Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

The Cabin in the Woods - Dafuq i've just seen ??? Na to czekałem, film ryje beret, ostatnie minuty to konkretna zabawa gatunkiem, człowiek ma banana na twarzy, szczęka opada na zimię często i zastanawia się jak bardzo wodze wyobraźni popuścili twórcy. Dla mnie 8+/10, jednak trzeba zrozumieć, że • Dom w głębi lasu • nie straszy ani przez moment, nie o to jednak jego twórcom chodziło. Goddard i Whedon dają tak upragniony powiew świeżości do tematu slashera, który od momentu kiedy Jason Voorhees zaczął mordować nastolatki nad jeziorem Crystal Lake stoi w miejscu. Ten film to nie tylko beztroska zabawa, ale też produkcja dla gatunku bardzo ważna. Dla fanów jest też wiele smaczków, cytatów i odniesienia do innych tego typu produkcji jest mnóstwo. Jeszcze raz polecam.
 
@ madafaka



Możesz wyjaśnić jaka jest różnica między R5 a wydaniem DVD? O co chodzi i dlaczego jest wydawane wcześniej?
 
http://worekpomyslow.pl/porady/hobby-gry-i-zabawki/gry-komputerowe-internetowe-wideo/typy-filmow-dvdrip-dvdscr-scr-cam-tvrip-ts-tc-1190
 
Właśnie wróciłem z kina, jednak wybrałem Bourne'a. Daje 7/10 przy mocnych 8/10 dla poprzednich części.
 
No patrzę właśnie na oceny i komentarze. Film dla mnie spoko choć pozostawił niedosyt - chciałbym zobaczyc co będzie dalej;)
 
" In to the wild" również polecam, film oparty na faktach, co sprawia, że jeszcze fajniej się go ogląda.
 
Oglądał ktoś "Czarnobyl. Reaktor Strachu" ? Warte ściągania, czy szkoda zachodu ??


Po trailerze widze, że kolejny slasher na "jedno kopyto". Zgaduje, że grupka młodych Amerykanów jedzie w tajemnicze miejsce (w tym wypadku padło na Czarnobyl / Prypeć) w którym mieszkają zmutowane potwory. Monstra zabijają każdego po kolei i przeżyje tylko laska która sie nie ruchała.



Coś w ten deseń? Zostało mi ostatnie 1,5gb na chomiku i nie wiem czy warto ściągać
 
Ło matko! Nowy Batman miazga!!!



Zostałem normalnie zmiażdzony, podskakiwałem podniecałem się jak dziecko, a na każdej scenie z Bane'em miałem niesamowite ciarki na ciele!



Muzyka, klimat, fabuła, akcja, efekty specjalne, gra aktorska wszystko moim zdaniem jest znakomite!



10/10 Polecam!
 
Jeśli ktoś lubi filmy psycholgiczne to mogę polecić film "Stay", w którym występują Ewan McGregor, Ryan Gosling i Naomi Watts, a z filmów Sci-fi polecam Frequency (Dennis Quaid i Jim Caviezel) i jeden z moich ulubionych filmów "Gattaca" (Jude Law, Ethan Hawke, Uma Thurman)
 
Czarnobyl to straszne gówno. Z kim bym o tym filmie nie gadał to mówi, że takie ścierwo, że szok. Z tego co ostatnio oglądałem to polecam Raid, dość dobry film, trochę bajerka ale to film akcji i Pozdrowienia z Paryża też film akcji i też dość dobrze skręcony.
 
W ciagu ostatnich dni ogladalem Batmana - The Dark Knight Rises i spelnil moje oczekiwania swietnie konczac cala trylogie, natomiast niestety dalem sie nabrac Cabin in the woods bo juz od baaaardzo dawna nie ogladalem zadnego horroru a tym bardziej takiego ktory by mi sie spodobal ze wzgledu na to ze wszystkie sa bardzo podobne, nudne i przewidywalne. Przeczytalem ze ten ma byc zupelnie inny i byl polecany na pewnym portalu. Wyszlo jak zwykle mimo ze faktycznie roznil sie od reszty ale dla mnie totalna klapa takze szczerze odradzam. Widze ze nawet kilka postow wczesniej Gambit bardzo polecal ale niestety do mnie ten film zupelnie nie przemawia i nie odnalazlem z nim wymienionych smaczkow itd. Moze dlatego ze nie jestem sympatykiem gatunku ale poprostu liczylem na cos zupelnie innego i sie zawiodlem.
 
The.Cabin.In.The.Woods



póki co same wersje hard subów koreańskich lub przyciętych filmów żeby nie było widać napisów
 
Nie ma ani jednej wersji, którą by można sobie oglądnąć? To jest film na który czekam najbardziej w tym roku i strasznie bym sobie już go oglądnął.
 
Yoshihiro --- czyli Bourna warto? bo został mi ostatni darmowy bilet do kina i z ziomkami się zastanawiamy na co iść, i właśnie padło na Bourna, ale słuszałem opinie, że gówniany
 
Cabin in the Woods... Niestety zawodzi. Daje 6/10, ale to tylko ze względu na ostatnie 25 minut filmu, któe jest dosyć oryginalne. Inaczej byłoby jeszcze niżej. Po dość ciekawym i intrygującym początku, dostajemy taką tandetną i oklepaną papkę, ze szkoda gadać. Aż się dziwię, ze scenariusz pisała dorosła osoba, a nie 13 latek. Typowe, schematyczne amerykańskie ekhem "kino". Aha i to nie jest horror, tylko przygodowy/fantasy.
 
Back
Top