Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Abraham Lincoln - Łowca Wampirów - gitara ! Sporo akcji, fajne powiązania z historią, 8/10.
 
Ktoś może wie dlaczego Nietykalnych nie ma na DVD i kiedy będą bo nie mogę info znaleźć ? Trochę to dziwne zważywszy na bardzo duży sukces tego filmu w naszym kraju
 
"Jesteś Bogiem" obejrzałem i nie wiem gdzie domagać się zadośćuczynienia za stracony czas i zwrotu pieniędzy za bilet.
 
http://merlin.pl/Nietykalni_Olivier-Nakache-Eric-Toledano/browse/product/2,1163446.html?utm_source=22_10_2012_mo_duzy&utm_medium=mailing_merlin&utm_term=Nietykalni_-_Olivier_Nakache_Eric_Toledano&utm_content=pic&utm_campaign=filmy#fullinfo
 
Jak ktoś chce się odmóżdżyć to polecam White Chicks, komedia świetna, osmiałem się jak cholera :-)
 
dopiero w maju w USA :/ hm i Ben Kignsley gra, czekam z niecierpliwością



PS



Ktoś widział "Księdza 3D" ?
 
polecam fanom anime "darker than black", obie serie plus ova`ki. zajebiscie klimatyczne i duzo krwi
 
heh Gaara ma BK-201 w avku :-)



swego czasu miałem ogromne parcie na anime i DtB było jednym z moich ulubionych, więc moge potiwerdzić, że kolega wyzej zna się na rzeczy :]
 
@Gambit - Co ciekawe żadna z postaci nie nazywa się Ash, więc raczej nie jest to remake :-)


Dziwne, że debiutant dostał taki film, chociaż trailer nie wygląda najgorzej. A tutaj ostatnie dzieło Pana od "Evil Dead" 2012
 
A ja jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony do nowego Evil Dead po tym zwiastunie. Horror w starym stylu. Jeżeli do tego bedzie montaż i muzyka podobne jak w trailerze, to może być naprawdę dobrze.
 
W starym stylu?? Dziwne bo mi się ten trailer właśnie kojarzy z najnowszymi "dziełami" będącymi połączeniem teledysku z mtv z piłą i to wcale nie pierwszą, która była nawet całkiem znośna. I jeszcze ta banda nastolatków w obsadzie. No jakoś nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że coś dobrego z tego wyjdzie. Nawet Campbell nie chciał w tym grać. :D
 
Saimi nad tym czuwa więc może nie będzie tak źle. Mi trailer tez przypomina raczej współczesne horrory. Niestety klimatu Evil Dead się po prostu nie da powtórzyć. Wydaje mi się,że film będzie całkiem,ale obawiam się,że szybko o nim zapomnimy. Swoją drogą - Martwe Zło to pierwszy film którego się bałem :) Dla mnie klasyka i świętość,nawet przez większość czasu miałem Asha w avatarze ;]
 
Nawet się człowiek nie obejrzał a tu już Wrong Turn 5 :D



Pierwsza część to jeden z moich ulubionych filmów - dobra relaizacja, świetny klimat. 2 i 3 były kosmicznie żenujące. 4 dawała rade jako odmóżdżacz,zobaczymy co nam zaproponuje 5 ;]
 
@raphaólius



wspomniałem o tym filmie na poprzedniej stronie, mi podszedł bardzo dobrze, milosnikom slasherow na pewno się spodoba :]



Co do Evil Dead, to chatka wygląda jakby żywcem wyjęta z Cabin in the Woods, nie wiem w którą stronę pójdą twórcy ED, ale jeśli zrobią typowy amerykański slasher to cienko to widzę, a po trailerze tak wygląda ...
 
Back
Top