Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@lugasek: O widzisz, nawet nie wiedziałem. Widzę że jesteś chodzącą wikipedią jeśli chodzi o filmy :)
 
"Death Race: Inferno" (2013) UNRATED.WEB-DL.XViD-PSiG



"Hotel Transylvania" (2012) PLDUB.MD.WEB-DL.XViD-PSiG







Nie wiem jak z jakością.
 
Uprowadzona 2 czy coś takiego odradzam nawet nie myślcie o tym filmie, przewidywalny, od początku besensu, kolejny co wszystkich pokona itp.



Nawet główna aktorka mnie przeraża tymi brwiami ....



3/10
 
Ta aktorka?



famke-janssen.jpg
 
Dokładnie, na zdjęciu to wiele idzie zrobić. Po prostu mi nie przypadła do gustu,( nie powiedziałem że jest brzydka :-)) jak i cały film.
 
http://www.podnapisi.net/pl/django-unchained-2012-subtitles-p2186279







Jak ktoś czekał na dobre ang napisy do Django to się pojawiły. Link powyżej.
 
A jak ktoś czeka na polskie, to myślę, że będa na dniach, transkrypcja już jest a postęp napisów cały czas posuwa się do przodu, już 60% o 14.38 józek miał :-)
 
Czyli, jednak zdąrzy przed polska premierą:-) Jak już jest transkrypcja, to teraz będzie z górki.
 
Panowie, skąd pobieraliście Django? Chodzi mi dokładnie o tą wersję: Django Unchained 2012 DVDSCR X264 AAC-P2P, pewnie dużo osób taką ma. Ja ściągam z torrentów i mam sam dźwięk, obraz to rozmazane linie, wszystkie inne filmy odtwarza mi bez probemu.
 
Problem jednak leżał w odtwarzaczu:/ kmp w tym przypadku zawiódł, nie wiem czemu, od lat z niego korzystam i było wszszystko ok. W Media Player Classic Home Cinema 1.6.5.6366 otwiera bez problemu.
 
Zlatan oglądał ten film mój kumpel ktory uwazam ze ma dobry gust.Powiedział że zrobil na nim wrażenie10/10 powoli tez bede sie do niego startował
 
@Zlatan



Smarzowski, najlepszy "młody" reżyser w naszym kraju. Mam nadzieję, że będzie wielki (dla mnie już jest).
 
Mnie Róża jakoś szczególnie nie porobiła, bo nie wiem jaki był cel tego filmu. Tzn, każdy film niesie za sobą przesłanie,



SPOJLER CHYBA LEKKI BĘDZIE, UWAGA SPOJLER SPOJLER UWAGA



a Róża miała pokazać okrucieństwo ludzkie, czy przywiązanie do ojcowizny aż do śmierci? Albo życie według własnych wartości ? nie wiem no.



PO SPOJLERZE



Dobry film, ale moim zdaniem nie arcydzieło. Takie 7/10



Aha, aktorstwo było naprawdę dobre, może dlatego kolega Przemka tak się zachwycał filmem. Kulesza i Dorociński bardzo dobrze zagrali, Braciak jak zawsze na swoim wysokim poziomie.
 
Django - jednak się trochę zawiodłem, 6/10. Myślałem że pójdzie w kierunku przeróbki westernu, a tymczasem film zaczął brodzić w ciężkich tematach niewolnictwa i krzywdy czarnych, które jak dla mnie trochę nie współgrały z mało poważnym stylem reszty filmu, slapstickowymi scenami akcji, itp. Do tego trochę mało urozmaicony scenariusz, w połowie filmu akcja siada... także niestety ale film na pewno słabszy od Inglorious basterds.
 
Na razie żadną bo wszystkie to TSy i CAMy także jakość jest słabiutka. Trzeba czekać.
 


Django Unchained (2012) PLSUBBED.DVDSCR.XviD-BiDA






BiDA znowu wyprzedził wszystkich. Ale pewnie tłumaczenie jak zwyle będzie kiepskie.



Same napisy:

http://www.napisy.info/SzukajNapisow.php?to=Django+Unchained+%282012%29&tp=Django&k=
 
A mi tam wersje od BiDY pasują całkiem całkiem bo przeważnie napisy są wklejone, w niemczech mamy dvd które nie czyta napisów, więc zawsze to jakiś plus chociaż jakość tłumaczenia faktycznie nie zawsze zachwyca.
 
Back
Top