Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Polecam film "Dog pound". Brutalny, klimatyczny film. Sceny przemocy zostały wyjątkowo realistycznie nagrane :-).



Krótki opis z filmweb.pl :







DOG POUND



Troje nastolatków trafia do izby zatrzymań dla młodocianych przestępców w Montanie: porywczy Butch 17 lat, kobieciarz Davis 16 i młody, niebezpieczny Angel 15. Od razu są napastowani, wykorzystywani i obrażani przez innych więźniów. Ich strażnik Goodyear staje się okrutny, kiedy odmawiają sypania na swoich stręczycieli. Zaprzyjaźniają się z nieakceptowanym Maxem, który twierdzi, że ma AIDS i znajdują sposoby by przetrwać, a nawet dobrze prosperować w takim miejscu.
 
magik aleś się opisał, od połowy skończyłem czytanie bo bzdety piszesz.. ten film był kręcony na faktach analityku filmowy :-) wiadomo, że trochę przerysowany jest ale wiesz jesli nie byłeś nigdy na miejscu osoby tępionej choć przez moment w klasie to nie masz prawa głosu na temat tego filmu i tyle w temacie.


Wystarczyło napisać 3 zdania, a nie referat na tyle słów :-)
 
Stary, rozpisałeś się bardziej niż ja. Napociłeś się, wymęczyłeś tych kilka zdań nic nie wnoszących do tematu. Ulżyło Ci?
Z jakiej racji twierdzisz, że nie mam prawa głosu na temat tego filmu w ogóle nie znając mnie!

A co do osób tępionych w klasie. Chyba coś Cię prześladuje. Zły dotyk boli całe życie... Trzymaj się :-)

Peace :-)



ps. Dog Pound to remake brytyjskiej produkcji z 1979r pod tytułem "Scum"
 
Wyjazd integracyjny - całkiem przyjamna polska komedyjka - 6,5/10



Geneza planety małp - może być, ale szału nie ma 5,5/10
 
a ja słyszałem, że wyjazd integracyjny to kompletne dno :)



Z resztą założyłem sobie, ze nigdy obejrze komedii w ktorej gra jeden z wymienionych aktorów. Karolak, Kot, Adamczyk, Szyc.



A widział ktoś Bitwe Warsawską 1920 ? Bo miałem ochote obejrzeć, ale słyszałem, ze tez dno i nie wiem czy warto tracić czas.
 
no masz racje te komedie z tymi karolakami, adamczykami, kotami sie nadają na pekle, w kazdym filmie te same mordy grają :-) nie ma innych aktorów?:-)
 
po prostu, nagrywając kolejne dno, chcą obstawić film znanymi aktorami serialowymi zeby ludzie przyszli obejrzec.



Tylko pytanie: Jakim trzeba być kretynem, zeby pojsc na film dlatego ze gra tam np. Adamczyk ?



Tylu jest pewnie utalentowanych mlodych aktorów, to caly czas biorą tych samych.



Przy okazji zrecenzuje film ktory ulatwil mi podjecie decyzji o nie oglądaniu filmow z ww aktorami.



Och, Karol (ten z Adamczykiem) 1/10 - dno dna, albo i denko od dna. Zawsze oglądam filmy do końca chociaż by byly totalną porażką ale na tej komedyjce ( nie obrażając komedii) nie wytrzymałem do połowy. Załamałem się.
 
Buddy Boy - mroczny psychologiczny thriller utrzymany w klasustofobicznym klimacie. Francisa, mieszkającego ze "specyficzną" macochą, fascynuje podglądanie sąsiadki mieszkającej naprzeciwko. Niespodziewana sytuacja sprawia, że się poznają ...Polecam, szczególnie fanom filmów Lyncha czy ( wczesnego ) Polańskiego.



http://www.imdb.com/title/tt0146516/



Everything Must Go - dramat obyczajowy z nutką optymizmu. Nick, jednego dnia traci wszystko i ląduje, ze wszystkimi swoimi rzeczami, na trawniku przed własnym domem. Nie ma jednak najmniejszej ochoty zmieniać swojego położenia. W całkiem solidnej, głownej roli, znany z głupkowatych komedyjek, Will Ferrell.



http://www.imdb.com/title/tt1531663/
 
herrflick - wielkie dzięki za "Snowtown". Genialny, surowy klimat. Bez dwóch zdań najlepsze, co przyszło mi obejrzeć z Australii. Od siebie mogę polecić 2 ("podobne") filmy zza wschodniej granicy.



Gruz 200 - brutalny obraz sowieckiej rzeczywistości, "na chwilę" przed upadkiem komunizmu. To, że film powstał na faktach, jest nie tylko szokujące, ale zarówno trudne do uwierzenia.



http://www.imdb.com/title/tt0847880/



dRnUz-bgG0I[/media]/a/p
p
Schastye Moe - historia rosyjskiego kierowcy ciężarówki, przewożącego ładunek przez terytorium Ukrainy. Brutalna wizja upadku społeczeństwa, beznadzieji i wyzysku./p
p
a href=]
 
Kaczka - Warrior, to bajka o mma, ale najlepsza z tych, ktore do rej pory wyszly. Jestem swiezo po obejrzeniu, i szczerze wszystkim polecam.
 
@corey cala przyjemnosc po mojej stronie - Jezeli Snowtown Ci podeszlo to reszta filmow ktore tu podklepalem wczesniej tez powinna :)



Gruz 200-widzialem zajebisty, sciagam wlasnie My Joy i dam znac jak juz ogladne.



Jak ktos ma jakies fajne tytuly z poza USA to tez niech napisze
 
Ja sie mocno zawiodlem na Warrior, nie ma nic na Rocky'ego I. Wedlug mnie zmarnowali potencjal, od poczatku bylo wiadomo jak sie film skonczy. Nie wspominajac o zapasniku ktory pije i leci na tabsach i w pierszym dniu na sali treningowej nokautuje topowego zawodnika MMA . Ekranizacja autobiografii Jensa bylaby o wiele lepsza pod wzgledem scenariusza. Jesli ktos nie widzial to polecam The smashing machine i driven.
 
Polecam :-) 2008



7272314.3.jpg
 
Kac Vegas II - daje radę - ale jedynka lepsza (7/10)



Smerfy (animacja 2011) - córce się podobała (6 lat), młodego nie wciągnał , więc reasumując w kategorii dla dzieci: 5/10
 
Dość mocno specyficzny i dogłębnie poruszający dramat.



Życie ukryte w słowach.



Polecam.
 
Orphan całkiem spoko :) zaskakujący :)

Polecam,lekko w tych klimatach, ale o wiele lepszy -

<h1 class="pageTitle" rel="v:rating">
Siła strachu

omijać szeroko nowego Cosia - nie umywa się do oryginalnu, a jeśli traktować by go jako oddzielny film to i tak wypadnie słabo.
 
widziałem - dosłownie kopia pierwszej części - z tym, że dużo gorsza.



a u mnie w kolejce klasyki bardzo starego kina - Haxen(polowanie na wiedźmy) z 1922 i Faust z 1926 :)



Zakochałem się w Nosferatu z 1922 - dla mnie żaden inny film o wampierzach nie ma tak prawdziwego i mrocznego klimatu.
 
Back
Top