Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ja właśnie obejrzałem Impossible - film z trzęsieniem ziemi w tle - to kawał solidnego i uczciwie zrobionego kina katastroficznego gdzie w bardzo przejmujący sposób ukazano tragedię ludzi których dotknąl kataklizm. Polecam 8/10



 
@shang-tsung



Nie porównuj jednorazowego sukcesu, do sukcesów Tarantino.



Hehe. Napisałem jedno niejednoznaczne zdanie i rozgorzała dyskuja, jak w skórze o religi:-) Umieściłem już poprawioną wersje mojej opinii i tylko do niej prosze się odnośnić.
 
@ Gambit: Naprawdę jest dobry? Po trailerze sie spodziewałem że to jakiś melodramat - romansidło :) Btw z tym n-word to nieźle przesadzają w USA, nie można go użyć nawet w filmie piętnującym rasizm.
 
The Impossible tez juz widzialem, wymiata. Tzn. jak na taki typ filmow. Niezle zagrany naprawde.
 
Wiesz ziggy, co kto lubi, mi film podszedł wydawał mi się cholernie realistycznym obrazem po takiej katastrofie, szczególnie sceny martwych ciał, opadającego mięsa z ciał ofiar, zarazy itp. No i Watts + McGregor każda scena z nimi (osobno) jest pełna emocji. Warto spróbować i się przekonać
 
Dawno mnie tu nie było. Z tego co ostatnio widziałem Skyfall najbardziej przypadł mi do gustu. Świetne zwieńczenie trylogii. Uważam, że Bondy z Craingiem to najlepsze Bondy a Skyfall właśnie jest najlepszą ze wszystkich części. Bardzo dużo nawiązań do klasyków, wprowadzenie całej historii 007 na nowe-stare tory. I zakończenie! <SPOILER> Pozbycie się tak kultowej postaci jak M. • tego się nie spodziewałem. <KONIEC SPOJLERA> W pełni zasłużone 8/10 jak dla mnie.



Niesamowity Spider-Man • generalnie porażka. Przeniesienie akcji do liceum i obsadzenie w głównej roli Justina Biebera, to jakiś absurd. Ogólnie rzecz ujmując strata czasu, bo film to kalka tego z 2002 roku. 4/10 max.



Flight • nie ma co się rozpisywać. Dobra rola Denzela, ale sam film nudny. Połowa skali.



K-PAX • mega pozytywnie się zaskoczyłem. Przyjemna i ciekawa historia. Fajne kino na wspólny • rodzinny • wieczór 8/10.



Uprowadzona 2 • niby zawód a jednak nie do końca. Pierwsza część dużo lepsza, alei dwójkę dobrze się ogląda. Chyba po prostu lubię takie kino a • la lata 80. 6/10



Martyrs: skazani na strach • dawno tak porytego filmu nie oglądałem. Co by o tym tytule nie mówić to na pewno zapada w pamięć. I wbrew pozorom ma nawet sporo sensu. 7/10 dałem choć zdecydowanie nie polecam każdemu.



Memento • pomysł kapitalny a jednak wszystko przekombinowane i w efekcie nieczytelne. Mogło być dużo lepiej a tak jest jedynie przeciętnie. 6/10
 
Martyrs był bardzo fajny :) W jego stylu polecam również Najście i Frontiers:) Nie widziałem uprowadzonej,więc zaraz odpae kinomaniaka na ten piątkowy wieczór:)
 
Ja ostatnio z ciekawszych filmów, oglądałem Razorback (1984)



Film opowiada o guźcu ludożercy, hasającym sobie po Australii. Naprawde piękny film, niektóre kadry można sobie oprawić w ramke i powiesić jako obraz na ścianie. Polecam.
 
Jakub a mi się ten reboot przygód człowieka pająka podobał, trzyma klimat komisku no może nie szalenie dokładnie ale napewno lepiej niż obraz od Ramiego jak dla mnie 7/10.
 
Jak dla mnie "Memento" był świetny, zarówno pomysł jak i wykonanie, a z podobnych mocno zagmatwanych produkcji mogę polecić "Zagubioną Autostradę" Davida Lyncha, oglądając film samemu się łatwo zagubić ;-) ale dobra rozkmina generalnie



K-Pax też całkiem niezły, chociaż momentami trochę naiwny
 
@ lugasek: guziec ludożerca? To nie może być kiepski film :) Z takich klimatów jakby ktoś nie widział to polecam "Black sheep" o zabójczych owcach :)
 
ja pierdziele, ślepy jestem, czytałem post lugaska dwa razy i zawsze widziałem tam "o gościu ludożercy" ... teraz dopiero ziggy uświadomiłeś mi, że chodziło o pumbę :-) dla mnie i tak niedoścignionym wzorem w tej kwestii będzie film Rubber :-)
 
Jak ktos nie ma co dziś robić to o 23:20 na TVN leci Amerykański Ninja :)



A Taken bardzo spoko - przypomina stare hity "o tym dobrym i tych złych" :)
 
jak ktos nie ma co robic to jebac ninje, a wsciekle psy na polsacie leci



a kto nie ogladal jenca o 20:00 na tvnie niech zaluje. mega film, warto sciagnac tez niepokonanych z farellem
 
a ja widzialem wczoraj Savages-



ktory polecam



nie jest to jakis wartosciowy, gleboki film



ale jako fil akcji jest bdb 9/10
 
@seven25







Świetna klasyka. Polecam 9/10 i szukam czegoś podbnego (nie chodzi o temat/wampiry, a o klimat),
 
Jak ktos nie ma co dziś robić to o 23:20 na TVN leci Amerykański Ninja :)


Film mojego dziecinstwa, podbieralem tacie na VHS i ogladalem po kilka razy !



A Bekarty Wojny zajebiste kino. W koncu sie przekonalem do Tarantino
 
Wiem, że całe nic to ma wspólnego z filmami, ale dzisiaj o 15:20 na TVN'ie pierwszy odcinek 18 sezonu top gear oczywiście wersja UK. Od teraz co sobota będzie można sobie oglądać Clarksona i spółkę na otwartym kanale a nie jak do tej pory jedynie na bbc knowledge.
 
Poszukuje filmów, w których gość zabija innych gości przy pomocy strzelby(najlepiej dwururki). No i oczywiście ma zabijać przez cały film tą strzelbą, a nie tylko w jednej scenie. To są jedyne wymagania jakie mam od filmu. Gatunek dowolny. Pewnie zaraz ktoś poleci Hobo with shotgun... Widziałem:-)
 
Hehe. Miecze i lasery mi się przejadły:-) Co do filmu oglądałem. Bardziej bym szedł w kierunku slasherów. Ale dzięki za propozycje.
 
Atlas Chmur i Hobbit - dwie mega produkcje i obu wystawiam 6/10. Zawiodłem się, na Hobbicie zwłaszcza.
 
Back
Top