Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

dobre by były tytuły z jakimiś ostrzami(miecze, noże i takie tam)


polecam The Yellow Sea/Morze Żółte, tam podstawowym narzędziem są siekiery :]



Ciężko znaleźć jakiś dobry film akcji w ostatnich latach, oczywiśćie wg mnie nic nie przebije Drive. No więc może The Raid, choć nie każdemu się spodoba, być może, w co wątpię, ominąłeś w miarę niezłe Death Sentence czy też Running Scared.



Jest jeszcze The Man From Nowhere z najlepszą sceną walki na noże jaką w życiu widziałem
 
Abraham Lincoln: Vampire Hunter ... oj ostro przegięty i przerysowany jest ten film, jednak jeśli nastawimy się od początku na niezbyt poważną rozrywkę to bardzo dobrze się go ogląda. Amerykance wykazały się niezłym dystansem, bohater narodowy USA i robia sobie z niego jaja, w ogółe film rzuca całkiem nowe światło na wojne secesyjną, ciekaw jestem jakby wyglądało to w Polsce gdyby zrobili film z atakiem smolenskich zombie na lokalna filie NKWD.



Daję 6+/10 i można obejrzeć z piwem w dłoni ...
 
Odgłosy co najmniej jakby ich kataną szlachtował. :D


A Abrahama muszę obadać. Lubię konwencję w filmach Bekmambetowa, a Wanted to jeden z moich ulubionych filmów. Ale widzę, że idzie tragicznie, więc nie wiem czy mi się do końca weekendu ściągnie. :/
 
Welcome to Dongmakgol - film,genialny, piękny, wspaniały, poruszający i skłaniający do refleksji, może i moralizujący ale niesamowicie przyjemny w odbiorze i sprawiający, że w niektórych scenach dostawałem czkawki ze śmiechu. Film o wojnie, z wojną w tle i ukazujący jej bezsens. Na prawdę polecam jeśli chcecie obejrzeć kino na światowym poziomie. 9+/10
 
@Def



wiedziałem, że film historyczny z Adamczykiem i Curusiową w roli głównej nie może się udać :D
 
Polećcie coś z nowości 2012 r. z cyku "Must see it!" . Trochę widziałem, nie wiem , czy mi coś nie umknelo, a godne uwagi, bo przez te pierońskie forum, troche się pogubiłem i zaległości mam.



Dzieki z góry
 
Obejrzałem wczoraj Abraham Lincoln: Łowca Wampirów. Scena z końmi miażdży, Bekmambetow to potrafi odmóżdżacze robić skubaniec.
Choć trochę mnie zawiodło, że w połowie filmu akcja mocno siada i mimo, że się potem rozkręca jeszcze raz to już nie wraca do tego samego poziomu.

Aha, jeśli ktoś oczekuje jakiejkolwiek powagi po tym filmie to sobie może od razu darować. :D
 
Cactus chyba pisał o wersji na dvd ( Luty 2013) więc staram się trafić na wersję z USA wcześniej.
 
Cactus chyba pisał o wersji na dvd ( Luty 2013) więc staram się trafić na wersję z USA wcześniej.


no więc w co starasz się trafić? premiera na BluRay / DVD jest przewidywana na przełomie stycznia i lutego 2013, więc przy dobrych wiatrach w grudniu wyleci jakiś relek typu R5, za którego weźmie się GHunter i będziesz miał wersję z wklejonymi napisami od BIDY czyli wersję dla "ubogich" :-)



Ostatnio "One Day", kurcze, niby jestem poważny facet a szarpnął mnie za serducho ten film, może nie jest to jeszcze poziom Notebooka, ale naprawdę bardzo dobry melodramat 8+/10
 
Kaczka, 2012 rok to biedny rok, więc nic Ci ciekawego nie polecę, dopiero w nadchodzących miesiącach mogą pojawić się jakieś konkretne tytuły. Z blockbusterów niedługo pojawi sie nowy Spiderman, ewentualnie Ted za jakieś 3-4 tygodnie, a pod koniec listopada Killing Them Softly, TDKR i Lawless ...
 
Uprowadzona 2 - Film trzyma wysoki poziom pierwszej części . Trzeba oglądać z lekkim przymrużeniem oka, ale generalnie dobre kino akcji. Warty obejrzenia. 7/10.
 
Seven Pounds 9/10



Bardzo dobry film, momentami wzruszający. Po jego obejrzeniu człowiek nabiera ochoty do życia bo wierzy, że na tym świece może jednak istnieć dobro. Genialna rola Willa Smitha. W dodatku film jest zajebiście nieprzewidywalny i z początku mamy wątki, których nie rozumiemy, potem nam się zaczyna układać jakaś historia i nagle wszystko się zmienia o 180stopni. Polecam na zły humor pod postacią niechęci do wszystkiego.



 
Mi ostatnio przypomniały się filmy Straż Nocna i Straż Dzienna , rosyjskie filmy o wampirach bardzo mi się podobały, a teraz nie ma gdzie ich wyhaczyć ;s
 
Hitch- najlepszy doradca prawdziwego faceta - 7,5/10. Bardzo dobry film,uwielbaim filmy o takiej tematyce no i Eva Mendes robi swoje :) Will Smith dobrze zagrał. Polecam, dobry film.
 
Mort, jak Ty sam stosujesz porady raczej rodem od O'retego i Stilla (tak mi się wydaje :D), a tutaj porady Hitcha do związków są, ale pewnie też pomagaja ;)



Gdyby ktoś znalazł film o podobnej tematyce to prosiłbym o podanie nazwy :)
 
@up



50 First Dates / 50 Pierwszych randek. Możliwe, że już widziałeś. Jeśli nie - na pewno Ci się spodoba.
 
Back
Top