Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ten film jest w różnych plebiscytach nominowany za scenariusz i reżyserie, efekty specjalny czy nawet najlepszy film. Coś się niedobrego odjebało z tym światem.
Soundtrack do Black Panther jest zajebisty. Oscary teraz wzbogacono o kategorię najlepszy film popularny, dla mnie spoko, lubię popkulturowe filmidła.
 
Coś mnie naszło na filmy muzyczne ostatnio. Nadrobiłem dziś Króla rozrywki-solidna rozrywka, piosenki wpadają w ucho. Daje 7/10

E:
W sumie to daje 7.5 w porywach do 8. W końcu ma się tą słabość do musicali.
 
Last edited:
Będę to wszystko porządkował na dniach to wrzucę kilka tytułów. Wszystko po trochu tak prawdę mówiąc.
Co do filmów to będę się dzielił opiniami w dziale |co oglądać|. Wczoraj wróciłem do Top Secret - oglądałeś? Klimaty nagiej broni.
Chyba nie
 
Captain Marvel, jedna z najbardziej bezsensowynych postaci Marvela, taka zżynka z Supermana.
Zresztą każde postacie jakby niezniszczalne grają mi na nerwach.

Na Supergirl fajnie się paczy :lizoremotmaly2:

3ccfe5703b78dc35755dfee5f194b191.gif
 
XDDDDDDDD

Marna Polska kopia.. Różal na plus bo się uśmiechnąłem a reszta to pewnie w 90% odjebane ze wszystkich części Szybkich i wściekłych i z Need for speed z tym no z Jessym co mete gotował z Heisenbergiem
 
XDDDDDDDD

Marna Polska kopia.. Różal na plus bo się uśmiechnąłem a reszta to pewnie w 90% odjebane ze wszystkich części Szybkich i wściekłych i z Need for speed z tym no z Jessym co mete gotował z Heisenbergiem

Ale to będzie wyjątkowej klasy gniot już widzę zachwyty polaczkow jak nad dziełami kinematografii papryka vege
 
Obejrzałem z rodzinkę ten film , z Gagą . Taki se. Ale pewnie w kinie zrobiłby większe wrażenia,że względu na muzę .
Jak tak se na koniec rozkminiłem tego typa i samobója w garażu,to faktycznie trochę mną ruszyło. Całkiem spoko gość zagrał. Nawet ta Gaga też jakoś nie raziła
 
Wdowy - thriller o kobietach planujących napad. Na szczęście obyło się bez sztampowej historii w stylu Ocean 8 i w sumie cała akcja jest zaledwie tłem dla relacji między bohaterami.
Poza tym pomysłowa praca kamery i bardzo przyjemna dla ucha muzyka.
Top 10 tego roku spokojnie.
 
XDDDDDDDD

Marna Polska kopia.. Różal na plus bo się uśmiechnąłem a reszta to pewnie w 90% odjebane ze wszystkich części Szybkich i wściekłych i z Need for speed z tym no z Jessym co mete gotował z Heisenbergiem

o kurwa ten tekst o chorej siostrze xD mam wrazenie ,ze z tego wyjdzie taka nieswiadoma parodia a ,moze i swiadoma kto wie
 
Back
Top