Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

o Django słyszałem dużo baardzo różnych opinii. Jedni mówią, że mistrzostwo inni zawiedzeni.



Ma ktoś jakiś link sprawdzony?
 
@Mobius



Przecież to było wiadomo, odkąd pojawiło się info, że Tarantino kręci coś nowego:-)







@up



Jeśli podobały Ci się poprzednie jego filmy, to ten też napewno Ci się spodoba.
 
ja uwielbiam Tarantiono i jestem niemal pewien, że będę zachwycony, ale mam kumpla - fanatyk Quentina, który był odrobinkę zawiedziony, aż się zdziwiłem.



Dzięki Cactus!
 
No właśnie już po samych 38 minutach jest zajebisty.
Co do Tarantino itp. to ja nigdy za pewnik takich rzeczy nie przyjmuje, bo sie mozna zawiezc. Np. Bekarty Wojny mi sie sie jakos specjalnie nie podobaly. Za to Django miazdzy. Waltz jest w mega formie nadal.
 
Dla mnie Tarantino to pewniak, 100 % mój gust, każdy jego film mi się podobał.



Bękarty były świetne, stawiam je na równi, ze Wściekłymi Psami. Na 1 miejscu oczywiście Pulp Fiction.



Django jeszcze nie oceniam, bo obejrzałem tylko pobieżnie. Dziś wieczorem obejrze całość.
 
http://www.filmweb.pl/film/Dziedzictwo+Bourne'a-2012-48258
http://www.filmweb.pl/film/Niesamowity+Spider-Man-2012-401436



Pierwszy trzyma dobrze w napieciu(prawie tak samo jak poprzednie części), drugi w sam raz na luzny wieczór. Oba dziś obejrzane w 1080p, wiec obraz miły dla oka na duzym szkle.
 
Ha, no i za wcześnie pochwaliłem. Znowu tak jak w przypadku Bekartow film byl za dlugi jak dla mnie i przegadany momentami za bardzo przez co wialo nuda. Dopiero koncowka miala niezlego kopa, choc i tu oczywiscie musiala byc tak przedluzona, ze z zajebistej zrobila sie dobra.
 
z dramatów polecam " Stowarzyszenie umarłych poetów" z Robinem Williams'em.



fajny film o wolności, podejmowaniu decyzji, szkole i jej bezsensowności w kształcie w którym jest obecnie
 
To jest taki klasyk, że wątpię, żeby było dużo ludzi, którzy jeszcze tego nie widzieli. :)
 
Django nie zawiódł.Choć słowo ''nigger'' pada czesciej niz na wszystkich plytach 2paca i Biggiego razem wzietych. Rick Ross na sciezce tez niszczy. Zajebista rzecz.
 
"Pamięć Absolutna" - nawet, nawet 6,5/10



"Yuma" - 5/10 - da się obejrzeć



"Wyborcze jaja" - początek daje nadzieje na śmieszną komedię, potem już jest niestety coraz gorzej - 6/10 (i to tylko za pierwsze 20 min)



"Think like a man" - 6,5 /10 całkiem przyjemny



"Dwoje do poprawki" - dobra obsada, ale niektórych może znudzić, choć daje do myślenia 7/10



"Sylwester w Nowym Jorku" - 6/10, kilka historyjek, momentami wzruszający



"Dom snów" - 7,5/10 polecam



"Arbitrage" - 7/10 nie najgorszy



"Ted" - 7/10 za pomysł i niektóre teksty, ale szału jakiegoś nie ma



"The.Expendables.2" - 7,5/10 - lubię taki klimacik ;-)



"Thor" - 7,5/10 mi się podobał



"Avengers" - 7,5/10 - j/w
 
No wygląda całkiem całkiem :) Przynajmniej w trailerze się w miare trzyma oryginału. Zobaczymy co z tego będzie,choć fajerwerków nie wróze - przynajmniej sobie, z tego wzgledu ze trylogia Asha to dla mnie kult nie do zastąpienia; )
 
Ha, no i za wcześnie pochwaliłem. Znowu tak jak w przypadku Bekartow film byl za dlugi jak dla mnie i przegadany momentami za bardzo przez co wialo nuda. Dopiero koncowka miala niezlego kopa, choc i tu oczywiscie musiala byc tak przedluzona, ze z zajebistej zrobila sie dobra.


Przecież to jest u Tarantino najlepsze! Gadają, gadają, gadają...... a ja siedze i cieszę bułe:-)
 
Django - trochę słabo rozwinięto postacie, szczególnie łowcy nagród i właściciela proto-fighterów MMA. Mimo wszystko 7,5 na 10, bo całkiem miło spędziłem czas, ale szału nie ma. Ocena z imdb jest grubo przesadzona.
 
Dziwnie się czuję jak już tylu ludzi widziało Django, a ja jeszcze nie. ;] Rozumiem, że wyszedł tylko dvdscr? Ja jako psychofan Quentina nie wyobrażam sobie, żebym miał ten film oglądać w słabej jakości, także czekam z wytęsknieniem na polską kinową premierę. Tylko cholera się boję, że nie wytrzymam i ściągnę to wcześniej z neta.
 
Ja też z tym walcze, mam na dysku, ale jeszcze nie obejrzałem. Też chciałbym zobaczyć w kinie, ale chyba nie wytrzymam:-)







Co do jakości, na necie są wersje:

[pre]
DVDSCR X264 AAC-P2P | English | 2h 45mn | MKV | 720X354 | H264 - 2148Kbps
AAC - S16 | 2.48GB

Czy chociażby:

DVDSCR.VOBS Video: VOB | 720ó480 | 3800 kbps | Audio: English | AC3 5.1 | 448 kbps

Jakość jest jak najbardziej w porządku.
[/pre]
 
Back
Top