Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Niektórzy widać za mało mają kontaktu z kobietami bo się podnieca jak małe dzieci.







tez zauwazylem, ze kobiety na "meskich" forach wzbudzaja u czytajacych emocje na miare tych, które odczuwa pedofil w Smyku :-)
 
Ostatnio obejrzane :



The Beaver, dziwny film z Melem Gibsonem. Nie oceniałbym go, ale jakoś tam oddziaływuje na emocje.



Z Takich filmów mniej znanych, które zrobiły na mnie wrażenie :



Into The Wild



Alpha Dog



Monster



Lincz



Od słów do śmierci



Zapewniam, że przy żadnym się nie będziecie nudzić. Jak mi się jeszcze coś przypomni to dopisze.
 
Avengers - fabuła średnia, ale znośna; efekty dobre, momentami bardzo dobre. Taki film typowo do kina dla relaksu.



Z filmów, które wymienił Uefo, bardzo polecam "Into The Wild", jeśli oczywiście lubicie dramaty. Dodaje trochę smaczku też to, że film jest oparty na faktach.



Oczywiście "Monster" też kozacki.
 
@up



Nie będziesz się nudzić, no i kasa za bilet się zwróci. :) Dodam jeszcze, że efekt 3D jest momentami faktycznie odczuwalny.
 
21 Jump street oglądałem ostatnio. Mega brechta, polecam naprawdę. I nie wiedziałem że ten koleś ze Step Upa i innych romansideł tak dobrze w komedii się sprawdzi.
 
"Straż Nocna" i "Watchmen: Strażnicy" to najgrosze filmy jak widziałem w kinie, autentycznie miałem ochotę wyjść...



Polecam gorąco jak ktoś nie widział: "Dziewczyna z tatuażem" i "Nietykalni"



"Raid" KUPIŁEM ale są w tle azjatyckie krzaczki i chyba poczekam na lepszą wersję



Z kolei na warsztacie mam takie tytuły: Inside Job, Mr.Nobody, Terminator Ocalenie, Social Network, Niepokonani, Wyspa Tajemnic, Rango, Bracia Kliczko, Super 8, Trzech Muszkieterów, Special Forces <- co byście polecili bo zalegają i zalegają, a nie lubię wyrzucać jak już KUPIĘ :D
 
@DoozyAndGrooby

Moim zdaniem :
Inside Job, Mr Nobody, Wyspa tajemnic. Reszta przęcietna, może być na długie wieczory.
Osobiście lubie wojenne, wiec mimo powszechnej średniej opinii "Terytorium wroga" również polece :)
 
Ok to postaram się na dniach sprawdzić Wyspę...tymczasem przed chwilą obejrzałem polecany "21 Jump Street" i również polecam, pompę miałem przez cały film prawie, śmiejesz się z jednego żartu i w ciągu chwili dobijają Cię drugim żartem...takie combo;] Warto obejrzeć tymbardziej, że w kinach u Nas od 13.07 dopiero.
 
Tak zachwalacie 21 Jump Street, więc i ja się skusiłem. Wśród typowych amerykańskich komedyjek nawet ciekawa pozycja, parę razy uśmiech zagościł na mojej twarzy, więc nie jest źle.
Daję 6+/10 ... + za Ellie Kemper w roli nauczycielki chemii :]
 
Alpha Dog też ujdzie bardzo fajnie mi się oglądało.



W piątek premiera Prometeusza w UK, Norwegii i reszcie państw Europejskich, tylko u nas ten kurwidołek i przez Euro przesuneli, więc jak ktoś obejrzy to zdajcie relacje.
 
@Gambit - nie ma sprawy, ale myślę że przeczekam weekendowe tłumy z popcornem i colą i wybiorę się "dopiero"w poniedziałek.
 
@Doozy polecam Ci jeszcze Niepokonanych! O ile to jest to (ang. The Way Back).. Oparty na faktach - głównym bohaterem jest Polak..
 
Pain trzy posty wyżej :D



Śmiechawa od początku do konca-z czego slyszalem reszta sali też była b.zadowolona :D



Myśle że warto pójsc bo jednak to nie to samo co przed kompem.



Np.Machete oglądałem z wypiekami na twarzy (i chciałem wstać i krzyknąć ''Najlepszy film EVER''!! :P ) a juz na kompie nie to samo.
 
Back
Top