Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

I Spit on Your Grave (2011) (pol. Bez Litości)


Film dobry, choc pierwowzór z 1978 odrobine lepszy. Dość realistyczna i szokująca scena gwałtu. Tortury również drastyczne. W skali brutalności można śmiało wrzucić do koszyka z "Martyrs" i "L'interieur"
 
Dość realistyczna i szokująca scena gwałtu. Tortury również drastyczne. W skali brutalności można śmiało wrzucić do koszyka z "Martyrs" i "L'interieur"


Mowa w tych zdaniach o pierwowzorze, czy przeróbce z 2011? Widziałem tylko ten drugi i jest niezły, ale nie ma żadnych szokujących scen gwałtu, dlatego pytam. :P



I dla mnie druga połowa lepsza.
 
chodziło mi o wersję z 2011 i gwałt zbiorowy na głownej bohaterce. Może nie jest on tak drastyczny jak ten na Monice Belluci w "Irreversible" ale mnie mimo wszystko troche zniesmaczył. Może dlatego, że akurat pod tym względem jestem przewrazliwiony :)
 
Wiecie moze gdzie obejrze Californication online bez wysylania tych sms-ow, calkowicie darmowo?
 
na iitv jest wlasnie platne. Wysylaja esy i za kazdy z nich trzeba placic ponad 4 ziko
 
http://zalukaj.tv/polecony,1369685/



na tej stronie masz chyba z 50 najpopularniejszych seriali bez limitu i całkiem sporą baze filmów też bez limitów.
 
odnosnie nietykalnych:



banalny do przesady.... wysokie noty wynikaja chyba tyko z "mody" na Nietykalnych, porownywalnej do tej na "kultowe" i "dizajnerskie" w mojej opinii to tylko sprawnie skrojona i zagrana trywialna historia NIC nie wnoszaca do kiematografi
 
http://www.kinomaniak.tv/film/Dwaj-detektywi/5276



Dawno się tak nie uśmiałem. Flip i Flap rulez.
 
właśnie kino nas przzwyczaiło do takich "nietypowych" sytuacji, a życie takie trywialne :P



na iiTV ja zawsze oglądam za darmo na pozostałych hostingach 1 odcinek restart itd....



a wczoraj obejrzałam "Combat Girl. Krew i honor" fajny nawet o laskach wśród neonazistów niemieckich...
 
A ja dzisiaj obejrzałem tego Batmana, wiem, że trochę z opóźnieniem, ale lepiej późno niż wcale;)



Co do filmu był całkiem niezły, niekiedy powiewało nudą,ale postawiłbym ocenę 7/10.
 
Kiedyś broniłem osób oglądających filmy z lektorem, teraz bym tego nie potrafił zrobić. W ten sposób oglądam tylko komedie teraz. Traci się z pewnością wiele , umyka sporo kultowych kwestii, a teraz cały czas mam w głowie tę kwestię:
 
Gambit pytał wcześniej o Hunger Games, mam nadzięję , że się nie zdecydowałeś na seans. ja niestety, zwiedziony wysokimi notami na imdb, obejrzałem właśnie chyba nagorszy film w tym roku :) omijać szerokim łukiem!
 
"In Time" 6,5/10 bo pomysł świetny ale wykonanie mogłoby być na 9/10 lecz mimo wszystko Polecam.
 
The Last Castle. Film o więzieniu wojskowym, w którym został osadzony generał, po jego przyjeździe wiele rzeczy ulega zmianie. Oglądałem sporo filmów o tematyce więziennej, ale takiej rozkminy jeszcze nie widziałem.
 
Ludzka stonoga 2 (2011)



Potężnie ryje czerep! Widziałem wiele chorych filmów, ale ten przebił wszystko. Pierwsza część to przy tym wieczorynka. Nie poleciłbym nawet najwiekszemu wrogowi, bo to kurwa przegięcie. Usuwam go z kompa i nigdy więcej nie chce o nim słyszeć.
 
Ludzka stonoga 2 i Srpski film < Trylogia August Underground :P



Ogólnie Serbski i stonoga to filmy rozrywkowe.
 
widziałem, widzialem..ale w moim odczuciu chyba "Stonoga 2" gorsza. Te wszystkie "Salo" "Man Behind the Sun" itp tez sie chowają.
Ja nie czaje jak mozna kręcić takie filmy,a grać w nich to juz w ogole. I sie później ludzie dziwią, że ni stąd ni zowąd pojawiają sie jacyś maniacy z Dnietropetrowska
 
Która wersja lepsza ?











34oqasp.jpg




a tak poważnie, Human Centipede II miał szokować i cel osiągnął, a jedyne co w tym filmie było dobre to ten psychol i jego teksty typu 'yyyeeeee', 'uuuoooo', 'hhhhrrrhh' :]
 
Back
Top