Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Z ostatnich łowów:

Polar - po obejrzeniu 3 filmów Netflixa utwierdzam się w przekonaniu, że powinni skupić się na serialach. Film zrobiony tak, jakby ktoś miał milion pomysłów, ale nie potrafił ich zrealizować. Super fabuły się nie spodziewałem (były morderca chce przejść na emeryturę, ale były pracodawca planuje go zabić), ale realizacja to po prostu badziewie. Słabe 4/10

Wdowy - bardzo dobre kino akcji, nawet trochę trzymające w napięciu. Fajna obsada, ciekawa historia. Przyjemne dla oka. 7/10
Mówisz że wdowy przyjemne dla oka? Czyli młode i milfy? @halibut :batman:
 
Zagadka. Co to za pan?
51256861_2456073181089302_2556831719646822400_n.jpg
 
Jesli ktos jeszcze nie ogladal to polecam film z netflixa o Conorze - " Zly chlopiec" - dalej chujka nie lubie :) ale film bardzo fajny, polecam.
 
Mówisz że wdowy przyjemne dla oka? Czyli młode i milfy? @halibut :batman:
Jedna z nich (zresztą grająca Polkę) na pewno

Searching - nie spodziewałem się, a wyszło bardzo dobre kino. Cały film kręci się wokół komputera, mediów społecznościowych itp. Zaginęła córka i ojciec próbuje ją odszukać tym sposobem. Bez strzelanin i efektów specjalnych a mimo to trzymający w napięciu. 8/10
 
Green Book - 8/10 Vigo Mortersen mistrz, film dobrze nakręcony, fabuła przewidywalna i "typowa" pod oscary - można stawiać u buka, że zgarnie z 2, 3 statuetki. Przyjemnie się oglądało.
Właśnie wróciłem z kina, bardzo fajny film! Nie męczący, przyjemnie się oglądało, sporo się uśmiałem. Klimat lat 60’ też robi fajną robotę. Vigo miał genialną postać, ale ten Muhamad Ali też petardunia aktorsko.
 
Wczoraj wieczorem z żoną zasiedliśmy do obejrzenia jakiegoś filmu, padło na The Founder. . . .
w jakichś 3/4 filmu zaczął nudzić więc żeby zapchać resztkę wieczora włączyłem ten nowy Halloween z 2018 roku i się okazało, że obejrzeliśmy całe.
Po seansie żona była cała spięta :lol:

niezły klimat, PRAWIE brak zbędnego pierdolenia, trzyma w napięciu, a sceny mordów wykonane dokładnie tak jak ja bym je zrobił: bez zbędnej przesady a efekt wizualny ŚWIETNY.

Spodziewałem się jakiegoś gniota bo jak może być film dobry po tylu częściach a tu się naprawdę dobrze bawiłem.

Polecam.

:penn:
 
Dzięki za podpowiedź. Sprawdzimy niebawem.

A na torrenty wjechał First Man w super jakości jakby ktoś chciał.
 
First Man- chyba od czasów "Króla Lwa" nie zdarzyło mi się uronić łzy na filmie. Jak ktoś lubi kosmiczne klimaty i od czasu do czasu ogląda dramaty, to polecam ;)
 
First Man- chyba od czasów "Króla Lwa" nie zdarzyło mi się uronić łzy na filmie. Jak ktoś lubi kosmiczne klimaty i od czasu do czasu ogląda dramaty, to polecam ;)

Moim zdaniem film bardzo dobry, a muzyka rozwala system. Ale jeśli nie w kinie to koniecznie na dużym ekranie w jak najlepszej jakości

Właśnie obejrzeliśmy Kler. Dobry, mocny film. Wcale nie taki kontrowersyjny. Trailery były tak skonstruowane, by oburzać. W całości smutny i refleksyjny. 7/10
 
Oglądaliście A star in born z Cooperem i Gaga? Posiadłem ostatnio film i czeka na obejrzenie, muzyka mi bardzo siadła, ciekawe czy film też się da radę.
 
Oglądaliście A star in born z Cooperem i Gaga? Posiadłem ostatnio film i czeka na obejrzenie, muzyka mi bardzo siadła, ciekawe czy film też się da radę.
Widziałem. Fabuła poprowadzona została w inny sposób niż się spodziewałem, ale ogląda się bardzo dobrze. Nie ciągnie się, bez nudziarstw, wydaje się krótszy niż jest w rzeczywistości.
 
Oglądaliście A star in born z Cooperem i Gaga? Posiadłem ostatnio film i czeka na obejrzenie, muzyka mi bardzo siadła, ciekawe czy film też się da radę.

Też mogę polecić. Chociaż fabularnie momentami kuleje to film nadrabia przede wszystkim muzyką i aktorstwem. Lady Gaga i Cooper tworzą wspaniały duet no i piosenki są naprawdę dobre. 6/10

Co do filmów ze świetnymi piosenkami to jako fan South Parku nadrobiłem wczoraj Team America. Wszyscy którzy jeszcze go nie widzieli, a cenią humor Treya Parkera i Matta Stone'a koniecznie muszą go obejrzeć. Jedna z najlepszych satyr na Amerykę, terroryzm i świat celebrytów jaką widziałem. Chociaż humor momentami jest bardzo prosty i wulgarny to niektóre sceny ocierają się o wybitność. 8/10
 
Obejrzałem Velvet Buzzsaw i niestety jak to często z filmowymi produkcjami Netflixa się rozczarowałem. Przeciętny horrorek dziejący się w świecie sztuki. Szkoda, bo film grozy osadzony w tym środowisku mógł być całkiem ciekawy. 5/10
Jeśli jednak ktoś będzie chciał obejrzeć to niech unika trailera. Jak to z trailerami zdradza więcej niż powinien
 
Back
Top