Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

ba, rozjebal mnie :) z resztą,jak większość:) a ja zaraz zabieram się za The Tortured :) Podobno dobry i mocny:)
 
sprzedawcy obie czesci, mistrzostwo swiata


dla tych co lubia miec popierdol w glowie po filmie polecam memento
 
No spoko,właśnie zakończyłem(Torturowani). Troche krótki, zakończenie spoko,choć w pewnym momencie przeszło mi przez myśl, no i trochę mi coś nie pasuje,ale nie będę spoilerowac :)



Niedługo wychodzi nowy film Roba Zombiego - The Lord Of The Salem , trailer zapowiadaj mocno poryte kino,jak w Domm 1000 Trupów :) Dla mnie pozycja obowiązkowa. W moich kręgach Dom 1000 Trupów oraz Bękarty Diabła to pozycja wręcz kultowa jak Kewin Sam w Domu. Swoją drogą, Ottis wystepował w The Tortuder jako torturowany:)
 
heh, kiedyś Rob Zombie był dla mnie postacią niemal, ze kultową, jarałem się Domem 1000 Trupów teraz te rorrory stały się dla mnie "ciężkostrawne", a to całe Tortured to dla mnie kicha okropna z zakończniem wyjętym z dupy ot tak, żeby widz rozdziawił szeroko japę :]



@Yoza, jak mało Ci twórczości Ketchuma po The Girl Next Door, to zobacz też inną ekranizację jego książki, a mianowicie The Woman, zupełnie inny, ale też nieźle poryty ...
 
Pojawił się TS Loopera, dla wielbicieli CAMów ponoć uczta - jakość niezła jak na TS, do tego z dobrym dzwiękiem, ale chyba doczekam ten miesiąc.



Sample



http://uploaded.net/file/0a4ct4jd/sample.avi







(niemal, że WTF )?!
 
A unique crime thriller set on the unforgiving streets of London, iLL MANORS follows six disparate lives, all struggling to survive the circles of violence that engulf them. There is ex-dealer Kirby, who has just been released from prison, thug Ed who will stop at nothing to find his missing phone, troubled Michelle who is just looking for her next hit, young Jake who finds himself drawn to the local gang, Chris, who seeks revenge, Katya, who is desperately trying to escape this foreign land, and Aaron, our main protagonist who is just trying to do the right thing.


dzięki, idzie do must see ... BTW, dzisiaj (chyba) wyszedł DVDRip :]
 
Mam pytanie/prośbę. Mianowicie widział ktoś już wersje do pobrania/ obejrzenia Jesteś Bogiem? Coś co nie jest nagrywane mikrofalówką.



W kinie byłem , ale obejrzałbym ponownie. Będę wdzięczny za pomoc.
 
Jesli chodzi o Loopera to byłem bardzo sceptycznie nastawiony ale po przeczytaniu tego newsa (link poniżej) jest nadzieja ze nie bedzie to typowy hoolywodzki produkcyjniak



http://hatak.pl/news/24800/Looper_klasykiem_science_fiction
 
Jesli ktos ma zamiar wybrac sie do kina na horror Sinister, o ktoryms gdzies przeczytalem, ze to najstraszniejszy film tego roku to niech lepiej sobie odpusci. Historia niezbyt oryginalna, akcja malo wciagajaca. Film tak mocno przereklamowany, ze szok :-) Przez pierwsze pol godziny nie dzialo sie praktycznie nic. Jeden z gorszych horrorow jakie mialem okazje ogladac. Possesion (Kronika opetania), ktire widzialem pare tygodni wczesniej znacznie lepsze. Sisnister - dno i 10 metrow mulu. A naprawde ostrzylem sobie zeby na ten film :-)
 
Looper ma 95% i średnią 8.2 na RT więc na bogato.



Seven Psychopats też nieźle wygląda, od reżysera In Bruges.



 
jestem w połowie oglądania Warriora - troche bzdurny, aczkowlwiek spodziewałem się czegoś gorszego. Na razie dupy nie urywa, nie rozumiem zachwytów ale przede mną jutro druga połowa. Może coś mnie onieśmieli :)
 
W/g Mnie "Warrior" to nie jest film dla fanów MMA z tego względu, że jesteśmy mniej lub bardziej przesiąknięci UFC, a to co tam zobaczymy tzn. sceny walk odbiega od realizmu jak cała seria "Transporter". Film jest spoko choć to kolejna naszpikowana patosem historyjka ze sportem w tle tak jak "Zapaśnik" czy "Za wszelką cenę". Niedzielny fan MMA kupi, Rocks raczej pokręci nosem no chyba, że potrafi się bardzo zdystansować od realiów walki. Ode Mnie 7/10.
 
ja nawet nie starałem się tego oglądać pod kątem mma. Nauczyciel i były marine, w poszukiwaniu kasy decydują się na wystartowanie w największym turnieju mma , który ma wyłonić najlepszego średniego na świecie :-) do tego te teksty " nie chce by nasze córki dorastały w domu gdzie ich ojciec zarabia na życie bijąc ludzi !" hahaha co za shit. Goście sparują do tego w małych rękawicach, nokautując się na treningu.



Ten cały patos jest dosyć chujowy, ale da się to jakoś obejrzeć w przeciwieństwie do "never back down"
 
Spadaj tato - moim zdaniem jedna z gorszych komedii z Sandlerem. Niespodobała mi się, dopiero pod koniec trochę się zasmiałem,przez cały film raczej nic. 5/10
 
http://www.filmweb.pl/film/Act+of+Valor-2012-571011



Obejrzałem dzisiaj, i powiem szczerze, że dla mnie zajebisty. Szczególnie sceny z 1 osoby niczym z Call of Duty.
 
Panowie, możecie polecić, jakiś film akcji albo sensacyjny, bo nie mogę nic ciekawego w necie znaleźć. Tyle ostatnio wyoglądałem wszystkiego, że nic mi do głowy nie przychodzi, dobre by były tytuły z jakimiś ostrzami(miecze, noże i takie tam):P
 
spadaj tato obejrzalem dzisiaj, moze nie bylo rewelacji ale naprawde idzie sie posmiac, bez porownania wiecej smiechu, niz chocby na takim przereklamowanym tedzie
 
Back
Top