Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@ninja

Podobno nowa główna gwiazda gladiatora 2 :juanlaugh:


Pamiętam że ktoś tu dał newsa. I wtedy już napisałem że czekam na tą obsadę Holly. Zero zaskoczenia jak zwykle.


1673120430895.png



Zajebiste symboliczne zdjęcie

1673120982832.png
 
Last edited:
O tak, jeden z moich ulubionych spaghetti i ulubionych dialogów z spagów.

View attachment 53457
W rzeczywistości jakoś nie byli tacy wygadani :mamed:
Pytanie za 100 pkt. Da się to oglądać? Czy na końcu przychodzi mężczyzna, ratuje je i tłumaczy dlaczego nie powinno się włazić na maszty? Bo jak nie to nie oglądam :beczka:
 
Mega kanał faceta , który jest fanatykiem dawnych lat. Gość poleciał do Dortmundu i stał 4 godziny w kolejce by zbić pione JVD. Ogólnie jego cały kanał opiera się na koksach z dawnych lat. W tych czasach tym bardziej warto obadac co poleca by nie oglądać obecnych przegrywów Holly.

 
Mega kanał faceta , który jest fanatykiem dawnych lat. Gość poleciał do Dortmundu i stał 4 godziny w kolejce by zbić pione JVD. Ogólnie jego cały kanał opiera się na koksach z dawnych lat. W tych czasach tym bardziej warto obadac co poleca by nie oglądać obecnych przegrywów Holly.


Facet co stoi 4 godziny w kolejce żeby pomacać innego faceta jak podniecona gimnazjalistka? Testosteron i męstwo aż kipią! :robbie:
 

obejrzane, wizualnie super, ciezko nie docenic tego co stworzyli bo masa pracy musialabyc wlozona zeby to odpierdolic. Muzyka troche bida w porownaniu do jedynki, czuc mocno brak Hornera... Spierdolili to scenariuszowo, stawiajac na rodzine i zemste lepiej mozna bylo to rozegrac i to duzo - czuc ze robia telenowele z tego. Trzeba przyznac ze akcja toczy sie caly czas sa ze dwa, trzy momenty przynudzajace ale ogolnie jest dobrze. Jedynka byla takim wow, dwojka juz nie jest.. wiadomo.
 
X wleciał a HBO Max, amoralna dawka cudownie obscenicznego kina łącząca oldschoolowy hołd z dreszczykiem współczesnego horroru. Warto w chuj.
Jest też prequel do tego filmu "Pearl". Podobno całkiem dobry, ale jeszcze nie widziałem.
 
Pearl podobał mi się bardziej, bo to już jednak nie jest taki slasher jak X, a bardziej krwawa historia popadnia w szaleństwo + świetna Mia.
Mam teraz sporo wolnego czasu, jakie filmy być polecił z ostatnich lat? Mogą być właśnie tego typu klimaty, X mi się podobał.
 




Ogólnie obejrzałem https://www.filmweb.pl/film/Hellraiser-2022-10014838

Film jako taki, można by powiedzieć, że jedna z lepszych części, ale.... główna bohaterka jest po prostu nijaka, zrobiona na aktualne schematy, nudne aż do bólu tj. silna "niezależna" kobieta, feministka, która zjadła wszystkie rozumy itp itd. Ogólnie przez cały film jej wybory, są idiotyczne i często samolubne. Na sam koniec niby dostaje "karę", ale całość wygląda jakby po prostu miała wywalone i wszystkie złe rzeczy ją omijały. Gdyby nie nijaka główna bohaterka film oceniłbym wyżej, jednak jej zachowanie, brak logiki w działaniu, sprawiły, że ciężko było jej dopingować w naprawieniu sytuacji, której stałą się przyczyną.
 
Mogę polecić POLSKI film, co jest wręcz dziwne, bo na prawde da się go oglądać, ciekawie poprowadzony.
 
Podobno świetny, ktoś potwierdzi?

Fajny, ale że świetny, to chyba nie. Sporo się dzieje, dzieciaki się nie nudzą. Ale bez totalnego chaosu i bezsensu jak w niektórych produkcjach. No i dodatkowy punkt za postać tego psa
 
Wypierdalać do tematu o serialach ;)

A tak na marginesie - dwa dni temu pojawił się pierwszy odcinek na Paramount+ i zastanawia mnie dlaczego to jeszcze nie jeździ po torrach, bo z VPN-enem nie chce mi się bawić. Wiesz coś?
Nie mam pojecia :fjedzia:
 
Back
Top