Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ja oglądałem, jak kolega wyżej - do Infinity War nie ma podjazdu żadnego. Jak to można było tak spierdolić to ciężko uwierzyć.
 
Nie no, tragedii nie ma, ale to powrót do Marvelovskich spierdolin o superbohaterach, nakręconych na jedno kopyto. NIC w tym filmie nie zaskakuje, wszystko już było, niczym się nie wyróżnia. Nawet Brolinowi nie dali nic "zagrać" w tej produkcji, był kolejną wydmuszką czarnego charakteru z innych filmów.
 
Jestem po seansie. Tak bezspoilerowo: film warto obejrzeć, jest całkiem niezły, po prostu Infinity War dojebało tak do pieca, że ciężko było dalej jechać na takiej temperaturze. Ludzie myśleli, że to będzie jeszcze lepsze, sam tak myślałem. Albo taką miałem nadzieję. Czy film sprostał moim wymaganiom? Nie. Czy warto obejrzeć film? Myślę, że tak.
Po prostu IW zawiesiło tak wysoko poprzeczkę wybuchową mieszanką różnych bohaterów i ich interakcjami i przede wszystkim cliffhangerem na koniec. I teraz jak widzisz fajne sceny z miksem bohaterów to jednak masz już wrażenie, że e to już było.
Całkiem fajne zamknięcie wątków Iron Mana i Capa choć osobiście myślałem/wolałem by odbyło się to na odwrót.
Podobało mi się to, że Capitan Marvel nie miała za wiele czasu w filmie, pojawiała się kiedy musiała i tyle. A scena zjednoczonych macic... niepotrzebna, głównie ze względu że zaszkodzi samemu filmowi, bo znowu będzie oburzenie że wpychają nam feminizm wszędzie itp, wystarczyło dać tam samą Carol i niech się przedziera. W filmie za dużo nie działa a jest potężna i to by dla mnie grało, a tak powiało niepotrzebnym kiczem.
 
Pomyśleć, że gdy w kinach było Pulp Fiction, które właśnie obejrzę po raz pierwszy, Grubas od jakis trzech lat składał literki :brainoverload:

@andrzej_t.
ej ej, jak masz oglądać PF poraz 1, to nie oglądaj, zacznij od pierwszego filmu Tarantino. polecam, naprawdę i leć chronologicznie :OK: poważnie ! nie psuj sobie klimy :P

zaczynaj od Wściekłych Psów !! olej wszystko inne !! pogadamy po tym !!
 
Avengers: Endgame

Plusy: początek, koniec filmu, Thor.
Minusy: za długi, nierówny, zjebali Thanosa.

Jeśli ktoś oglądał wszystkie filmy to ten też powinien obejrzeć. Jeśli nie oglądaleś MCU, to odpuść.

Dla mnie 5/10
 
Avengers: Endgame

Plusy: początek, koniec filmu, Thor.
Minusy: za długi, nierówny, zjebali Thanosa.

Jeśli ktoś oglądał wszystkie filmy to ten też powinien obejrzeć. Jeśli nie oglądaleś MCU, to odpuść.

Dla mnie 5/10
Czy po napisach spodziewać się jakiegoś urywku, czy skoro to koniec końców, to już nie będzie?
Bo nie wiem czy czekać 10min do końca napisów.
 
Panowie zapoda ktoś jakiś film na wieczór, jakiś warty obejrzenia może być coś sprzed kilku lata, oczywiście do ściągnięcia. I pytanie czy macie jakieś strony warte polecenia z których można pobierać filmy?
 
Panowie zapoda ktoś jakiś film na wieczór, jakiś warty obejrzenia może być coś sprzed kilku lata, oczywiście do ściągnięcia. I pytanie czy macie jakieś strony warte polecenia z których można pobierać filmy?
Na fili online możesz oglądać. Ja niestety mam wyjebanego neta.
 
avengers z miliardem i 209 milionami dolarów po pierwszym weekendzie wyświetlania, najlepsze otwarcie w historii kina, wow.
https://www.boxofficemojo.com/movies/?id=marvel2019.htm

tumblr_p5d8os5uGT1wpo5m3o1_540.gif


To co wydawało się jeszcze niedawno niemożliwe - Avatar zagrożony?!
 
tumblr_p5d8os5uGT1wpo5m3o1_540.gif


To co wydawało się jeszcze niedawno niemożliwe - Avatar zagrożony?!
zobaczymy jak to będzie po tygodniu wyświetlania wyglądało, ale na chwilę obecną to cameron pewnie nie ma za ciekawej miny :beczka:
 
Czy po napisach spodziewać się jakiegoś urywku, czy skoro to koniec końców, to już nie będzie?
Bo nie wiem czy czekać 10min do końca napisów.
Nie ma scen po napisach.
To czy Endgame pobije Avatara zależy jak bardzo ludzie będą chcieli wracać na drugi czy trzeci seans tego filmu.
A jeszcze co do tytułu Endgame - najlepszy fanowski przekład na polski z jakim się spotkałem: "Avengers: Po makale" :śmiech:
 
Back
Top