Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Najlepsze jest to, że ja jakimś cudem mogę to nadal oglądać, nawet jak się wyloguje. :-)
Ale dobra, czeba usunąć w takim razie.
 
Madzer, D&G, pytanie do waszych postów z poprzedniej strony, jesteście pewni że to Pacułą się Najman zaopiekował? (oczywiście jak na przyjaciela przystało...). Bo zawsze się zastanawiałem o którą kobiete chodziło. :)
 
@Michal


Film o Salecie ("Bokser") plus lektura kilku internetowych źródeł utwierdziła mnie w przekonaniu, że to na pewno o Pacułę chodzi.


Przy okazji - witam imiennika :-)
 
@up witam :)



Chyba jednak nie o Pacułę chodziło tylko o tą babeczkę Ewa Byzdra-Saleta , tak swoją drogą dobrze, że to nie Pacuła bo ją lubię, zwłaszcza jak opowiada o wibratorach itp. w polsat cafe. :)
 
Witam, szukam podobnych filmów do tych.

Warrior
Undisputed 1,2,3
Locked Down
Ong Bank - wszystkie części
Blood And Bone
Podziemny Krąg

Podawajcie jakieś fajne i dobre filmy o tematyce podanej wyżej.
 
Ponoć Fighter , to b.słaby film , nudny jak flaki z olejem. Słyszałem tak od kumpla , który jest fanem sztuk walki. Prawda to? Warrior mi się spodobał akurat. Never Back Down'y też dobre filmy (szczególnie 1)
 
Fighter to zajebisty film z genialną wręcz rolą Bale, jedank to jest dramat z boksem w tle więc możliwe, że pasjonatom sztuk walki będzie mało
 
Te Never Back Downy, fightingi itp nie moga się równać z Fighterem. To nier jest film typu "2 miesiące i jestem mistrzem" tylko faktycznie opowiada pewną historię.
 
Fighter mega!!! Rola Bale jak ktoś wspominał wyżej mistrzostwo, ale Marek też poezja! a Never Back Downy to ostra bajka i totalne gówno.
 
Hubii kolega widocznie się nie zna, bo Fighter to świetny film. Jak już ktoś napisał Bale jak zwykle genialny
 
Co do Fightera.. Jak zwykle mam problemy z netem w telefonie i google mi nie działają, ktoś pamięta w jakich wagach walczyli w filmie Bale i Marek Łolberg? :)
 
Dragon Eyes - super, taki powrót do lat 90 troche :) Mistrz i uczeń oraz dużo kopaninki :) Hendo i Gilbert powinni częściej wystepować w filmach :D
 
właśnie wróciłem z kina z filmu American Reunion - American Pie: Zjazd Absolwentów. Fajny film, pojawiają się wszystkie postacie z 3 pierwszych części. Co najważniejsze żarty w starym stylu nie są odgrzewanym kotletem tylko czymś naprawdę bawiącym. Polecam wszystkim, którym podobały się 3 pierwsze części.
 
Od dawna szukam aby obejrzeć , ale wszędzie jest w jakości beznadziejnej w roz. CAM i napisy. Napisy przeboleję , jakości nie ;)



Film Nietykalni - spodziewałem się większej dawki humoru, jako , że to miała być komedia i na niektórych stronach jest wspominany dramat. Więc pod tym kątem daję 7/10. Ciekawy film :)
 
HubiSSJ3 w sumie za kino zapłaciłem nie wiele cos kolo 15 zł a film napawdę wart obejrzenia. A przy okazji dali reklame filmu Dyktator w którym główną rolę gra Sacha Baron Cohen. Reklamy tego filmu trwały z 3 minuty a cale kino płakało ze śmiechu. premiera ma być w maju
 
Taa , żeby w mojej miejscowości pokazywali coś w kinie poza jakimiś bajkami częściej niż raz na 2 tygodnie... Trochę offtop , ale jak ktoś znajdzie w lepszej jakości prosiłbym o podrzucenie.







Wiedźmin - Jak można tak świetną książkę zepsuć tak beznadziejnym filmem? Gra jest świetna , jedna z lepszych w jakie grałem , ale ten film to tragedia. "Animacje" zaklęć tragiczne. Ogółem cały film słabiutki. 3+/10
 
Back
Top