Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.


Pa tu, jacy eksperci! Teraz to ja wiem i bez oglądania, że to musi być zajebisty film! :beczka:

1674040637564.png
 
Bielmo nie jest takie złe. Patrząc na reżysera, obsadę i ciekawy temat jednak trochę rozczarowuje. Klimat, uniejscowienie akcji i gra aktorska (Melling zwłaszcza) bardzo na plus. Samo rozwiązanie zagadki i ogólnie tropy i wskazówki prowadzące do tego trochę kuleją. Moja ocena 6/10
A i jak na nowoczesną produkcję muszę ostrzec, że film nie jest wcale różnorodny, postępowy i inkluzywny jeśi chodzi o obsadę i poruszane tematy.
:roberteyeblinking:
 
Czy napisałem że nie obejrzę? :stevecarell:
Nigdy się nie sugerowałem opinią innych co do filmów, zawsze wole sam sprawdzić i ocenić po seansie:kis:
Jajówa zjedzona kreatyniarzu?
Srutu tutu majtki z drutu. Oceniasz filmy po serduszkach, gwiazdeczkach i cipeczkach na twitterze :tease:
 

Bardzo dobry, można śmiało iść do kina.
Ostatnio na WP była jakaś recenzja,z ciekawości przeczytałem

 
Ostatnio na WP była jakaś recenzja,z ciekawości przeczytałem

Kogo obchodzi jakieś wp i ich recenzje. Na imdb 7,5/10 na 20k głosów więc sporo ludzi odbiera ten film inaczej niż jakiś cwel z wp :fjedzia:
 

Koreańskie kino, komediowe sci-fi, dobre efekty i muzyka.
Fabuła trochę chaotyczna, straszny miks zrobili, jakby do filmu Przyczajony tygrys, ukryty smok, wrzucić podróże w czasie i roboty, ciągnie się prawie 2.5h, ale ciągle jest akcja więc szybko zleciało.
Ja lubiłem azjatyckie bajki gdzie latają w powietrzu i biją się mieczami, dla mnie może być.
 
Archiwum/Archive [2020] na Netflix - dobry scifi, w klimacie Ex Machiny. Jak ktoś lubi klimat sci-fi bez laserów i statków kosmicznych to powinien się zainteresować. Bo sama historia choć dość prosta to dobrze zagrana, scenariusz też sensowny i zakończenie nie uwłaczające inteligencji widza. Na plus też świetna scenografia i ujęcia.
 
Back
Top