześniej.

Chcialem jeszcze dodac, ze burnout na ryju z death proofa to jedna z bardziej chorych scen jaki widzialem. :D
Oczywiscie w przypadku "normalnych" produkcji, a nie jakichs dziwadel, ktore widzialo 10 osob.
 
dziś w tv warte obejrzenia:



Cobra (1986)23:55 TVN Siedem, nie róbcie remake'a !! absolutnie obowiązkowo trzeba obejrzeć



Bonnie i Clyde (1967)00:10CBS Europa, film z kategorii tej samej co powyżej; )
 
2dbne9w.jpg



apropos Conana, Verhoeven chciałby nakręcić nową wersję z Arnoldem

http://www.filmweb.pl/news/Twórca+oryginalnej+%22Pamięci+absolutnej%22+chętnie+nakręci+%22The+Legend+of+Conan%22-92543



BTW, oglądał ktoś film The Collector (2009)? Zjadliwe to?
 
Arniego to chyba komputerowego zrobią:-) No chyba, że przejdzie ostrą kuracje do filmu.







Edit:



The Collection (2012) 1080p.BluRay.X264-ABSOLVE
 
Uwielbiam takie walnięte komedie, do tego ma u mnie plus na starcie za My Chemical Romance w trailerze :]







http://www.dailymotion.com/video/xu53yy_movie-43-red-band-trailer_shortfilms#.UQRFOUfqhp0
 
Gambit o The colletor pisałem x stron wstecz ;p film całkiem ok może dlatego, że nie spodziewałem się po nim zbyt wiele a zaskoczył mnie całkiem wporządku ale jak próbowałem podejść do niego drugi raz to już trzy razy go przerywałem i nie mogę jakoś dalej go obejrzeć ;d spróbować warto, nie jest to kolejna z części piły ale film mocno nawiązuje do tego typu kina.
 
"To bardzo mało widziałeś
lol.gif
"
Swoje widzialem i malo tego nie bylo, jakbys do konca przeczytal to co napisalem to bys tego nie napisal. :)
 
No to tym bardziej dziwna Twoja odpowiedz. Widzialem duzo gorsze rzeczy, ale nie w filmach z holiłudu.
 
Być może, ale mi akurat ta scena jakoś w pamięc zapadła. Jak tak sobie myślę to jeszcze mi się kojarzy zjazd na jelitach z Maczety. :D
 
Ci co używają, działa wam ten gturbobi? Mnie po wygenerowaniu linku przerzuca do strony startowej lub zawiesza się na tej reklamie co ją trzeba przewinąć ...



W potrzebie jestem bo dzisiaj chciałem luknąć Silver Linings Playbook i Zero Dark Thirty
 
To ja polecałem te strone, ale już dawno z niej nie korzystam przez problemy o których piszesz.



Ale teraz to nie chodzi, bo nawet strona turbobit nie działa.
 
No to się z niej nakorzystałem ... chyba ze 3 razy :] a szukajka na warez-bb nadal nie działa, chyba trzeba będzie znowu przeprosić się z torrentami.
 
Hehe. Znam jeszcze miliony takich generatorów, na różne hosty:-)No nic podziele się kolejną.



Załóż sobie konto na:



http://preemlinks.com/
 
Dzisiaj na TVP2 leciała komedia z Genem Wilderem i Richardem Pryorem czyli niezapomnianym duetem komików XX wieku i przypomniał mi się chyba najśmieszniejszy film mojego dzieciństwa z ich udziałem - Nic nie widziałem, nic nie słyszałem, chyba czas sobie odświeżyć ten klasyk.



<h1 id="watch-headline-title" style="padding-bottom: 8px;">
http://www.metacafe.com/watch/4208587/see_no_evil_hear_no_evil_movie_trailer/
 
Karwa no... Miałem dzisiaj oglądać ten film na tvp 2 i zapomniałem o nim całkowicie ;/ ulubiony duet komediowy...
 
Back
Top