Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

DxhXSMuUwAArmXQ.jpg:large

Jak się wybieracie do kin, to omijajcie Rotten Tomatos szerokim łukiem.

Gdybym chodził do kina częściej niż 4-5 razy w roku to na Faworytę i Green Book na pewno bym się udał, a tak niecierpliwe czekam na relki.
 
Jeśli Black Panther zdobędzie chociaż jedną nagrodę to dla mnie ode tego momentu Oscary będą miały taka sama wartość jak pas Polsatu. Ten film jest do bólu przeciętny a robią z niego jakieś wyjątkowe arcydzieło :mamed:
 
Jeśli Black Panther zdobędzie chociaż jedną nagrodę to dla mnie ode tego momentu Oscary będą miały taka sama wartość jak pas Polsatu.
A czy sama nominacja w kategorii "najlepszy film" to nie jest już wystarczający powód, by przestać traktować te nagrody poważnie ? (pytanie retoryczne)
Ten film jest do bólu przeciętny a robią z niego jakieś wyjątkowe arcydzieło :mamed:
Ten film jest przeciętny nawet jeżeli bierzemy pod uwagę wyłącznie filmy Marvela. :mamed:
 
A czy sama nominacja w kategorii "najlepszy film" to nie jest już wystarczający powód, by przestać traktować te nagrody poważnie ? (pytanie retoryczne)

Ten film jest przeciętny nawet jeżeli bierzemy pod uwagę wyłącznie filmy Marvela. :mamed:
'Pantera' nie jest przeciętna, to jest 'czarny' film :/
 
Jeśli Black Panther zdobędzie chociaż jedną nagrodę to dla mnie ode tego momentu Oscary będą miały taka sama wartość jak pas Polsatu. Ten film jest do bólu przeciętny a robią z niego jakieś wyjątkowe arcydzieło :mamed:

A czy sama nominacja w kategorii "najlepszy film" to nie jest już wystarczający powód, by przestać traktować te nagrody poważnie ? (pytanie retoryczne)

Ten film jest przeciętny nawet jeżeli bierzemy pod uwagę wyłącznie filmy Marvela. :mamed:

To jest nawet chujowy film a nie tylko przeciętny. Wyglądał jakby go zrobili dosłownie na odpierdol żeby czarni rasiści się nie przypierdalali.

Strasznie to było słabe.
 
Z tą Czarną panterą to już jakaś parodia. Jak dla mnie to jest jeden z najgorszych filmów Marvela. Dobry był odcinek South Parku, w którym wyśmiali to całe uwielbienie dla filmu, a wielką tajemnicą było, że nawet czarnemu dzieciakowi się film nie podobał.

 
Z tą Czarną panterą to już jakaś parodia. Jak dla mnie to jest jeden z najgorszych filmów Marvela. Dobry był odcinek South Parku, w którym wyśmiali to całe uwielbienie dla filmu, a wielką tajemnicą było, że nawet czarnemu dzieciakowi się film nie podobał.


Jezu jak ja się na Black Panther wynudziłem, masakra. W ogóle już rzygam kinem superbohaterskim. Do Avengersów 2 i kolejnych nie mogę się w ogóle zabrać.
 
TYLKO BATMAN KUHWAA
Swoją drogą ostatnio obejrzałem sobie ponownie Mrocznego Rycerza i jaki to jest kurwa ciągle sztos :antonio: Joker Heatha Ledgera jest zajebisty nie tylko ze względu na grę aktorską, ale także ze względu na świetną pracę kamery w scenach z jego udziałem. Moment z końcówki filmu gdy Joker wisi już złapany przez Batmana i kamera robi powoli obrót o 180 stopni to jest mistrzostwo.
 
Swoją drogą ostatnio obejrzałem sobie ponownie Mrocznego Rycerza i jaki to jest kurwa ciągle sztos :antonio: Joker Heatha Ledgera jest zajebisty nie tylko ze względu na grę aktorską, ale także ze względu na świetną pracę kamery w scenach z jego udziałem. Moment z końcówki filmu gdy Joker wisi już złapany przez Batmana i kamera robi powoli obrót o 180 stopni to jest mistrzostwo.
Najlepszego Jokera stworzył Mark Hamill. Jakby ktoś się do mnie odezwał takim głosem w jakiejś bramie, to bym mu portfel na kiju oddał.
 
Najlepszego Jokera stworzył Mark Hamill. Jakby ktoś się do mnie odezwał takim głosem w jakiejś bramie, to bym mu portfel na kiju oddał.
No ja jego Jokera znam z gier z serii Arkham i tam rzeczywiście też daje radę.
 
Jezu jak ja się na Black Panther wynudziłem, masakra. W ogóle już rzygam kinem superbohaterskim. Do Avengersów 2 i kolejnych nie mogę się w ogóle zabrać.
A co powiecie na Glass? Oglądał już ktoś? Ja w sumie zanim do kina się wybiorę, obejrzałbym poprzednie "części", bo to niby trylogia...
 
A co powiecie na Glass? Oglądał już ktoś? Ja w sumie zanim do kina się wybiorę, obejrzałbym poprzednie "części", bo to niby trylogia...
Niezniszczalnego nie widziałem.
Split spoko dla samej roli McAvoya, bo fabularnie lekka mizeria.
Na Glass poczekam na streaming bo do kina raczej na to się nie wybiorę.
 
byłem na Vice - 1/10

wielkie rozczarowanie. Film reżyserował gośc który nakręcił Big short - dla mnie film genialny, plus znowu ta sama śmietanka aktorska na czele z Bale'em, więc spodziewałem się naprawde wiele.

Jak ktoś nie wie to film jest o Dicku Cheneyu, wiceprezydencie za czasów G.W.Busha. Jedna wielka obrzydliwa lewacka propaganda, zrobiona w najdrobniejszych szczegółach. Killa szybkich przykładów: jedyną pozytywną postacią w administracji Busha, która posiada jakiekolwiek sumienie to Collin Powell. Tak się składa, ze jest czarny. Nixon jako republikanin pokazany jako aferzysta (w sumie takim byl), pozniej wybrany demokrata Carter - od razu w pozytywnym świetle, pokazano jak sie wypowiada o zaletach energii słonecznej i o tym ,ze założył panele słoneczne na bialym domu (ja pierdole... z punktu widzenia historycznego był miernotą, khomeini go upokorzył podczas okresu gdy przetrzymywał w iranie więźniów w ambasadzie usa),Ronald Reagan został nazwany prezydentem dla superbogatych, białych ludzi (!!! kurwa czy ktos sobie wyobraza zeby obame nazwac prezydentem czarnych ??? to jest dopiero rasizm)no i zdjął te panele Cartera (LOL), pod koniec filmu gdy administracja Busha upada i na urząd wybierany jest Obama, następuje pokazanie filmiku z zaprzysiężenia, muzyczka w tle robi się przyjemna i wszędzie patriotycznie widać flagi USA.

To tylko banalne przykłady bo cały film jest robiony w tej konwencji plus oczywiscte nawiązania do ekipy Trumpa. Goebbels by się nie powstydził tego dzieła, nie wiem dlaczego zostałem do końca filmu bo oprócz głupoty, był przeraźliwie nudny i przydługi. Na plus jak zawsze Bale.

Edit: przeczytałem, że reżyser jest socjalistą i zwolennikiem komucha Bernie Sandersa... kurwa jak ja moglem kupic na to bilet
 
Last edited:
Poleci ktoś jakiś dobry film / filmy na wieczór ? Obejrzałem właśnie Sicario 2 i Nigdy Cię tu nie było. Chętnie pochłonę coś w podobnych klimatach, chyba że macie coś ciekawego w innych kategoriach :)
 
Jeśli Black Panther zdobędzie chociaż jedną nagrodę to dla mnie ode tego momentu Oscary będą miały taka sama wartość jak pas Polsatu. Ten film jest do bólu przeciętny a robią z niego jakieś wyjątkowe arcydzieło :mamed:
Ten film jest przeciętny nawet jeżeli bierzemy pod uwagę wyłącznie filmy Marvela. :mamed:
To jest nawet chujowy film a nie tylko przeciętny. Wyglądał jakby go zrobili dosłownie na odpierdol żeby czarni rasiści się nie przypierdalali.

Strasznie to było słabe.

Wakanda dla Ewy

:DC:
 
Z ostatnich łowów:

Polar - po obejrzeniu 3 filmów Netflixa utwierdzam się w przekonaniu, że powinni skupić się na serialach. Film zrobiony tak, jakby ktoś miał milion pomysłów, ale nie potrafił ich zrealizować. Super fabuły się nie spodziewałem (były morderca chce przejść na emeryturę, ale były pracodawca planuje go zabić), ale realizacja to po prostu badziewie. Słabe 4/10

Wdowy - bardzo dobre kino akcji, nawet trochę trzymające w napięciu. Fajna obsada, ciekawa historia. Przyjemne dla oka. 7/10
 
Back
Top