Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Od jutra napierdalam wszystkich gimnazjalistow i licealistow z Cobainem/Hendrixem/Riedlem/Marleyem na koszulkach!!!



POZDRO DLA PRAWDZIWYCH!!!!











:-)
 
Byłem wczoraj na "Jesteś Bogiem", faktem, który mnie zadowolił było to, że była prawie pełna sala i chyba żadnego dziecka, więc nie do końca mogę potwierzić Wasze teorie, że gimnazjaliści chodzą tylko na ten film( a może było to spowodowane późną porą...?). A co do filmu, naprawdę genialny, nie pamiętam kiedy oglądałem tak dobry polski film, a chwila gdy po filmie każdy siedzi na krzesłach bez słowa najlepiej okazuje emocje związane z tym filmem. 9/10, ten film ma w sobie takie coś, że mam ochotę go oglądnąć kolejny raz, naprawdę polecam.
 
sb.asp




112brwp.gif




402804_371379402937464_1114418199_n.jpg




_margin_0_0_1957335364_middle.jpg




26f61c4544a1a886.jpg




14958a9f249c8883med.jpg




1301601789_by_Lotress_500.jpg




Skok-magika.jpg




399129_307102349397850_643246218_n.jpg
 
Do kogoś kto pytał o Teda. Dla mnie mega zajebisty film, idziesz i kompletnie się wyluzowujesz i nie dopatrujesz się jakiś mega poważnych i życiowych treści. Czysta rozrywka.
 
Ted jest genialny, ale to też zależy jakie masz poczucie humoru, mi podpasowało idealnie. Podobnie jak życie głównych bohaterów, ich problemy, zajawki itd. Jednym to podpasuje innym mniej, tak czy owak komedia jest świetna.
 
BTW, też nie rozumiem tego bumu na Igrzyska, ale nie łapię też fazy na zmierzch czy inne pamiętniki, więc być może strae pruchno już ze mnie ...






Ja jestem młoda dupa jeszcze, ale zawsze miałem odmienne zdanie od moich rówieśników i mnie to również nie jara, chociaż jeżeli chłopak jara się zmierzchem to chyba jest [strike]pedałem [/strike] przepraszam homoseksualistą,żeby zaraz biedroń nie pozwał mmarocks za szerzenie homofobii :)







Nie sadzę,że nie mozna sie jarać kimś, bo się jest za młodym itd. Przykładowo ja jestem fanem Tupaca, a gdy dziurawiły go kulki po walce Tysona, to miałem 4 miesiące :) Chodzi tutaj o jaranie się pod publikę,bo coś modne, a bo nie żyje to wypada doceniać jego twórczość.
 
Jest tu jakiś spec od torrentów?



Szukam tego filmu - Warriors of the Rainbow: Seediq Bale



http://www.filmweb.pl/film/Wojownicy+tęczy-2011-627813



w wersji DVDRip.XviD-CoWRY, a właściwie potrzebuję tylko Part 1, drugą część ściągam z torrentz.eu, jest tam i Part 1 jednak w wersji 1 CD, a suby są tylko do wydania dwupłytowego ...
 
@Mobius



z tego co się orientuje to relek od CoWRY jest wersją azjatycką - pełną (276 min), inne releasy są wydane na rynek europejski i amerykański i są zdecydowanie krótsze np. taki lektor PL ma tylko 154 min. Mimo wszystko dzięki pomocy Iglaka z Hataka udało mi się ściągnąć tą wersję.
 
@FTW



fajnie, też mam youtuba :-) tak jak mówię, to jest wersja krótsza o 2h od tej którą mam zamiar mordować przez dwa dni :]



Żeby nie było OT, to ostatnio Another Earth - czyli koleiny film z tegorocznego Sundance, raczej kino studyjne, ale za to mocno dające w kość. Kawał dobrego dramatu z sf w tle no i Brit Marling - bardzo zdolna i piękna dziewczyna, nie dość, że świetnie zagrała, to jeszcze jest współscenarzystką. 8-/10



Happy, Happy - co ja paczę ??? Moda na sukces przy tym wymięka :] 6/10



Lincoln Lawyer - niezły, ale bez rewelacji, widocznie spodziewałem się czegoś więcej 7/10
 
Rozumiem, że komuś może nie podobać się Ted, ale do cholery idziesz do kina na komedię nie po to, żeby ją rozkminiać na wszelkie możliwe sposoby i pałać się niesamowicie głęboką treścią, tylko po to,żeby się pośmiać i wyluzować, odstresować od pracy, życia codziennego i problemów.... No chyba, że jesteś fanem Woodego Allena. Ted jak dla mnie jest komedią roku
 
Byłem wczoraj na tym Tedzie i momentami płakałem ze śmiechu, jednak ten motyw mocno oklepany, że albo miś albo laska. Jednak ten miś był niesamowity, 8/10.
 
Jestem wlasnie po seansie Looper'a. Spodziewalem sie prostego filmu sensacyjnego z podrozami w czasie w tle a tu niespodzianka. Bylo lepiej niz myslalem, a temat potraktowano powazniej niz wskazywalaby to zaowiedz tegoz filmu. Jak dla mnie bardzo dobry:-)
 
Własnie miałem pisać o tym, że kto może niech wyrusza na Loopera i zdaje mi tu relację bo polski producent leci w ch*ja.



Pat Bateman, jesteś już n-tą osobą, która zachwala Loopera, być może mamy do czynienia z filmem roku.



Snabba Cash - szwedzki odpowiednik Pusher, oczywiście zupełnie inny, ale jak to w skandynawskich produkcjach surowy i bardzo dosadny film o świecie handlarzy narkotyków. Naprawdę kawał porządnego kina z przyszłym Robocopem / genialnym Holderemz The Killing w roli głownej7+/10
 
Jak dla mnie Looper i Lawless to dwa najlepsze filmy jakie widzialem w przeciagu ostatnich paru miesiecy. Jesli mialbym jednak ustawiac w kolejnosci to pierwszym byby Lawless...
 
Już dobrze całkiem było z tymi premierami polskimi i widze, ze znowu kicha sie zaczyna robic. 2-3 miesieczne opoznienia, jak mnie to wkur...a niemilosiernie. W szczegolnosci jak nagrzany na jakis film jestem (czyt. Looper i Lawless). W takich chwilach trace skrupuly odnosnie piracenia.
 
@corey, jak zawsze czuwa :]



pojawiła się R5 The Expendables 2 w naprawde dobrej jakości i niezłym audio, więc dla niecierpliwych co w kinie nie byli będzie jak znalazł :]



sample



http://www32.zippyshare.com/v/78978868/file.html
 
Back
Top