Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Biorąc pod uwagę,że jest ich nie zawiele, to tak, ale mi aż tak bardzo się nie podobał:) Obejrzałem i zapomniałem.



Ostatni film który oglądałem to Any Given Sunday(Męska Gra) z Pacino w roli trenera drużyny Futbolu Amerykańskiego. Całkiem,choć myślałem,że będzie lepiej:) Dziś zabieram się za kolejne postapokaliptyczne kino - Zagłada.
 
@Yagiel



Jeśli chodzi Ci o Resident Evil, to zwróć uwagę, jak twórcy starają się za wszelką cenę nie pokazać cycków Jovovich. :-)
 
Nie RE :) Po jedynce w sumie nic ciekawego nie zrobili:) A ostatnia czesc to juz calkowity przerost formy nad trescia:) Choc teraz mam ochote obejrzec wszytkie od poczatku:) No moze od dwójki, bo 1 znam na pamięć:)
 
Obejrzałem ten cały wychwalany "Raid" i po za kilkoma niezłymi scenami walki i kategorią M 18+ to nic w tym filmie nie widzę ciekawego. Przeciętny, jak chcę oglądać dobre walki to włączam MMA, a nie latających po ścianach azjatów. 4/10
 
Bourne bez Bournea? Ciekaw jestem co z tego wyjdzie. Trylogia była znakomita.
 
"Straż nocna" zła ?! nie zgadzam się :-) Mi sie bardzo podobała, "dzienna" już mniej, ale ogólnie to oba są bardzo dobre... jeśli sie czytało cały cykl Siergieja Łukianienki Ночной дозор to trochę się dziwnie ogląda, bo jest dużo zmian, ale i tak Rosjanie się postarali. I grają najlepsi rosyjscy aktorzy :P
 
ten trailer bourn'a zniszczył! obsada aktorska wyśmienita, nawet brak głównego bohatera serii nie popsuje tego widowiska
 
Nigdy w życiu, Bourne bez Damona to nie to samo, po obejrzeniu trylogi ciężko się będzie przyzwyczaić. Pewnie i tak nie będzie taki dobry jak któraś poprzednia część.
 
haha,a ja żadnej części nie widzałem i nawet nie wiem ocb :D



Obejrzałem Zagładę(Right at Your Door) - omijać bo z nudów się za****ć idzie
 
MV5BMTYyOTQ4MDE2MV5BMl5BanBnXkFtZTcwOTE0MTgwNw@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg




5/10 - mocno średni, ale jakoś obejrzałem
 
fajnie, ze puszczą od Z a nie, że trzeba przetrwac pierwszych blisko 200 odcinków zwykłego DB, żeby przjesc do klasyki
 
No mi sie nie udało przetwać zwykłego :) Aczkolwiek chce nadrobić częśc kiedy Songo spotyka się z ojcem Piccolo,zabija go i walczy w turnieju z synem. Może wie ktoś od którego to odcinka?:)
 
Ludzie ten obrazek to kicha i jest od jakiegoś czasu na necie, a TVN żadnego Dragon Balla nie będzie puszczał :[



Co do Bourne Legacy, wygąda, że początek rozgrywa się równolegle do przygód Bournea, myślę, że brak Damona to żadna strata bo film to zupełnie inna historia tylko koncept ten sam. Siłą trylogi był realizm i tu ma być podobnie choć ta akcja ze zjazdem motorem po poręczy trochę mnie przeraziła ...
 
no i dupa,zniszczyłes mi dzieciństwo

TVN7: Oficjalne stanowisko w sprawie powrotu "Dragon Ball"



• Kochani, odnośnie Dragon Balla, na obecną chwilę nie przewidujemy emisji. Jeśli tylko będzie taka okazja i będziemy mogli go Wam wyświetlić, na pewno dowiecie się o tym TUTAJ OFICJALNIE :) pozdrawiamy autorów wirali z plotką! •
 
@kaczka41







Ale masz dzieci , możesz im puszczać i przy okazji conieco obejrzeć :D Zetka jest najlepsza , ale jeżeli chcesz wiedzieć ocb. To trzeba zacząć od zwykłego DB , które na początku jest bardzo dziecinne ;)
 
Project X - film niezły, impreza fajna, ale niech się amerykanie uczą od brytoli np. Skins. Taki film w sam raz prz piwku ... szkoda, że nie miałem żadnego pod ręką. OST już "kupiony" 48 piosenek, które na trzeźwo ciężko się słucha ... ale gdy już zajdzie słońce ...



Takie 6+/10
 
Aj tam kaczka, nie udawaj aż tak dorosłego :P. Moze warto w zyciu nagiąć jakieś swoje zasady :D
 
Back
Top