Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Capitan Marvel na pewno będzie wtopą finansową, ale nie ma się co dziwić skoro cała obsada i pr jest skierowany do kobiet.


Brie też swoje dojebała, nawet sobie nie zdaje sprawy, że takimi wypowiedziami praktycznie zamknęła sobie drogę do sequela (chyba, że druga część była zagwarantowana w umowie). Oceny filmu też nie porywają. Co ludzie nie zrobią by przypodobać się klitce hollywood, virtue signaling w najczystszej formie. Btw już mocno zaczęła tłumaczyć w wywiadach, że nie o to jej chodziło, że źle ludzie zrozumieli - ciekawe, że zbiegło się to z opublikowaniem oczekiwań na weekendowe otwarcie, które są o 30% mniejsze niż w zapowiadano jakiś czas temu.
Oczywiście liberalne media już piszą, że słabe oceny/otwarcie to wynik trolli i mizoginistycznych białych facetów - :śmiech:


Co to za idiotka znowu ?
:siara:

Albo my się starzejemy albo nasi dziadkowie i ojcowie już dawno temu rozgryźli to bagno zwane Hollywood
 
@Gambit ogladales ten Donnybrook? bo ty chyba na niego czekales? z tego co widze na imdb czy fb oceny ma strasznie niskie, warto?

Film ma bardzo powolne tempo i kiepsko rozpisanych bohaterów, ale nadrabia klimatem i obrazem brudu, smutku i beznadzieja w zapomnianym od świata miejscu czyli Ameryką jaką kocham.
 
Od wczoraj robię maraton filmów / seriali Patryka Vegi. Od czasów dobrego serialu Pitbull (tak go zapamiętałem) z lat 2005 jest to mój pierwszy kontakt z tym najpopularniejszym reżyserem w PL

Służby Specjalne serial - całkiem zajebiste, szczególnie dla tematycznego foliarza jak ja.
Pitbull. Nowe porządki - prawie nic się tu nie klei. Rozwaliła mnie scena jak koksik schodzi z ringu i rzucają w niego piwem itd, z życia wzięte prawie
Pitbull. Ostatni pies - trochę lepiej ale wszystko psuje postać trzęsącej gangami blondi ...nie do przyjęcia dla mnie :D
Kobiety mafii serial - spodziewałem się że będzie dramatycznie ale to chyba najlepiej zrealizowany film/serial z serii. Poza oczywiście fatalnym wątkiem jak to babki rządzą mafią, organizują produkcję dragów itd :wall:
Botoks serial - jestem po 1 odcinku, ja pierdole...

Trochę jestem zaskoczony tym że w każdym filmie są ci sami aktorzy itd. Popierdolone to jest szczególnie jak się ogląda te filmy blisko siebie

Został mi już tylko Pitbull. Niebezpieczne kobiety i reszta Botoxu ale to sobie chyba odpuszczę :lol:
 
Od wczoraj robię maraton filmów / seriali Patryka Vegi. Od czasów dobrego serialu Pitbull (tak go zapamiętałem) z lat 2005 jest to mój pierwszy kontakt z tym najpopularniejszym reżyserem w PL

Służby Specjalne serial - całkiem zajebiste, szczególnie dla tematycznego foliarza jak ja.
Pitbull. Nowe porządki - prawie nic się tu nie klei. Rozwaliła mnie scena jak koksik schodzi z ringu i rzucają w niego piwem itd, z życia wzięte prawie
Pitbull. Ostatni pies - trochę lepiej ale wszystko psuje postać trzęsącej gangami blondi ...nie do przyjęcia dla mnie :D
Kobiety mafii serial - spodziewałem się że będzie dramatycznie ale to chyba najlepiej zrealizowany film/serial z serii. Poza oczywiście fatalnym wątkiem jak to babki rządzą mafią, organizują produkcję dragów itd :wall:
Botoks serial - jestem po 1 odcinku, ja pierdole...

Trochę jestem zaskoczony tym że w każdym filmie są ci sami aktorzy itd. Popierdolone to jest szczególnie jak się ogląda te filmy blisko siebie

Został mi już tylko Pitbull. Niebezpieczne kobiety i reszta Botoxu ale to sobie chyba odpuszczę :lol:
Masz jakąś pokutę czy jak ? :awesome:
 
Byłem ciekawy o co tyle szumu :D Ten pierwszy serial Pitbull dobrze zapamiętałem, potem Służby Specjalne mi podpasywało ze wzgl. na tematykę a potem równia pochyła :lol: Trochę też tęsknie już za Polską i chciałem sobie przypomnieć jaki mamy klimat hehe
 
Byłem ciekawy o co tyle szumu :D Ten pierwszy serial Pitbull dobrze zapamiętałem, potem Służby Specjalne mi podpasywało ze wzgl. na tematykę a potem równia pochyła :lol: Trochę też tęsknie już za Polską i chciałem sobie przypomnieć jaki mamy klimat hehe
Pitbull ostatni pies, nie jest filmem Vegi, a Pasikowskiego ;)
 
Pitbull ostatni pies, nie jest filmem Vegi, a Pasikowskiego ;)

O chuj to by tłumaczyło czemu było trochę lepiej. Jestem w szoku teraz :lol:

edit. Szkoda tylko że bossa Czarka tak szybko odjebali, dużo lepiej by to wyglądało gdyby on został zamiast z dupy gangsterki Dody
 
O chuj to by tłumaczyło czemu było trochę lepiej. Jestem w szoku teraz :lol:

edit. Szkoda tylko że bossa Czarka tak szybko odjebali, dużo lepiej by to wyglądało gdyby on został zamiast z dupy gangsterki Dody

o kurwa , jeżeli to był lepszy film to nie chce widzieć innych :lol:

poszedłem na to do kina żeby się odmozdzyc, niestety dawka byla za duża. normalnie siedzę na filmie do końca ale nie zdzierzylem i w momencie jak doda oznajmiła że otworzy bank to dostałem aids i wyszedlem
 
o kurwa , jeżeli to był lepszy film to nie chce widzieć innych :lol:

poszedłem na to do kina żeby się odmozdzyc, niestety dawka byla za duża. normalnie siedzę na filmie do końca ale nie zdzierzylem i w momencie jak doda oznajmiła że otworzy bank to dostałem aids i wyszedlem

polecam Botoks w takim razie, chyba nie widziałem nic gorszego. Człowiek ogląda to w taki dziwny masochistyczny sposób żeby zobaczyć jak bardzo gorzej może być :lol: Przed chwilą skończyłem 2 odc. i potrzebuje onkologa
 
Nowe porządki - prawie nic się tu nie klei. Rozwaliła mnie scena jak koksik schodzi z ringu i rzucają w niego piwem itd, z życia wzięte prawie
Czytałem, że postać "Stracha" była częściowo oparta na Antku Chmielewskim. Nie wiem, czy to prawda. Podobno to schodzenie po walce to odniesienie się do tego co kiedyś zrobili kibice na KSW w stosunku do Antka.
 
Od wczoraj robię maraton filmów / seriali Patryka Vegi. Od czasów dobrego serialu Pitbull (tak go zapamiętałem) z lat 2005 jest to mój pierwszy kontakt z tym najpopularniejszym reżyserem w PL

Służby Specjalne serial - całkiem zajebiste, szczególnie dla tematycznego foliarza jak ja.
Pitbull. Nowe porządki - prawie nic się tu nie klei. Rozwaliła mnie scena jak koksik schodzi z ringu i rzucają w niego piwem itd, z życia wzięte prawie
Pitbull. Ostatni pies - trochę lepiej ale wszystko psuje postać trzęsącej gangami blondi ...nie do przyjęcia dla mnie :D
Kobiety mafii serial - spodziewałem się że będzie dramatycznie ale to chyba najlepiej zrealizowany film/serial z serii. Poza oczywiście fatalnym wątkiem jak to babki rządzą mafią, organizują produkcję dragów itd :wall:
Botoks serial - jestem po 1 odcinku, ja pierdole...

Trochę jestem zaskoczony tym że w każdym filmie są ci sami aktorzy itd. Popierdolone to jest szczególnie jak się ogląda te filmy blisko siebie

Został mi już tylko Pitbull. Niebezpieczne kobiety i reszta Botoxu ale to sobie chyba odpuszczę :lol:
A Plagi Breslau to co? :beczka:
 

Co za pizda. :brainoverload:

giphy.webp
 
Back
Top