Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Mi wystarczą same te nazwiska w jednym filmie, i już się jaram. Będzie się działo!
Jasne, że tak. W dodatku sam dialog taki mroczny, że można się spodziewać grubej sceny w filmie. Scorsese tak buduje emocje, że zapowiada się na jakieś malowanie ściany krwią z rozbryzgu po utracie części mózgu któregoś bohatera.
 
Ogladalem Rome. Jak nie bedziecie migli usnac to sobie zapusccie. Za zdjecia moze i zasluzenie bo ladne obrazy, ale fabula... no moim zdaniem to kompletnie nic sie nie dzieje
 
Ogladalem Rome. Jak nie bedziecie migli usnac to sobie zapusccie. Za zdjecia moze i zasluzenie bo ladne obrazy, ale fabula... no moim zdaniem to kompletnie nic sie nie dzieje
Romą się tyle filmowców podnieca bo fakt jest pięknie nakręcona, ale to by było na tyle. Po prostu ładnie pomalowana wydmuszka.
 
D0QAHdlX4AEaofB.jpg:large

Oto szczyt ludzkości, stan rzeczy na rok 2019.

:DC:
 
c4cf261e-bb31-458c-8d3a-80b1a6707c5e.png


Jestem niesamowicie ciekawy jak wypadnie w tym filmie technologia odmładzania aktorów.
Zobaczyć raz jeszcze na ekranie młodych De Niro i Pacino... :antonio:
Dwa filmy, które najbardziej oczekuje w tym roku, the irishman i pewnego razu w Hollywood
 
„Green Book” wszedł pięknie. Moim zdaniem świetny film, inny niż to schematyczne współczesne gówno. Jedna z perełek ostatnich lat. Obok „Crash - Miasto gniewu” zasłużony laureat Oskara. 9/10
 
Zna ktoś filmy podobne do Free solo? Kiedyś (może z 12 lat temu) oglądałem podobny program o kilku osobach na kanale extreme sport chanel. Na moje oko wyglądał na dokument nagrany w latach 1995-2005. Pamiętam, że oprócz niesamowitych zdjęć była jeszcze dobrze dobrana muzyka. :antonio: Z góry dzięki jak ktoś coś kojarzy, a jak podlinkuje to już :pray:
 
Zna ktoś filmy podobne do Free solo? Kiedyś (może z 12 lat temu) oglądałem podobny program o kilku osobach na kanale extreme sport chanel. Na moje oko wyglądał na dokument nagrany w latach 1995-2005. Pamiętam, że oprócz niesamowitych zdjęć była jeszcze dobrze dobrana muzyka. :antonio: Z góry dzięki jak ktoś coś kojarzy, a jak podlinkuje to już :pray:
1.
(i reszta o tym Panu), 2. , 3.Jim Bachar, 4.Stefan Glowacz i Kurt Albert, 5.Dean Potter, 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tak na początek. O każdym z nich można znaleźć więcej w sieci i na yt.
 
1.
(i reszta o tym Panu), 2. , 3.Jim Bachar, 4.Stefan Glowacz i Kurt Albert, 5.Dean Potter, 6. 7. 8. 9. 10. 11. Tak na początek. O każdym z nich można znaleźć więcej w sieci i na yt.

Dzięki :tiphatb: Pomogło bo jednym z bohaterów tego dokumentu był Dan Osman. Wygooglowałem raz jeszcze sprawę i chodzi mi o serię "Masters of stone", póki co znalazłem same trailery, ale wierzę że znajdę 6 części w całości.
 
Dzięki :tiphatb: Pomogło bo jednym z bohaterów tego dokumentu był Dan Osman. Wygooglowałem raz jeszcze sprawę i chodzi mi o serię "Masters of stone", póki co znalazłem same trailery, ale wierzę że znajdę 6 części w całości.
Tylko Torrenty, jeśli idzie o "Masters of Stone" - owszem, to klasyk, i inaczej się go nie dostanie. Co do Osmana - kurwa, gość przekonał mnie spoza grobu, żeby nie uprawiać ryzykownych odmian tego sportu, bo nawet w tym mega bezpiecznym stylu czasem się ginie. Ja nie lubię ginąć,meczące to jest,dlatego omijam tego typu inicjatywy. Bo ruch jest ten sam.
 
Czy tylko ja mam przeczucie, że Capitan Marvel i Avangers Endgame to będą wtopy?

Nowa bohaterka niczym Deus Ex Machina uratuje cały świat.
 
Capitan Marvel na pewno będzie wtopą finansową, ale nie ma się co dziwić skoro cała obsada i pr jest skierowany do kobiet.


Brie też swoje dojebała, nawet sobie nie zdaje sprawy, że takimi wypowiedziami praktycznie zamknęła sobie drogę do sequela (chyba, że druga część była zagwarantowana w umowie). Oceny filmu też nie porywają. Co ludzie nie zrobią by przypodobać się klitce hollywood, virtue signaling w najczystszej formie. Btw już mocno zaczęła tłumaczyć w wywiadach, że nie o to jej chodziło, że źle ludzie zrozumieli - ciekawe, że zbiegło się to z opublikowaniem oczekiwań na weekendowe otwarcie, które są o 30% mniejsze niż w zapowiadano jakiś czas temu.
Oczywiście liberalne media już piszą, że słabe oceny/otwarcie to wynik trolli i mizoginistycznych białych facetów - :śmiech:
 
Czy tylko ja mam przeczucie, że Capitan Marvel i Avangers Endgame to będą wtopy?

Nowa bohaterka niczym Deus Ex Machina uratuje cały świat.
Finansowo Avengers na bank nie będą wtopą, ale jakościowo te filmy mogą być niezłym paździerzem.
Zarówno w komiksach DC i Marvela "Deus Ex Machina" pojawia się bardzo często. Ja czuję straszny przesyt kina superbohaterskiego, od pewnego czasu nie chodzę już na te filmy do kina, ostatnim był pierwszy Deadpool.
 
Capitan Marvel na pewno będzie wtopą finansową, ale nie ma się co dziwić skoro cała obsada i pr jest skierowany do kobiet.


Brie też swoje dojebała, nawet sobie nie zdaje sprawy, że takimi wypowiedziami praktycznie zamknęła sobie drogę do sequela (chyba, że druga część była zagwarantowana w umowie). Oceny filmu też nie porywają. Co ludzie nie zrobią by przypodobać się klitce hollywood, virtue signaling w najczystszej formie. Btw już mocno zaczęła tłumaczyć w wywiadach, że nie o to jej chodziło, że źle ludzie zrozumieli - ciekawe, że zbiegło się to z opublikowaniem oczekiwań na weekendowe otwarcie, które są o 30% mniejsze niż w zapowiadano jakiś czas temu.
Oczywiście liberalne media już piszą, że słabe oceny/otwarcie to wynik trolli i mizoginistycznych białych facetów - :śmiech:

Co za głupia zlewaciała cipa. Ja na pewno nie pójdę.
 
Back
Top