Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Potwierdzam Madagaskar jest juz na torrentach w dobrej jakości, Batman również (da sie przyjemnie obejrzec).



Ogolnie osatanio byłem na Paranormal Activity 4 odrazu mówie iż wczesniejszych czesci nie oglądałem.



Na poczatku wprowadzenie pokazuje co działo sie wcześniej co jest na plus dla tych co niegoladali wczesniejszych czesci (podobno niesa chronologicznie ustawione). Film jak dla mnie sredni , przestraszyłem sie w 1 góra 2 momentach. Chodz niepowiem klimat nawet fajny. Jednym z najwiekszych minusów dla mnie było zakończenie....które wygladało jakby było robione na szybko i bez pomysłu.
 
Premiera DVD The Dark Knight Rises przypada na 28 listopada to co jest teraz na pewno nie nazwałbym "w dobrej jakości" :]
 
Gambit no to ja się kompletnie nie zgadzam co do twojej opinii na temat Killer Joe. Dla mnie ten film jest debilny i bezsensu. Czy chodzi o treść jaką zawierał? Nie. Ale jaką sztuką jest posklejać do siebie kilka chorych scen? Powiesdz mi o czym mówiła fabuła i jaki sens wyniosłeś z tego sensu? Jaki był cel?



Gra aktorska wcale nie była jakaś dobra, od typowe "chewing scenery".
 
@nsk



nie podobał się, Twoja sprawa, dla mnie film niesamowity, widocznie aby coś docenić nie muszę dostrzegać tam sensu :] biję pokłony dla Friedkina, że tak swietnie potrafił odnaleźć się w najcięższym z gatunków, nadal nie mogę wyjść z podziwu jak w takim poważnym, surowym filmie udało mu się upchać tyle świetnego humoru. Ja tam chorych scen jakoś się nie wytsrzegam, całość jest po prostu skrojona pod doroslego widza i pokazuje to czego wymaga historia, bez autocenzury, ale i bez epatowania flakami i cyckami.



Chcesz coś dobitnie jebniętego to zobacz Brązowego królika, film cienki jak flaki z olejem, ale wprowadza nową jakość" do kinematografii :]



Sound Of My Voice - Brit Marling po raz kolejny udowadnia, że jest świetną aktorką i scenarzystką.Film ogląda się z ogromnym niepokojem. Im bliżej końca tym bardziej jesteśmy zakłopotani zaistniałą sytuacją i pomimo wielu niedopowiedzeń, drobnych niedociągnięć jest to niewątpliwie świeże i dobre kino. Jak najbardziej polecam. :-)
 
Obejrrzalem sobie wlasnie Pirania 3DD (wiem troche pozno...). Co za film to masakra :-) Film tak gupi, ze az smieszny. Jak ktos ma, tak zwane, zryte poczucie humoru to film jak najbardziej dla niego :-)
 
Ostatnio nakarmiłem chomika to też kilka filmów zassałem - w tym "Prometeusza" w 720p;)



Z tego co już widziałem i moge polecić to "Dom snów" z Danielem Craigiem. Całkiem ciekawa historia, z mocnym zwrotem akcji. Mi przypadł do gustu, spokojnie 7/10.



Dość długo zabierałem się za "Nietykalnych" jak się okazuje zupełnie niepotrzebnie. Film rewelacyjny. Polecam każdemu. Pełne 9/10 ma u mnie i gwarancje, że kiedyś obejrzę ponownie.



Odnośnie "Prometeusza" - miałem nawet do kina zasuwać, jednak recenzje mnie zniechęciły. I dobrze w sumie. Spodziewałem się kilera a tu miejscami monotonnie, nawet bardzo. W ocenniaczce na filmwebie dałem 7/10 ale możliwe, że obniżę o jedno oczko jak całośc przetrawię. Ogónie spore rozczarowanie.
 
Niezniszczalnych 1 czy 2 jesli jedynke to polecam czesc 2 gdyż jest rewelacyjna :P (akcenty komediowe, role aktorów z poprzednich filmów, ich teksty i zachowania)
 
Obejrzałem właśnie Cabin in the Woods - zajebiste. Aczkolwiek końcówkę da się przewidzieć w 1/4 filmu, ale tak to, zajebiste. :D
 
Wydaje mi się, że mogło chodzić o ten film - http://www.filmweb.pl/film/Nietykalni-2011-583390, a nie o ten - http://www.filmweb.pl/film/Niezniszczalni-2010-311443


T
ytuły podobne i dużo ludzi ludzi myli te filmy, choć tytuł to jedyne co mają wspólnego. :)


Ja oglądałem ostatnio Girl Next Door. Ktoś tu chyba polecał kiedyś. Zmęczył mnie ten film, gra aktorska jest tak słaba, że nie byłem w stanie się wkręcić w historię. 5/10 to maks przez aktorstwo. Ale powstał też "American Crime" na podstawie tej samej historii i tam już dużo lepsza obsada, więc może też obejrzę. No i tego nowego spider mana oglądałem. Szału nie ma, ta sama historia po raz setny opowiedziana, ale do pop cornu można obejrzeć spokojnie.
 
A ja leże chory, więc wczoraj zrobiłem sobie maraton z wszytkimi częściami :







asterix_asterix-obelix2.jpg








Kurde to była bajka. Poezja czysta :D
 
@Mobius



budżetowo i co za tym idzie aktorsko American Crime zjada ekranizację książki Ketchuma, ale jeśli chodzi o samo przedstawienie historii, jej bestialstwa i sadyzmu to AC wygląda przy Girl Next Door jak film dal przedszkolaków :]



Co do nowego Spidermana, jako fan komiksu mogę powiedzieć, ze trn film podobał mi sie zdecydowanie bardziej od filmów Raimiego, po prostu nie nudziłem się na niej i bardzo przyjemnie się oglądało 7+/10
 
Cóż, nie widzialem jeszcze AC, więc nie mogę się wypowiedzieć jak wypada w porównaniu z GND, ale ten drugi jakoś specjalnie szokujący dla mnie nie był. Ale to pewnie ja mam zrytą banię po prostu. :D
 
Macie racje zle przeczytałem :P.



Co do Spidermana zgadzam sie z opinią Gambita nowy "swiat" był ciekawszy. Mam nadzieje że bedzie kontynuacja. Ogolnie aktorka która grała Gwen przypadła mi do gustu.
 
No ja spojrzałem, ale nie zostałem na wieki. :) Z takich niekoniecznie seksbomb z pierwszej ligi hollywoodu to zdecydowanie wolę Evę Green. Ta to ma oczyska dopiero i to jedne i drugie. :D
 
"Here comes the boom" jest na isohuncie i extratorrencie (camvid "resistance"), przy czym na isohuncie standardowo uwaga na spakowane rarem fejki. Kiepski cam, ale z ciekawości przejrzałem. W sumie to jest to czego można było się spodziewać tj. taka sztampowa familijna komedyjka, ciekawostką jest że głównego badass - przeciwnika gra Krzysztof Soszynski, ale przemianowali go na "Ken Dietrich" :) Dużą rolę ma Bas Rutten, pojawia sie też Joe Rogan... także dla takich ciekawostek można obejrzeć, bo sam film szału nie robi. W sumie co ciekawe walki pokazane bardziej realistycznie niż w Warriorze, gdzie było przegięcie w stronę mortal kombat - tutaj tego nie ma, ale wiadomo jest więcej błaznowania. No i na koniec jest akcent dla fanów rampage'a :)
 
na isohuunciue można ogarnąć komentarze pod torrentem i często udaje się ominąć fakea. rary w ogóle w gre nie wchodza
 
Dokładnie, tak tylko ostrzegam że trzeba sprawdzić - jak ktoś nie wie to może się naciąć. Dlatego ostatnio wolę extratorrenta, tam są bardziej sprawdzone torrenty.
 
Ja tam wszystko ściągam z torrentz.eu i dawno nie trafiłem na jakiegoś fake, to już nie czasy gdy człowiek eksperymentował z osiołkiem :]



A jak ktoś siedzi w temacie to korzysta z prywatnych trackerów np. jak jest okazja to trzeba chwalić polskie PS :-)



Dzisiaj obejrzałem Inbred - gdyby Brytyjczycy nakrecili Wrong Turn w jego szczytowej formie - wygladalby wlasnie tak 7,5/10.



 
Back
Top