Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Niezle zabezpieczona kopia. Sporo tych zamazanych miejsc, ale przy ciemniejszych scenach nie sa az tak mocno widoczne. W kazdym razie fajnie, ze wyszlo. :] Do kina jakoś nie miałem potrzeby iść, a chętnie sobie obejrzę ...
 
Nie wiem czy już było podawane, ale jest już:



Lincoln w wersji DVDSCR.







Co do Hobbita, zaczyna się sezon oscarowy, mam nadzieje, że i Django, szybko wycieknie:-)
 
Na Django to ja czekam obowiązkowo do kina, nie będę sobie psuł tak znakomitego z pewnością filmu chujową jakością dvd screen. Tarantino to mistrz.
 
No ja też obowiązkowo do kina, ale gdyby pojawił się DVDSCR przed polską premierą, to chyba bym nie wytrzymał i obejrzał:-)
 
Obejrzałem wczoraj Flight z Denzelem W. i nawet film daje radę. Przewidywalny do bólu, ale fajnie zagrany i z dość ciekawym scenariuszem. 7/10.







Skyfall - 5/10
 
Hobbita całkiem przyjemnie się oglądało,nie zauważyłem za dużo niedociagnieć jeśli chodzi o 48 klatek,jak dla mnie jakoś b,dobra
 
Panowie może ktoś z was kojarzy, jak bylem mały oglądałem jakis film nie pamietam jak się nazywał ani fabuły za bardzo bo za młody byłem jedyne co pamietam to ze była jakas grupka nastolatków w krainie w innym wymiarze albo innej planecie gdzie chodziły istoty z ludzkim tułowiem ale głowami dinozaurów czy zwierząt :) nie kojarze dokładnie o co chodziło :) moze ktoś z was koajrzy coś podobnego? :)
 
No to dzieki wam panowie bedzie trzeba wybrać sie na dwa filmy do kina Django i Hobbit.



Ogolnie w Gamezonie dużo osób dobrze wypowiadało sie na temat Mass Effecta wiec polecam tym osobą obejrzenie Mass Effect: Paragon Lost co prawda bez rewelacji ale da sie obejrzeć.
 
Mógłby ktoś z Was polecić jakiś dobry horror psychologiczny, ewentualnie thriller? Coś w stylu Grave Encounters, Funny Games, Paranormal Activity, Nieznajomi itp.
Nie chcę oglądać kolejnego slashera o oklepanej fabule. Z góry dzięki za pomoc.
 
Szczerze, to wolałbym jakieś nowsze produkcje, najlepiej z obecnego wieku :)
 
@Thai



A widziałeś "Naznaczonego" z 2010 roku? Bardzo dobry w swoim gatunku. Co nie zmienia faktu, że slashery i tak rządzą i mimo, że w większości fabuła jest oklepana i tak mógłbym je ciągle oglądać :)
 
@TheLastEmpeorrr
Nie widziałem, ale tak patrze to chyba coś w stylu Omena? Jakoś nie przepadam za horrorami o opętanych dzieciach, dzieciach-zabójcach itp. :) Może jeszcze jakieś propozycje?
 
Z tego klimatu to przypomnieli mi się jeszcze "Posłańcy" - dobry film, jest kilka nawet mocnych scen. A z thrillerów to nawet dobry był "Niepokój", ewentualnie "Ojczym". Wszystkie filmy które wymieniłem są dosyć nowe.



E: Jeszcze pamiętam, że "Oko" jest nawet warte obejrzenia.
 
Nie wiem po co oglądać nowości, jak można obejrzeć stare uznane przez lata klasyki:-) Stare filmy nie obsługują najnowszego directx'a, czy o co chodzi?



To może Sinister (2012)
(obsługuje directx'a 11):-)
 
Niepokój, Ojczym i Sinister widziałem. :) A jak już pisałem filmów typu Posłańcy nie lubię.

EDIT: Ogólnie właśnie chodzi mi o filmu w stylu Sinister, gdyby tylko nie ta końcówka i "dzieci-mordercy". A co do starych filmów, to po prostu jakoś za nimi nie przepadam. Wole obejrzeć coś nowego, w dobrej jakości.
 
@Thai



Jak lubisz takie shity.



To może spodoba Ci się:



Kronika opętania (2012)







Przecież praktycznie każdy "stary" film, możesz obejrzeć w HD, więc nie wiem o co Ci chodzi.
 
Drabina Jakubowa, rewelacyjny film. Tak swoją drogą, polecam wszystkim film Oldboy. Nie wiedzieć czemu właśnie mi przyszedł do głowy...
 
@lugasek
Pytałem tylko o filmy a nie o Twoją opinię o moim guście. :)

@TheLastEmperorrr
Ok. Dzięki za te wszystkie filmy które wymieniłeś.
 
Back
Top